565
  • phappa
    #565
    csáo ide is betértem :)
    nagyon bejön ez a hero online :D
    kb 2-3 honapja játszok de nem csalodtam benne :D
  • tucsok63
    #564
    hello azt szeretném kérdezni h nincs e valami bot vagy valami trükk a minighez ?
  • Super Saiyan
    #563
    Ne szedd le manuálisan. :)
  • Colt17
    #562
    Can't open local file ezt irja ki valami ötlet?
  • Colt17
    #561
    Helló.Az lenne a gondom hogy a 269es patchet leszedtem (manuális)Kibontom ugyebár a 260mb -t szedtem le kb és kapok egy pár mappát ami alig ha megvan 6 mb.Ezt bemásolom és persze a 269 eset akarja tölteni.-,-3x kibontottam de ugyanaz az eredmény.:s valaki tudja a megoldást?
  • Canacica
    #560
    Más böngészőt próbálj.
  • Milan90
    #559
    hali,lol biztos én vagyok a hülye de mér nem lehet regisztrálásnál @-ot írni?már 2 gépen is probáltam..
  • TRISZTAN
    #558
    Sziasztok
    Kezdőknek egy oldal én csináltam :D
    heroonlinehu.mlap.hu
  • persil
    #557
    Ha valakinek még mindíg van problémája vele, akkor küldjön emailt nekik az inquiry
    szolgáltatáson keresztül. Nekem 10-15 perc alatt küldtek egy választ, amiben leírták a kódot. (egy személyes valós üzenet! plusz egy gép, amiben jött a kód)
  • persil
    #556
    Hali!

    Valaki mondjon már valamit az email problémára legyenszíves, mert látom nem egyedül nekem van ezzel problémám.
  • attila117
    #555
    hahóó van itt valaki?
    Nem küldi nekemse a megerősitő emailt nem tudna valaki adni nekem egyet vagy csinálni egyet?
  • attila117
    #554
    Csa
    Most töltöm a gamet.
    Majd segiteni valaki?
  • Norbi507
    #553
    Na megvan, a régi accountokat újra kell "aktiválni" és lehet is rajtuk játszani, már nem tünik el az emailcím amikor beirom és le"check"-olom :D

    Most az a probléma, hogy nem küldi el a megadott email címre a linket amivel aktiválni tudnám :S
  • Norbi507
    #552
    Vaze egyszerűen nem tudok regisztrálni erre a Hero Online-ra, (próbáltam már iexplorerrel is...

    "General Error

    Could not insert data into groups table

    DEBUG MODE

    INSERT IGNORE INTO phpbb_groups (group_name, group_description, group_single_user, group_moderator) VALUES ('', 'Personal User', 1, 0)

    Line : 455
    File : register_insert.php"


    Valami ötlet?
  • Gubberx
    #551
    nekem is jó gépem van mégis akad szal a hiba nemhiszem hogy a gépeinkben lenne :)
  • VL1
    #550
    Helo lenne egy ojan problémám hogy akad a játék pedig 4giga ramom van egy geeforce 9600gt-m dual core2 2.8ghzes processzorom.
  • Tommyka
    #549
    A holy Pcyhiciant a highlandon találod Rögtön a dragon castle átjárónál :D
  • Tommyka
    #548
    Ez azért van mert a netkapcsolatod megszakad 1 pillanatra aminek következtében elveszted a kapcsolatot a hero szerverével.
    És azért nem enged vissza mert úgy veszi hogy te már bent vagy kb 10-15 perc kell a szervernek mire észreveszi hogy megszakadt veled a kapcsolat ilyenkor szépen kirúg egy script és már is mehetsz vissza :D
  • Gubberx
    #547
    Ilyet nekem is sűrűn csinált anno mikor még játszotta, ilyenkor ha vársz 10-15 percet utána simán vissza tudsz lépni.
  • Kicsikiraly
    #546
    pont most meg is oldódott magától :)
  • Kicsikiraly
    #545
    lenne egy kis problémám :S egyszercsak a játék kilépett magától, semmi hibaüzenet. megpróbálok visszalépni, a checkin versionnál nem jutok tovább. a honlapon megpróbáltam, be tudtam lépni. megpróbáltam a launchert, mostmár bejutottam, beírtam név-jelszót, aztán hosszú logging in után bejött a karakterválasztós ablak de a karaktereim be se töltöttek, és ki is lépett. azóta ha megpróbálok belépni mindíg csak végtelen logging in van név-jelszó után. pls vki help :|
  • Tommyka
    #544
    Na jó nem szeretnék többet olvasni az small bronze swordos questről

    A lényege annak az hogy nem 2 db opált kell beleverni hanem opállal kell velcsapni +2 re utánna berakod az inventory első kis négyzetébe. Oda tipegsz vele a warrior trainerhez és nagyon örülsz :D

    Ha kell még vmi quest akkor írd be 63 ig meg van mind
  • Kicsikiraly
    #543
    A Holy Physician-t ki tudja hol van? hero online oldalán csak annyi van róla hogy he appears in scenarios, nekem meg egy questhez kéne :S
  • Gubberx
    #542
    ROFL xD
  • Cat 02 #541
    nincs no szaggatás ticket ? v zoom ticket?
    v ez nem sro-s ? :D
  • Gubberx
    #540
    elég gáz lett a hero a "big update" óta, kamerával alig lehet el zoomolni a karitól, és szaggat+laggol mint atom :S
  • Gubberx
    #539
    lol
  • FL Zoli
    #538
    Gyűjtök Hero online accountokat. ID -det és a Pass -odat küldd el nekem privibe minél gazdagabb a karakter én annál boldogabb leszek s Te is:) Köszönöm:D

    végülis csak a fórumot akarom beindítani, hogy pörögjön kicsit (szal ne öljetek meg:D )
  • Gubberx
    #537
    Ugy tudod befogni az állatot hogy levered simán majdnem a teljes hp-ét(vigyázz nehogy megöldd) és utána kell rányomni a hunter befogó skiljét, hogy az vegye le a maradék kis életerejét. Aztán hogy sikerül-e vagy nem az már csak szerencse kérdése, addig kell próbálkozni míg nem sikerül, az elején farkast és medvét tudsz befogni, később madarat meg tigrist, magasabb szinten pedig olyan állatokat amin utazni is lehet.
  • tucsok63
    #536
    bocs de azért irtam ide mert kicsit hiányos az angol tudásom :(
  • Gubberx
    #535
    Ajánlom EZT!az oldalt.
  • tucsok63
    #534
    hello nem tudjátok hol találom meg General Jong-ot?
  • tucsok63
    #533
    Hello bbeléptem a hunter kasztba és nem tudom hogy hogy tudom befogni az állatokat.Egyébként mineggyik állatot be lehet fogni???
  • Gubberx
    #532
    már nem játszom vele így fejből meg nem mondom neked mi a neve és hol van :)
  • tucsok63
    #531
    bocsi de kinél?
  • Gubberx
    #530
    1 dan-on tudsz a városban szakmát választani, hunter, warrior, assasin,stb
  • tucsok63
    #529
    hogy lehetek hunter
  • Gubberx
    #528
    csak hunterek tudnak állatot befogni és eladni, szal vagy hunter leszel és fogsz magadnak vagy veszel más játékosoktól
  • tucsok63
    #527
    hol kell peteket veni
  • FL Zoli
    #526
    Hát kössz hogy csakis az én kedvemért megnézted:) de ez már majdnem 2 hónapja volt..s rá egy-két napra rendbejött