82
Starforce 4 Az újabb rémálom
  • gamerboy91
    #82
    Size: 0MB
    1 fálj Flat-Out 2.exe
    Hát én már ebből kikövetkeztetem h kamu "crack"
  • Evogordon
    #81
    Vírus vót XD
    Törölte a nod
  • Newfronter
    Szüli
    #80
    Szerintem jó kis vírus lehet láttam az egyik torrent oldalon egy ilyet, még jó hogy nem szedtem le, kommentbe írták hogy nem tudom milyen trójai.
  • DjDano
    #79
    szerintem nem vírus de nem is a flatout 2 exe-je az tuti :))
  • Evogordon
    #78
    Azért letesztelem az a vírust :D
  • Newfronter
    Szüli
    #77
    Jó vicc! :D

    Elárulom neked, hogy egy bazi nagy vírus van benne, úgyhogy majd a vincsidet törik fel! :D
  • Evogordon
    #76
    Feltörték a sf 4 po-t :D:D::DD!!!!!!!!!!!!!!!
    http://btjunkie.org/torrent?do=stat&id=36113560251117eda751a7175c5d165ec94583803c7d
  • Newfronter
    Szüli
    #75
    GTR 2 - StarForce nélkül
    [2006. július 21. @ 13:10 - Mantis]
    A 10Tacle beállt a sorba, és sokadikként úgy döntött, szakít a StarForce csapatával. Így a remekbeszabott autós szimulátoron egy sokkalta inkább felhasználóbarát másolásvédelmi rendszer kap helyet. Ennek neve egyébiránt SecurRom. Aki többre kíváncsi az FIA GT vb-sorozatát képernyőre varázsoló játékról, az görgessen lentébb, és máris tépheti annak demóját.

    Gamestar
  • Kabuki
    #74
    ja csak nem mindegy hogy 1-2 nap kell a feltöréshez vagy több hónap.... nagyon nem
  • Evogordon
    #73
    igaz :D
  • BaziJoe
    #72
    Mondtam már amig a Játékok és a Védelmek is 1-esekből és 0-ásokbol ál addig minden mindig törhető lessz!!!!
  • Kabuki
    #71
    ez király, lehet hogy előbb játszhatunk Flatout 2-vel, mint azok akik megrendelték :DD ;)
  • Newfronter
    Szüli
    #70
    Dehogy kamu. Augusztus 1. És Securom 7 védelemmel érkezik.

    De engem az aggaszt hogy van egy törhetetlen, emulálhatatlan SF-ünk. Szal más játéknál is lesz, és ott nem lesz securomos változat.
  • Kabuki
    #69
    egy nforce-os fórumbejegyzés szerint augusztusban jön a Flatout 2 Starforce mentes változata, gondolom az amcsi verzió lesz az vagy csak kamu az egész.
  • raskolnikoff
    #68
    egyébként a nfsmw tört változatának indítása is hasonló, mintha az ember lehúzná az ide kábelt.

    jelo: akiknek megy azoknak jó a médiakódjuk, van külső dvdolvasójuk és SZERENCSÉJÜK VOLT
  • JeLo
    #67
    Szereztem egy iso imaget a Flatout 2-ből. Na azt pl azt bemountolja, de nem olvasható a lemet. a bw akármit legalább elolvassa, de nem indit.
  • pepe792
    #66
    Toca 3 törve!!!! Igaz azon csak 3.7-es starforce volt.
  • JeLo
    #65
    Na, mi ujság a müzlifronton? :) Feltörték már? :) Amugy itt valami nagyon nem stimmel. Most már kijelenthetem, hogy semmilyen médiakódú lemezzel nem működik. Viszont van akinél meg igen, azok hogy csinálják? :)
  • raskolnikoff
    #64
    Nem. Tuti.
    Ld Xpand Rally. Ott is volt ilyen, beadtam a kódot azt ugyanaz.
    Akkor van esélyed ha betartod az nfo fájl kikötéseit (de akkor sem bizti).
    (IDE kábel kihúzva, külső olvasó, meghatározott fajtájú lemezre meghatározott programmal egy meghatározott képfájl kiírása...ezt a sz*rt.)

