82
Starforce 4 Az újabb rémálom
  • zoltang
    #42
    Pl. ezzel: DVD Identifier
    http://dvd.identifier.cdfreaks.com/

    Az a probléma, hogy a lemezek dobozáról nem derül ki. Ha meg már megvetted, akkor berakod az íróba és ezzel a progival megnézed a mediakódot.
    A médiakód magának a lemeznek a gyártójának a neve, aki az adathordozó réteget gyártya. A dobozon szereplő gyártók általában nem gyártanak lemezt, "csak csomagolják".

    Én is olyan DVD+RW lemezre írtam ki (az SF 3.7.16.04-nél bevált), aminek a médiakódja nem szerepelt. De van egy másik lemezem ami szerepel a listába, csak van rajta anyagom, annak meg kell helyet csinálnom.
  • Evogordon
    #41
    Én nekem van egy USB-s vinyóm. Azzal próbálkozok de még nem tudtam elindítani de van egy olyan ötletem hogy arra telepítem fel a játékot hátha elindúl...
    Ebként itt egy videót: http://www.metacafe.com/watch/176480/star_force_4_pro_own3d/
  • JeLo
    #40
    Hát ja, ez kemény sujtás. Amugy va negy dolog, amire gyanaxom. Ha megnézed az nfo filet, abban benne van, hogy ezzel a BW6-al kell kiirni és fel va nsorolva néhány médiakód, hogy csak az olyan tipusu lemezekre irva fog működni. Namost én olyanra irtam ki, aminek a márkaneve sem szerepel ott. Ezt honnan lehet megtudni, hogy milyen lemez milyen médiakódú? Mi a fene ez a médiakód egyáltalán?
  • zoltang
    #39
    Én letöröltem és kitöröltem a DT és az Alchohol programot és a bejegyzeéseit. De ez sem elég csak ugyanazt írogatja. Nem tudom mi a baja. Egy új XP kellene talán neki?

    Ha megvettem volna ilyen védelmmel egy progit és ezt csinálja az eredeti lemezzel is... (Valószínű ezt csinálná, mert a lemezt meg sem nézi. Egyből lefut a csík és kírja a hülyeséget.)
  • JeLo
    #38
    Nekem ugyanez. De most az a baj, hogy a gépen van a Daemon? Mert én kiszedtem autostartból, úgyhogy nem idul el. Szépen okosan kiirtam az isot azzal aprogival, amivel mondták. Blindwrite 6. Mert hogy csak ezzel lesz jó. Azán felrakatja a védelmi drivert a játék, nyomat egy lemezellenőrzést és az alábbi kép van nálam is. Na, hogy lehet ezt kicselezni emberek? Már biztosan kijött hozzá még aznap az átverőprogi :) Ügyesek ezek a crackerek én tudom :)
  • Newfronter
    #37
    Na a nagy spammer ide is beette magát! Host Ban PLS!
  • ciccegőssanyi01
    #36
    Nagyszerű program a Starforce!
  • zoltang
    #35
    Én speciel nem vettem USB-s DVD-írót. De ha megvettem volna eredetibe a játékot, akkor sem menne ezzel a hibaüzenettel, ami elég bosszantó lenne.
  • DjDano
    #34
    Ilyen külső USB-s átalakító kábelt 1 játék kedvéért nem érdemes megvenni, abban meg biztosak lehettek, hogy a Starforce-nál már dolgoznak, hogy külső meghajtóból se lehessen elindítani az ilyen védelemmel ellátott játékmásolatot...
  • zoltang
    #33
    Amennyire tudtam ki van tisztítva. Ki tudja, hogy ez a szar mit néz.
  • Newfronter
    #32
    Gondolom registryből is kiszedted a bejegyzéseket.
  • zoltang
    #31
    Na sikerült végül települni az SF-nek.

    Azonban most ez fogad:


    Már letöröltem az Alcoholt, a DT-t, de ez a f**z védelem csak ezzel jön.
    Az Alcohol 120% az egy fizetős kereskedelmi termék. Mi jogon törölteti le velem egy alattomos "vírus-védelem"?
    Mondjuk hiába szedtem le bármit is ezt írja ki. Ha a progit megvettem volna - bár most csak 2000FT -, és így nem tudom futtatni a játékot, egy szemét ruszki brigád miatt bukom a pénzt.
  • zoltang
    #30
    Azzal kezdtem. :)))
  • Newfronter
    #29
    Van a star-force oldalán egy SF drivert eltávolító eszköz. Azzal próbáld meg!
  • zoltang
    #28
    Ki akartam próbálni a Flatout 2 (*SFCLONEDVD* UNLEASHED) SF4Pro védelmét, (a SF4 Basic simánt ment) de nem tud feltelepülni - a progi szerint - a védelmi driver-e. Mindig kérdezi, hogy telepítse-e magát, majd ujraindulást kér.

