9242
  • MerlinW
    #9242
    Az első 4 részt (AC1, AC2, Brotherhood, Revelations) bill-el érdemes, a továbbiak már jók kontrollerrel.
  • Anonymusxx
    #9241
    Belekezdtem a játékba, de xbox 360 kontrollerel kicsit nehéz az irányítás, billentyűzetet + egérrel szerintetek jobb lenne?
  • Ludowik
    #9240
    Sziasztok az a gond hogy Az AC 1 valamiért nem megy a gépemen elindul de mielőtt az ubisoft logo megjelenne hibával kilép. i5 16Gb Win 7 64 bit nv 1050 ti 4Gb Nem vág hanyatt az ára ha nem jó csak bosszantó hogy nem bírom életre kelteni.
  • CroftManor
    #9239
    Igen, ha végigjátszottad, akkor befekeszel az Animusba és kiválasztod, hogy melyiket akarod újrajátszani.
  • mousee
    #9238
    Sziasztok,

    Anno kimaradt az életemből, most viszont sikerült belefutni egy steam akcióba, és parasztmód olcsón hozzájutni a játékhoz (2,49€), úgyhogy miért ne alapon megvettem, és nagyon nem bántam meg.

    Egyetlen egy kérdésem van: Vissza lehet menni az emlékekbe, hogy pótoljam az egyes "mellékküldetéseket"? pl civilek megmentése, viewpontok összeszedése? Mert sajna elkövettem azt a hibát, hogy befejeztem a bérgyilkosság küldit, és jönne a következő emlékrészlet, viszont nem teljes a DNS szál :) Amikor pedig vissza akarok menni az előzőbe, akkor azt írja, hogy ez az emlékrészlet blokkolva van, szóval nem is látom a küldetéseket (csak egyet, az emberek megmentését).

