5187
Foci EB 2012
  • skristof
    #302
    index színvonal...
  • fsgh
    #301
    mintha itt nem lettek volna politikai gondok..."1-2" tüntetés is volt...
  • REALista
    #300
    Olasz botrányok, ukrán belharcok - magyar siker?
  • a.carkey
    #299
    Demcsák Zsuzsa lett Puskás Ferenc szóvivője
  • Firerock
    #298
    tudom...
    de akkorishajrá
  • LasDen #297
    én örülnék ha itt lenne, de sajnos nem így lesz....
  • Firerock
    #296
    na pozitívaaan
    Hajrá magyarorszááág
    Szeretem Horvátországot nagyon
    Tehát mindenki drukkoljon holnap d.e
  • LasDen #295
    nem mi fogjuk rendezni....110%-ban biztos vagyok benne....hogy miért azt ne kérdezzétek, de tudom és kész :D
  • pokolipeti
    #294
    Ha eb-t rendezünk akkor fognak a kapun lógni a szurkolók,és fognak a jegyekért sietni.Hogy utána mi lesz,az már máskérdés....
  • DJ BP
    #293
    előbb legyen szurkoló, aztán nagyobb stadion... Münchenben sem az Allianz Arena voltelőbb, hanem teltház az olimpiai stadionban... Itt is, előbb lógjanak a kerítésen is emberek, meg roham a jegyekért a jó foci miatt, akkor kell a stadion. Az igényt nem előzheti meg a termék, ez is csak nálunk merülhet fel...
  • REALista
    #292
    Úgy legyen!
  • takibalint
    #291
    Bar nem ilyen szempontok alapjan dontenek, de Magyarorszag mar 3-szor kandidal. A portugalok ellen 1 szvazattal kaptunk kevesebbett annak idejen.

    Az olaszoknak nem tett jot a tavalyi bundabotrany es a mostani szurkoloi balhek, stb. Ez biztos nem noveli az olaszok eselyeit.
  • banok
    #290
    ámen
  • 5w0rdf15h
    #289
    próféta szóljon belőled ;)
  • vmvr
    #288
    megkapjuk, kész:)

    hajrá!:)
  • Gabe18
    #287
    Hát ettől függetlenül szerintem az olaszoké a legnagyobb esély.Elég csak Platini személyére gondolni,arról már nem beszélve hogy az olasz futball megitélésének most nagyon kéne a botrányok mellé minél több siker.
  • Csesza
    #286
    sztem rohadt felesleges ilyeneken vitatkozni, senki nem tudja, hogy ki milyen elv szerint fog szavazni és kész, majd minden kiderűl szerdán
  • hunbasser
    #285
    már sokszor elmondtam,de sztem az uefa azt is nézi,h olaszországban 90-ben volt vb,és azért csak nem adják oda nekik az eb-t,ez egyfajta kivételezés lenne a többi országgal szemben,mert volt már rá sok példa,h 20-30 éven belül akart egy ország eb-t és vb-t rendezni.sőt,még azt is nézik,h "ott nem régen volt olimpia"
  • Gabe18
    #284
    Hát válogatott szinten szerintem vehetők annak.A sorban szereplő kisebbekhez képest mindenképp.
  • Grenzjager
    #283
    bár fociban még kapálóznak egy kicsit, de majd a spanyolok ott is letörik őket.. :))
  • Grenzjager
    #282
    Portugália nagyhatalom?? hinnye
  • Gabe18
    #281
    Kitaláltam mért nem mi kapjuk...

    88-ban Németország (foci nagyhatalom),92 Svédország (kis fociország,főleg még akkor),96 Anglia (nagyhatalom) ,2000 (holland-belga vegyes de volt egy kis ország is,2004 Portugália (nagyhatalom),2008 (Ausztria-Svájc kisországok),akkor a sort egy nagyhatalom folytatja...Italy