    Nekem valami SF4Pro álló XP-m van? Valaki tud valamit mondani erre?
  • Newfronter
    #27
    ez még olcsóbb :)

    Olvasót nem látok, olyan nincs is? :S
  • Newfronter
    #26
    link
    Ilyet találtam, igaz író is, de eléggé olcsó.
  • buldozer99
    #25
    Mennyibe kerül egy külsö dvd olvaso nem iro olvaso???????????????
  • Newfronter
    #24
    Nem éppen, ha jól megnézed akkor egy normál DVD író, és egy PATA - USB kábel átalakító van, ami 3-4k-ba kerül.
  • Mikiller
    #23
    Mégha sikerül is jól kiírni, akkor is külső USB-s meghajtó kell ami nem nagyon jó
  • Newfronter
    #22
    http://www.metacafe.com/watch/176480/star_force_4_pro_own3d/
  • Newfronter
    #21
    Egy sikeres full eredeti image-t csinálni nagyon nehéz. Szal ezt nem tudom hogy kel. A Daemon-Tools Pro tud olyan image-t készíteni ami teljesen megegyezi kaz eredetivel, azután azt kiírhatod Alcohollal egy megfelelő mediakódú lemezre. Hogy melyik a jó azt nemtom, ez a téma most van kialakulóban a fórumokon.
  • mobal
    #20
    sziasztok! nem vagyok benne teljesen a buliba. szóval a BlindWrite és az Alcohol tud 100% egy copy protectionnal másolni lemezeket kivéve a StarForce. Vagy pontosan mit tud az a két progi?
  • mucsácsó
    #19
    ráadásul ez demo exe...szóval nagy "crack" megint...DEMO-n semmi védelem nem volt, én megnéztem....szóval ez megint csak egy álca "törés"....
    mármint az SF 3.7 a Micro Machines V4-en...
  • Peti1
    #18
    a POP 3.6. de már sok 3.6-os gameket is feltörtek. nem a verziószám számit.
  • mucsácsó
    #17
    :D
    hát de ez már StarForce 4...
    mostantól ez lesz a fő SF topikunk :D
  • Duddits
    #16
    Kár hogy van már StarForce topik... Az más kérdés, hogy még a 3.3 van odaírva, de a modik basznak átírni...
  • Newfronter
    #15
    Fel lehet tenni az új DT 4.03-at Vista alá, csak manuálisan kell tlepíteni hozzá a drivert. Ennyi. De asszem a 3.33-as DT is elég az SF4 kijátszásához. :)
  • Rage47
    #14
    sztem az van. remélem dolgoznak rajta:)
  • alakulat
    #13
    hi

    ha már feltörték az SF 3.7-et akkor prince of persia 3-at is feltörhetnék már
    vagy azon nem 3.7 van???
  • gameplusz
    #12
    TAGES nagy rakásszar, ha azt használják, megérdemlik.
  • Muki100
    #11
    Buknak az imperialisták.
    Előbb-utóbb ez is fel lesz törve mint minden más, legfeljebb ez is évekre rá
  • haxoror
    #10
    Bár asszem ők a régebbi SF-okat használják
  • haxoror
    #9
    A Playlogic is, Age of Pirates stb... :(
  • gamerboy91
    #8
    A CDV már TAGES-t használ....
  • NEOreg3
    #7
    meg a Codemasters, bár az nemnagyon csinál számomra jó játékot:P
  • Csuhai G
    #6
    Már csak a CDV SF-ezik nem?
  • reménytelen
    #5
    De van Vistára külön Daemon Tools, nem?
  • Evogordon
    #4
    Ez sztem hülyeség mert mikor nekem volt wista fent akkor a daemont se hagyta feltenni.
  • reménytelen
    #3
    A Flatout 2 topicban azt írják, hogy Windows Vista beta 2 alatt a Daemon tools 4.03 simán ki tudja játszani a SF4 professionalt.