    Előre is köszi a választ :)
  • KOVU
    #9237
    Nem warez ^^
  • Steve Q
    #9236
    Mert warez?
  • KOVU
    #9235
    Hali
    valaki tudna nekem segíteni?
    az a problémám hogy megy a játék rendesen és egy idő után mindig hibát észlel és le áll O.o
    ez miért lehet?
    előre is köszi ^^,
  • #9234
    A rohadt életbe már :D
    Sikerült feltárnom a rejtélyt! (a legegyszerűbbre pont hogy nem gondoltam) 1)szóval jól emlékeztem hogy játszottam vele, nem is oly rég.
    2)aztán jött egy új nvidia driver a max payne 3 és az új kártyák miatt.
    tehát a megoldás: feltelepíteni egy régebbi drivert! :)
    Köszönöm a figyelmet!
    (bár ez nem tudom még, hogy milyen hatással van az újabb játékokra...)
  • #9233
    Na írtam egy levelet a Ubinak.
    Ugyanis a warez verziónak is ez a baja, és nem vagyok hajlandó elhinni, hogy nem tudom nvidia kártyámon futtatni a játékot. Az otthoni gépemben is az van, és azon vittem végig.
    Bár az lehet baj hogy túl modern a kártyám ehhez a játékohoz? (persze ez csak irónia volt, mert elég gyengének számít ma már ez az 520mx...)
  • #9232
    win7 ultimate x64.
    de elvileg az nvidia kártyámmal akadt gondja, mert csak az integrálton hajlandó futni... -.-
    intel i7 2630QM
    nvidia gefore 520mx 1 gb
    6 gb RAM
    és egy hd 3000-es integrált.
    Pedig istenemre mondom hogy mielőtt megvettem volna játszottam vele, és nem kellett állítgatni, hogy melyik kártyával induljon. Igy, hogy rájöttem hogy mi baja megint nem vagyok hajlandó játszani vele, mert az integrált kártya miatt meg nem megy maxon, és nagyon akad...
  • ffxi
    #9231
    Milyen géped van, milyen rendszered? Nálam igaz dobozos verzió van. Tökéletesen fut win7 x64 ULT. E6550, DDRII 512MB HD4850, 4GB.
  • #9230
    Ó hogy baszná meg mostmár a Ubisoft...
    3 napja keresek rá megoldást interneten, de sehol semmi.
    Frissítettem mindent, videókártya drivert, windows update is megvolt, steamet is újraraktam.
    Mostmár rohadjanak meg! Azért vettem eredeti játékot hogy ne kelljen szarakodnom crackeléssel, meg kifejezzem hálámat feléjük hogy csináltak egy jó játékot, ami az egyik örök kedvencem lett. De akkor mégis mif*szárt nem tudok vele játszani?
  • #9229
    Eredeti steames játékom indításnál kifagy. Eddig jó volt, most hirtelen nem tudom mi ütött belé. Felraktam újra, a hiba ugyan úgy fennáll. Valakinél előfordult ilyen?
  • grebber
    #9228
    Annak aki nem tud angolul AC végigjátszás magyar felirattal (még nem teljes de csinálja az illető folyamatosan)!
  • CroftManor
    #9227
    Boxon minden pénzbe kerül. De egyébként ki is írja, ha rámész a multira, hogy Gold tagsággal kell rendelkezned ha multizni akarsz.
  • kris555
    #9226
    bazd kajakra kell gold tagság???
    mi a f2szért??? :S
    pc -re nem kell fizetni multiért tudtommal
  • CroftManor
    #9225
    boxon csak akkor multizhatsz, ha Gold tagságod van. Nem lehet hogy éppen az nincs? :)
  • kris555
    #9224
    Nem ír semmi ilyesmit, csak annyit h nincs jogosultságom
  • CroftManor
    #9223
    Hát én már nem emléxem. Elvileg mikor legelsőre lépnél be a multiba, akkor kijön egy ablak, ahova be kell írni azt a kódot, ami azon a lapon van.
  • kris555
    #9222
    És akkor hol is kell aktiválni??
    mert csak exclusive contentet töltöttem le most jöttem rá :D
  • kris555
    #9221
    yuplayt elméletileg már aktivaltam de alert megnezem megint ski tudja high ask yuplayt v exclusive content/downloaded content Kell megcsinálni
  • CroftManor
    #9220
    Xboxra? Ha az AC Revelationnal akarsz multizni és tényleg megvetted, akkor találsz a tokban egy Uplay passport nevű kártyát. Azt a kódot kell aktiválni.
  • kris555
    #9219
    Hali!
    az lenne a problémám, hogy megvettem ac brotherhoodot, meg ac revelations-t Xbox-ra ,végigvittem mindegyiket, de multiplayerre nem enged fel, azt írja nincs jogosultságom... :S
    Mi lehet a baj?
  • CroftManor
    #9218
    Elvileg az ALt+Enter is segít rajta.
  • Malarki
    #9217
    Üdv.
    Az lenne a problémám hogy megvettem a játékot, de mikor elindítom ablakban fut. A menüben nem találtam olyan beállítást amivel full képernyőre lehet rakni. Ez valami hiba lehet vagy csak én vagyok a béna?
  • koschwarz
    #9216
    első végigjátszáskor? hát persze...
  • drakulalugosi
    #9215
    Hello! A végtelen hosszú átvezető animációkkal nincs mit kezdeni? Mindenképp végig kell hallgatnom őket?
  • Steve Q
    #9214
    Ha csak öldökölni szeretnél, Brotherhood-ban direkt van erre egy training szekció.
  • cserpak
    #9213
    Sziasztok van arra mód, hogy az egyszer már végigvitt játék mentésében a memory logban kiválasszak egy blokkot és abban csak a kivégzést csináljam meg és ne kelljen az egész blockot végigjátszani? Mindig replay-t ajánl, de akkor az elejéről kezd mindent. Csak főelleneket szeretnék újragyilkolni :) Köszi.
  • bowari
    #9212
    Üdv!
    Most vettem meg az első két részt és érdeklődnék miért nem tudom beállítani az xbox controllerem,nem látja,más játékoknál kifogástalanul müxik!

    Kösz előre is!
  • unknown nick
    #9211
    Csak a linkek fele már nem élt, azért írtam be ide.
  • unknown nick
    #9210
    Közben meglett a megoldás :)
  • Steve Q
    #9209
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Keress rá erre gugliban: Assassins Creed with Working Jerusalem and Arsuf Fix. Nekem ment vele.
  • unknown nick
    #9208
    Van akinek esetleg gond akad Jerusalem betöltésénél? Hogy lehet javítani?
  • RAMyMamy
    #9207
    ty
  • koschwarz
    #9206
    kb. 8 óra.
  • RAMyMamy
    #9205
    valaki meg tudná nekem mondani, hogy kb. mennyi idő, ha csak végigrohanok a történeten? tehát csak a továbbjutáshoz szükséges mennyiségű zsebtolvajlást, stb. csinálom meg?
  • pelezinho
    #9204
    Így már érthető, köszi szépen! :)
  • Atkamon
    #9203
    Nem hangzik az értelmetlenül. "Semmi sem igaz, minden megengedett." Annyi a lényege, hogy az assassin-ok nem tartoznak semmilyen valláshoz, vagy más emberek által alkotott szabályokhoz, ezért semmi sem igaz. És míg a többi ember jogi, vagy erkölcsi törvényeket követ, addig az assassinok ezeket nem követik, szóval nekik midnen megengedett.