  • JeLo
    #63
    Azt a részt vágja valaki? Hogy amikor feltelepitem a starforce drivert és utána nyomok egy disc checket és jön ezzel az emuláló detektálással, nyomk egy Retry-t és akkor mgjelenik egy CD-key gomb. Azzal szerintetek át lehet lépni ha van érvényes kulcs?
  • JeLo
    #62
    Nem a fejlesztő állapitja meg az árat. Ezt a 1919 Ft-os árat az 576 szabta meg ennyibe, mint valamilyen marketingfogás. Cserébe gagyi boritó tele reklámmal meg gondolom valami el**szott szitanyomásu lemez :) Ha ennyiért tudják adni, gondolj bele, emnnyiért vesznek egy példányt a feljesztőtől :)
  • raskolnikoff
    #61
    ez a starforce killer (starfuck) ez jó valamire, vagy itt is külső dvdolvasóra van szükség?
  • DjDano
    #60
    DC-n nagyon sok kisköcsög van aki más átbaszásán éli ki magát...
  • gamerboy91
    #59
    Én CSAK akkor ado rá pénzt ha nem lesz benne SEMMILYEN STARFORCE(max 3.0 vagy régebbi:p)
  • raskolnikoff
    #58
    miért éri meg ekkora pénzt beleverni abba a rohadt starforceba meg a szép grafikába meg mindenbe hogy aztán 1919 HUF-ért eladhassák????????

    Itt ülök és hasonló a probléma.

    Viszont: hasonló a problémám az XPand Rally-val is. Annyit szenvedtem vele, hogy mérgemben letöröltem.

  • JeLo
    #57
    Lehetséges. ÉN cssak láttam fent :)
  • mucsácsó
    #56
    A FlatOut 2-höz? ha igen, akkor nehogy elhidd....az akkora fake, hogy csak zuhog :) valami jó kis vírus...
  • JeLo
    #55
    Ja, amugy létezik hozzá 1.0-s és 1.1-es No-CD crack is, DC-n akad belőle bőven, de nem tudom leszedni, mert nincs slot. Lehet hogy megoldás.
  • JeLo
    #54
    Persze nem mi leszünk azok, akik ezt megoldják :) Nekem most ez a játék kell bármi áron. Hallottam olyat, hogy 20ezerbe kerül eredetiben és pont azt mondtasm tegnap, hogy simán megrendelném ha 2000 lenne. Hát annyi :) mire a következő játék kijön, ami érdekel és ezzel lesz védve, addigra talán lesz valami.
  • JeLo
    #53
    De gondoltam :) És nem aggódom, mert a crackerek mindig egy lépéssel előbbre járnak. Szerintem napokon, heteken belül kijön vagy crack, vagy cd emulátor vagy akármi. Semeddig sem tart megszerezni vagy megfejteni a védelem metódusát és akkor már csak egy visszakódolót kell irni. Gyerekjáték. Nincs olyan dolog, amit nem lehet feltörni szerintem :)
  • mucsácsó
    #52
    nah igen, de ez csak 1 SF4-es game...és mi lesz később? erre senki nem gondolt még sztem :D
  • JeLo
    #51
    Gyerekek, az egész törekvés semmit sem ér. A játék EVM kategóriás 1919 Ft-ért megrendelhető :) Azonnal rendelem is meg, igaz ez lesz az első eredeti játékom, dehát a tököm szenved vele ennyi pénzért :) Van amúgy belőle iso image is, meg valami házi törésű változat is, akit érdekel. Vistát a büdös életben nem fogok feltenni, elég volt a béta is :)
  • mobal
    #50
    óha. összefoglalnám: ha starforce 4 másolásvédelmű szoftveredet szeretnéd futtatni "biztonsági" másolatról használj windows vista beta 2 -t.
  • zoltang
    #49
    A Flatout 2 fórumban Newfronter #1923 hozzászólásában megadta, hogy lehet a DT4-el is a BW6 fájlait emulálni.

