52
G5 vagy G7?
  • Pheel
    #52
    #4
  • F1re
    #51
    2000,1800,1600,1400,1200
  • streetracer
    #50
    Amúgy a SetPoint programban ti, hogy állítottáktok be a DPI-ket? Ugyebár 5-t lehet, nekem így van felülről lefele: 2000,1600,1250,1000,750
  • Davidus
    #49
    Logitech MX500 forever! magamra is tetováltatom!
  • F1re
    #48
    4db 4.5os suly korul es 4 db 1.7 es belul nalam igy van :D
  • streetracer
    #47
    Itt van a kezemben a kicsi G5-öm. :D Hogy rendezzem el benne a súlyokat? Adjatok tanácsot!
  • Sir Quno Jedi
    #46
    Nos én fogtam egy-két hightech egeret a kezembe, meg ki is próbáltam őket (igen az új logibutusokat is), de maradtam a jó öreg A4tech-nél. Jóak az...
  • F1re
    #45
    A4 techet monnyuk nem lehet hasonlitani az uj logitechekhez meg razerhez :) de amugy ha MS alat microsoftot ertesz bisztos nem :D hulye vok nem tom mire gondolsz de ha megis akkor a microsoftos egerek nagoyn jok voltak 1ebkent utana jot az hogy a razerek voltak nagyon jok most meg a logitech :D +razerek
  • Sir Quno Jedi
    #44
    Na én meg A4 tech rádiós és görgős egeret (és bill-t) használok. Alacsony fogyasztást ígérnek ami igaz is, mivel két aaa-s kis aksival pár hetente kell tölteni, pedig van, hogy egész nap tolom vele. Azért görgős, mert én nem komálom valahogy a lézeres egereket. Szeretem érezni ahogy egy fizikai gördülő eszközt ráncigálok a padon, aminek van tehetetlensége. Amúgy a kis adóteljesítmény miatt is alacsony a fogyasztás és a kis adóteljesítmény kevésbé okoz gondokat az ember fiziológiájában. Silent görgős, úgyhogy halk is...

    Sok mindent kipróbáltam, de mindig visszatérek hozzá. Anno meg a farkincás időszakban az eredeti, dögnehéz, bnagy MS egerek voltak a kedvenceim.
  • Thanatos
    #43
    látszik :)
  • F1re
    #42
    wow :) hasonlit a g1 hez talan :D
  • streetracer
    #41
    G4 sztem nincs, G3-ról itt egy kép.
  • F1re
    #40
    6.ai game star meg van abba?
  • Dave9214
    #39
    g4 va... mostani gamestar......
  • F1re
    #38
    de nem akkor sincs se g3 se g4 nem tom mire irtatok
  • F1re
    #37
    vagy is g3om van de g4 sztem nincs
  • F1re
    #36
    mien G4-G3 ojanok nincsenek egerbe vagy csak en nem tudok rola amugy meg gyarilag 1000 igen de be teszed es ha nem friss a drivere akkor csak 500hz megy es le kell hozza szedni 1 dolgot es akkor fog 1000en menni azert irtam
  • Dave9214
    #35
    G4 sem rossz :D
  • streetracer
    #34
    G5-t veszek, G7 nem volt elég meggyőző. Viszont a G3 finom lesz...
  • CzGobe
    #33
    copperheadből nem ki lehet hozni 1000Hzet, hanem gyárilag 1000Hzes :) De én érvelek legkevésbé az 1000Hzért, mert pl én nem érzem a különbséget, szerintem fölösleges az 1000 :P. Hát nekem tényleg jobban fekszik a Razer, ET ujjaim alá :].