    Kicsit erőltetett,tudom...
  • pokolipeti
    #280
    Ezzel eggyet értek.Elég ciki lenne ha megkapnák,de megrendezni nem tudnánk.Igaz akkor is valahogy megrendeznénk,de biztos bagyon szar lenne.Szerintem az Ukránok nem kapják meg.Akkor inkább az olaszok fogják.
  • Gabe18
    #279
    Hát ez teljessen egyértelmű.Sokan nagyon drukkolnak a EB pályázatnak,csak attól félek én,ez addig fog tartani amig esetleg megkapjuk,ezek a személyek a "húsosfazékhoz" járulnak,aztán ugy eltünnek mintha nyomuk se lett volna.Mi meg majd itt maradunk félig kész stadionokal,autópályával,stb...
    És majd 2-3 év mulva ott tartunk hogy minden le van maradva,semmi sincs kész,a pénz is elfogyott,na most akkor mi legyen...
    Az meg aztán lesz a világégés ha az elnyerés után nem tudjuk megrendezni.
  • Nadi
    #278
    http://index.hu/velemeny/eheti/eheb070414/
  • hunbasser
    #277
    :o meg még Debrecenben is sokan szoktak lenni,csak kicsi a stadionjuk
  • Grenzjager
    #276
    Győr-Vasas 4 ezer néző
    DVTK-MTK 11 ezer néző
    oks, de elfogadom győrt, győrrel vannak a legkisebb gondok ilyen téren.

    mert Fehérvár-DVSC 2 ezer néző
  • hunbasser
    #275
    akkor viszont a négy helyszín lehetne Budapest,Debrecen(itt is szoktak sokan lenni),Pécs és Győr,így legalább jól el is lenne osztva.
  • hunbasser
    #274
    nyugodj meg,2012-ig kb még 4 új szöv.kap. lesz...
  • Gabe18
    #273
    Igaz,de akkor ilyen alapon sehova nem kell új stadion,meg Eb se,meg semmi se.Mert itt per pillanat teljessen kilátástalan hogy rendszeressen 20-25 ezer ember kimenjen bárhova is.
    Tök mindegy hol épitenek 30-50 ezres stadiont,az az Eb után kihasználatlan lesz.
    Győrben viszont lesz új stadion az EB-től függetlenül is,tehát ugy lehet ideális helyszín hogy nem kell minden szinte nulláról csinálni.
  • hunbasser
    #272
    ha Magyarország legszegényebb falvában építenek fel egy 50000 férőhelyes stadiont,az EB alatt az is teli lenne...
  • Ma2ska
    #271
    Ebböl látható hogyan akarják magát a klubot is üzleti alapra helyezni, egy több lábon álló konstrukcióban...
  • Ma2ska
    #270
    ETO Park
  • Ma2ska
    #269
    A Győri stadion magántulajdonban van, EB től függetlenül épül a Questor jóvoltából, igy a későbbi hasznositást meg fogják oldani, akár úgy hogy egy jó csapat is lesz, gazdaságosan. De berakok egy linket itt bővebben utána nézhetsz. Ha lesz foci , Győrben nem lesz gond a hasznositással, ebben biztos lehetsz.
  • DJ BP
    #268
    EB nem egyenló NB1, ott lesznek, de később a 4 ezer szurkoló nem tartja fönn az 50 ezres stadiont, az Államnál fognak kunyerálni...
  • DJ BP
    #267
    nem tűnt fel, hogy vicceltem? Mások lehülyézése fontosabb neked, minthogy olvass rendesen?
  • DJ BP
    #266
    ,,Jó hát te beteg vagy"

    Vegyél vissza
    Miskolcon most kimennek 4 ezren, pálya avatón meg Győrben 4500 an ----> aztaaa micsoda különbség... pff


    ,,de ha foci lesz véletlenül, arról nem hallottál még hogy Győrben telt házas meccsek voltak ?"

    De most nincs foci, és EB-től mitől lenne később magasabb színvonalú az NB1? Csak ettől rohadtul nem
  • Ma2ska
    #265
    Szegedre EB stadion, ez még szebb, itt látom sokaknak megártott a hirtelen jött tavaszi napsütés...
  • Ma2ska
    #264
    Ha meg nincs foci akkor seholse mennek meccsre ugyse, akkor EB se kell mi a faxnak nem?
  • Ma2ska
    #263
    Jó hát te beteg vagy, mert Miskolcon most kimennek 4 ezren, pálya avatón meg Győrben 4500 an, de ha foci lesz véletlenül, arról nem hallottál még hogy Győrben telt házas meccsek voltak ?