106
Kelly hősei
  • Serpa
    #106
    sztem sem.
  • KM
    #105
    Oksa, látom, hogy nem direkt csinálod...
  • pancsika666
    #104
    Mér szerinted akkor akkor milyen tankból?
  • KM
    #103
    Szövegértelmezés?
  • pancsika666
    #102
    Én ezeket biztos nem M-47esekböl csinálták nézd meg a lánctalpat ez a T-34-é köze sincs az M-47éhez.ennyi
  • KM
    #101
    És ki állított ilyet?
  • pancsika666
    #100
    csá!!Jo film ez mar lattam sokszor.De ahogy az a sok suger irja ezeket a tigriseket T 34 esekbol hoytak ki nem M 47 esek.Sokat okoskodnak itt ugz latom de senki se ert a dolgokhoz.Csak ennyi,de amugy nem vesyesek csak a torony nincs jo helyen.
  • Beni521
    #99
    én azt néztem volna meg h Cowboyék h kerültek a toronyba, eccer csak ott vannak. meg a hídnál is lehetett volna bővebb a csata, ott is egyszer csak ott vann, 2 Sherman nélkül, úgy h páran átmentek a hídon. Nembaj, azért jó. 2. rész is lehetett volna, a Piszkos 12-nek is van 90 perces feliratos folytatása (The Dirty Dozen: Next Mission). A DVD-t én meg kb tavaly ősszel vettem a TESCO-ban, még 3000ért,azóta kb 7-8x láttam, én nem tudom megunni.
  • Seten
    #98

    Debreceni Interizé.


    "nem lehetett nehéz meglépni."?

    Háát, franc se tudja. Vissza a hátországba, papírok/menetlevél nélkül necces.
    Ha pedig Svájc felé, akkor meg még harcolni kellett volna. :)

  • Lemming
    #97
    http://youtube.com/watch?v=9_VhnAl2BFM
  • Lysandus
    #96
    Szerintem sem az igazi az a két filmje. Viszont a Nincs bocsánat az nagyon ott van. Azért a filmért kapott rendezői Oscart.
  • Lysandus
    #95
    A fene se tudja. Én nem biztos, hogy örültem volna egy második résznek. Így kerek a történet. Gondolom annyi pénzzel nem lehetett nehéz meglépni.

    Egyébként melyik Interízében vetted?
  • Seten
    #94

    A kedvenc karaktered akkor Kelly. Clint Eastwood inkább a kedvenc színészed lehet. :)

    A két Iwo Jima film pedig mást hozott mint vártam. Nagyon el lett filózva.

  • Bokafix2
    #93
    Egyik kedvenc karakterem a filmben Klint Ísztvúúd. Egyébként nemrég maga is rendezett két II. v.háborús filmet a japók és az amcsik szemszögéből nézve. A dicsőség zászlaját és a Levelek Iwo Jimáról. Bár sztem az Iwo Jimás jobb volt.
  • kiwi120
    #92
    itt a főcimzene mp3-ban:
    http://rapidshare.com/files/49026552/Mike_Curb_Congregation_-_Burning_Bridges.mp3.html
  • Seten
    #91

    Egyébként igazán készülhetett volna egy második rész. (Bár akkor még az nem volt ilyen nagy divat) :)

    Végül is nem tudjuk mit csinálhattak aztán?! Hová indultak? Svájcba? Vissza a frontvonal mögé?

  • Seten
    #90

    A multkor vettem 990-ért egy Interspar-ban.

  • Lysandus
    #89
    Köszi!
  • JohnnySmith
    #88
    Burning Bridges
    Sajna most csak így :)
  • Lysandus
    #87
    Még egy kérdés: a főcím dalt nem lehet vhol elérni?

    A moha-ás link már nem működik.

    Egyébként a burning bridges-ről nem ugrik be vkinek valami? Esetleg vmi malaza dolog? :-D
  • Lysandus
    #86
    Megint leadták a filmet, és még mindig qrva jó! :-)

    Lehet valahol kapni DVD-én?
  • Beni521
    #85
    Telly Savalas kurva jó Bazijoe :):):):):)
  • Seten
    #84

    Hát remélem: Telly Savallas - Inke László

  • Serpa
    #83
    az az igazi.
  • Beni521
    #82
    most így fejből nem tudom felsorolni, de ha láttad amikor TV-ben adták le, ugyan az a szinkronhang is
  • KM
    #81
    Kik szinkronizálják?
  • Beni521
    #80
    szal ott hagytam abba h az a 3000Ft megéri
  • Beni521
    #79
    kíméld ettől a Kelly hősei topikot térj át a Port Royale topikra, ide nem azért jönnek h a PR2őről nézzenek nyavajgást
  • kingcs
    #78
    PR2.exe
  • kingcs
    #77
    nem kaptam semmit próbáld már újra csatolt fájlként v job gomb küldés levélként ok


    mindegy melyikre

    [email protected]
    [email protected]
    köszi!!!!!!!!!!!!!!
  • Beni521
    #76
    már elküldtem, az nem jó?
  • kingcs
    #75
    még mindig az indítófájl kéne
  • kingcs
    #74
    keresünk mint állat
  • kingcs
    #73
    beni vagy?
  • Beni521
    #72
    de akinek télleg tetszik ez a film, annak az a 3000 Ft nem összeg
  • Beni521
    #71
    elvileg egy előzetes van rajta, csak nemtom hol
  • Atomreaktor
    #70
    extrák vannak rajta?
  • Beni521
    #69
    Nos..... MEGVETTEM EREDETI DVD-N A TESCOBAN 2990FT-ÉRT!!!!!!!!!!!!!!! úgy röviden ennyi
  • Serpa
    #68
    a TCM csak angol nyelven sugároz.
  • Beni521
    #67
    angolul volt? már nem sajnálom annyira h nem láttam