5187
Foci EB 2012
  • zaki
    #62
    Az neked felújítás?

    Az egészet le kéne bontani a p!csába, és felhúzni egy újat a helyére...
  • Nuki
    #61
    én nem értek ehhez, de szerintem nem annyival, hogy ne érje meg felújitani egy vébé kedvéért...
  • Zsizsi34
    #60
    azt azért ne feledjük, ha lesz itt egyáltalán eb, akkor hány meccs lesz majd itt a hányból... mert magyar-horvát eb, és nem magyar eb
  • gabber_saviola
    #59
    meg aztán mit csinálnák azokkal az új satdionokkal az eb után? mert tuti, hogy utánna is marad az egy-két ezres nézőközönség
    nekem simán jó a mostani Fradipálya is :P
  • hunbasser
    #58
    a puskás ferenc stadiont nemrégen újították fel,egy pár éve,de minek,ha a felső karélyra még mindig nem lehet felmenni...
  • Nuki
    #57
    akiket én ismerek, anti-magyar-focisták ők inkább úgy vannak vele hogy: "á biztos nem jáccanak úgy mint a reál, meg árzenál bla bla bla" ha esetleg látnák hogy a magyar csapat is tud felmutatni valamit, akkor talán jobban nyitnának a magyarfoci felé. (ja és ezek a nagy hungaristák, erről ennyit ez már más téma)
  • Zsizsi34
    #56
    HunBasser, veled mindenben egyet értek...legalábbis az eddigi hozzászólásaidban
  • Zsizsi34
    #55
    egyszerűbb, de drágább
  • hunbasser
    #54
    a pályázat miatt nyitottam,ami viszont most zajlik:)
  • Punker
    #53
    hát azért mondom hogy egy új rendbetett stadiont egyszerűbb fenntartani mint egy szétesőben lévő romot.
  • zaki
    #52
    Én úgy tudtam, hogy a győri, székesfehérvári, debreceni, meg a Fradi pálya. a Népstadiont meg alapból felújítják, ha lesz, ha nem Eb.
  • Zsizsi34
    #51
    mért lenne magasabb az érdeklődés egy jó stadion és szar csapat iránt? itt nem a stadion számít, hanem az ,hogy van a jó magyar foci vagy nincs... válasz: nincs és nem is mostanában lesz
  • hunbasser
    #50
    minek?a sok huligán úgyis szétzúzná az egészet egy hónapon belül,már nem egy példa volt rá,h szépen felújítottak egy stadiont,és a huligánok egyből szétzúzták egy bunyó alkalmával...pl újpesten is ez volt
  • Nuki
    #49
    én nem lehet, BIZTOS! :D
    és remélem nem csak igy néhányan vagyunk e témán :)
  • gabber_saviola
    #48
    nyitok egy 2020-as Le Tour topikot mingyá :P

    Nem tudom, hogy megérné-e nekünk megnyerni, szerintem pénzkidobás lenne de azért hajrá
  • zaki
    #47
    Azt a pályán már nem fogják felújítani...
  • Davidus
    #46
    BP-n csak a Puskás stadion lesz megcsinálva:)
  • Zsizsi34
    #45
    én is ezt mondom...
  • zaki
    #44
    Jó de milyen stadionok ezek? Nézd csak meg a Népstadiont. Lassan szétesik az egész... :(
  • Nuki
    #43
    nézők, reklám, korszerübb, jobb stadionnak lehet hogy a fenntartása is több mint egy lepukkadtnak, de többen is mennek oda, magasabb az érdeklődés.
  • Zsizsi34
    #42
    ez igaz, de én nem a fradi meccsre, hanem az újpestre:)
  • hunbasser
    #41
    de értsétek már meg,attól még h itt lenne egy eb,attól még a magyar foci nem lenne jobb,legalábbis klubszinten nem változtatna rajta semmit.
  • The FlashBack
    #40
    most is sikerült
  • zaki
    #39
    Hát, ha megrendeznénk az Eb-t, és mondjuk a Fradi pálya ilyen csili-vili ultramodern cucc lenne, lehet, hogy újra kijárnék a meccsekre...
  • Zsizsi34
    #38
    értelme most is lenne mozdulnia, ugyanis, akkor talán többeket érdekelné a foci, jobban látótérbe kerülne a magyar foci
  • Davidus
    #37
    hát ennél jobb alkalom nem kell(ha megkapjuk a rendezést)
  • Punker
    #36
    hát azért 5-6 stadion most is fenn tudunk tartani nem? egy zsír új és egy rom fenntartása majdnem ugyanannyi.....
  • Zsizsi34
    #35
    csak az a baj, hogy reménykedni nem elég...
    egyébként bármennyire is kritizálom, én is szeretném, hogy itt legyen, mert akkor végre kimehetnék egy eb meccsre, de ennek több a hátránya, mint az előnye
  • Nuki
    #34
    az EB hatására igenis fog, LESZ ÉRTELME mozdulnia :)
  • hunbasser
    #33
    igazad van,de görögországban akkor is jobb foci van mint itt :)
    és teltház is van sok meccsen,szal ha ők rendeznének egy eb vagy vb-t,akkor úgyis nyereséges lenne nekik,mert nemcsak a 30 ezres,de az 50-60 ezres is teli lenne náluk,főleg a nagyobb rangadókon
  • Zsizsi34
    #32
    de hat éven belül?
  • Punker
    #31
    reménykedni kell.
  • Zsizsi34
    #30
    és az eb után miből tartanák fenn a stadionokat?
  • Davidus
    #29
    egyszer biztos
  • Nuki
    #28
    ez is igaz :)))
    bár nem azt mondanám hogy CSAK pozitív irányba, de elindultunk a hullámvölgyből :)
  • Zsizsi34
    #27
    csak pozitív irányba mozdulhat...és fog is?
  • Nuki
    #26
    ha itthon lenne EB, azután teljesen más lenne a hozzáállása a népnek a focihoz (ergo nekem is:D) itthonra szerintem SOKKAL TÖBBEN mennének ki meccsre, olyanok akik nem tehetik meg hogy külföldre mennyenek de azért x összeget (lehet az azért sok pénz is) azért megadnának 1-2 meccsért :)
    ha márcsak nemis a magyar foci fejlesztéséért, reklámért, sokmindenért nagyon jó lenne focivébé itthonra, én 100%osan az ügy mellett állok!
  • Davidus
    #25
    6 év.... innen már csak pozitív irányba mozdulhat a magyar foci:) a másik meg hogy az emberek szivesebben járnak ki egy hightech stadionba mint egy libalegelőre
  • Zsizsi34
    #24
    a magyarok attól nem lesznek jobbak, hogy itt lesz az eb...
  • Zsizsi34
    #23
    az eb után nem