    "...
    Aki nem tudja hogy kell átalakítani a blindwrite-os formátumot, a megszokott CLONE verzióvá. Annak itt egy csomag, benne van minden ami kell. Leírással!
    segedlet
    Vista beta 2 kell a futtatáshoz, vagy majd a jövőben megjelenő emuláló szoftver.
    Hasznos lesz ha az eredeti lemezedet nem akarod járatni a meghajtóban.
    De ajánlom vegyétek meg!"

    segédlet
  • zoltang
    #48
    Nekem volt otthon egy DAXON D42 rétegű újraírható. Mint ahogy írtam azzal sem megy. De nagyobb gond, hogy a Blindwrite-al írt lemez kódját (booktype) is átírta DVD-ROM-ra és az Alcohol nálam nem tudja visszaírni ennél a lemeznél, így nem tudom törölni a DVD-t. Az első lemeznél is ez volt (más médiakódú, RICOH), de ott az Alcohol tudta törölni (egy pipa kellett a re-set booktype-hez).
  • JeLo
    #47
    Bemountoltam Démonba, érdekes jelenség. Látszik a filestruktúra meg minden, de nem indítható semmi :)
  • JeLo
    #46
    Nekem megnézi, egy pillanatra villan fel, de az pont elég, viszont a vinyóhoz nem nyúl, úgyhogy registry ellenőrzés nincs. Vettem különböző lemezeket, de egyik sem jó médiakódú. Milyen lutri. A Phillipsbe biztam pedig, dehát azoknak is a ritek csinálja a felületét :( Meg Maxellt vettem még egy - és egy +, hátha. Mindkettőt más gyártotta, de egyik sem jó. Nem jó a tele kék TDK sem, meg a Sony sem. Szerintem ujrairható eleve kizárva. At tuti hogy azonnal felismeri. Rajt kell lenni a CD-key vadászaton. Azt próbáltad? Retry után Enter key, az az lehet nem?
  • zoltang
    #45
    Kipróbáltam a listán szereplő dvd+rw-vel, de ugyanaz a helyzet. Nálam a lemezt meg sem nézi (csak egy pill.-ra villan fel). Nyomok neki retry-t de akkor sem nézi meg.
  • JeLo
    #44
    Leszedtem a progit, majd otthon megnézem.
    Ezen médiakódú lemezek a nyerők: DaxonD42,Philips041,INFODISC-A10-001,TDK601saku, DAXON AZ2,CMC W03.
  • JeLo
    #43
    Na, utánanéztem kicsit jobban ennek. Olyan nincs, hogy egy védelem levetet progikat a gépről, olyan sincs, akármilyen tetű világban is élünk, hogy egy játék megvétele után uj hardverekre kell beruházni, kivéve gépigény probléma. Az eredeti lemez nyilván nem csinálja ezt, vagy ha mégis, akkor ott van hozzá a Cd-key a dobozon. Amikor kérek egy ilyen disk checkelést, egyes egyedül a DVD-t nézi meg, semmi mást. Ha ott nyomok egy Retry-t, miután a cd képfile kezelőre gyanakszik a védelem, van lehetőség egy CD-keyt megadni. Gyanitom, hogy ennek megadása után rögtön elindulna és soha többet nem szórakozna ezzel a hülyeséggel.
    Ja, meg a Starforce removal tool-t meg felesleges használni, mert az eltávolitja magát az SF drivert a gépről, ennek pedig fent kell lenni, hogy ez a lemez elinduljon, csak éppen át kell jutni rajta.