  • F1re
    #32
    ha jol tom a coerheadbol ki lehet hozni 1000hz-et ami eleg jo de a g5-g7 mind2 500hzes de attol meg jobb eger a g5es a g7 is ezek a leg jobb egerek most szeriuntem de attol fug kinek meik kenyelmes mert en is vettem volna coperheadet te nekem az osszes razer kenyelmetlen dave te logikadnak meg csak gratulalni tudok es jobb ha tod a g5 es g7nek ugyan az a felepitese tobbet jatszotam mar valuk mint te :) amugy telleg csak akkor eri meg a g7 ha csaid a vezetek nelkuli seg es van ra penzed amugy szerintem hibatlan volt mar apr vezetek nelkuli egerem ismerem a hibait de a g7nek nagyon jol meg van ez odlva ahogy Bluetoothon keresztul komunikal a gepel es adnak hozza 2 akumlatort is hogy cserelhesd es szerintem nincs ojan benen hogy ha mar merul akkor rosszabb mert ha mar merul akkor meg all vagy nem tom de ha lenne ez az alaot hogy szarabb azegere akkor is utolso 10 ercben van szoval lecsereld az aksit ami addig a tolton volt es csokolom amig az 1ik feltoltodik addig a masikal gamelsz ennyi bar nekem msot 1 g5om van de mind2 eger nagyon jo ojan 4-5 ezer Ft kulomseg van a 2 kozott de az a lenyeg hogy netrol rendelt mert en neztem coraba pl G5ot 22 ezer :D neten meg 17 :) nem mind1
  • Mester01
    #31
    Szerintme G5 vegyél nagyon jo eger!
    Nekem ez a razer nem jött be nagyon!
  • CzGobe
    #30
    Szentem a Copperhead mondjuk jobb, mint a G5. G7-tel nincs tapasztalatom, de sokan mondják, hogy amikor fogy az elem, akkor kicsit lassabb, pontatlanabb.
  • Dave9214
    #29
    lol, igazad van végülis :D, de én ugyvok vele, hogymost modnjuk veszek egeret, akor legalább 3-4 évig haasználom és van 25 ezrem rá, akkor inkább megveszem a drágábikat, mert az ár leirja hogy, egy nagyon jo egér és sokáig birni fogja.......
  • FLeK0
    #28
    egyszeru ember vagy :)
    igen, ott tenyleg 'jobb', mivel a sebesseget jelolik a szamokkal.
    Itt egy termekcsalad harom celcsoportnak szant harom fele kulonbozo termeket jeloltek harom kulonbozo szammal, az arkategoria szerint novekvo sorrendben. Tiszta?
    Bar ugy erzem, hogy te olyan ember vagy, hogy ha lenne egy egy napon kiadott Ga Gb Gc nevekkel ellatott egercsalad, es ezek kozul neked az Ga lenne, akkor megmagyaraznad hogy az a legjobb, mert az az elso a sorban, ha pedig a Gc, akkor meg az a legjobb mert az a legujabb, es ha a Gb lenne a legdragabb, akkor az meg azert...
  • Dave9214
    #27
    nem eröltetem......
    hát van erő sorrend a sámok között....
    akkor tod mit
    amd64 2800, amd 64 3200, amd 64 3600
    3200 ezek szerint jobb?
    nem.... árilag is meg ha rénézel megmondod hogy 3600 jobb
  • FLeK0
    #26
    Az hogy neked egy adott termek kicserelesenel mit ajanlanak (a legujabbat az adott kategoriaban), nem hatarozza meg, hogy az jobb vagy rosszabb a tobbinel. Ha lenne egy _jobb_, akkor csak arra lenne igeny, csak azt gyartanak, es csak azt arulnak mindenhol. Szerinted a g1 -> g5 -> g7 valami erosorrend? Gondolkozz mar :\
    Leirtad hogy te ezzel az egerrel napi 10 orat msn-ezel a kisbarataiddal, mikozben nem ilyen celu hasznalatra kert a topicnyito egeret. Leirtad, hogy szerinted a te egered a legjobb, jo, de ennyire undorito stilusban ne eroltesd mar ezt midnenkire.
  • Dave9214
    #25
    te okoskodsz.....
    nem hiába ezt ajánlotta a logitech....
    De ha ugyanaz a optika, csak annyi különbség hogy vezetéknéküli akkor érdemesebb vezetéknélkülit vennni.....
    kényelmesebb.... de ti dolgotok...
    lámák
  • FLeK0
    #24
    jó program.
  • F1re
    #23
    de annyira nem tom felfogni hogy ien emberek miert okoskodnak na mind1
  • F1re
    #22
    de optikaja semmie nem valtozik csak annyi a kulombseg hogy a g7 vezetek nelkuli es nem kisullyozhato
  • streetracer
    #21
    hát a szám az mindent megmutat valóban...
  • Dave9214
    #20
    ha azért nem érdemes venni g7 et mert vezeték nélküli akkor nem érdemes g5 et sem venni mert vezetékes..... árkülönbség is megmutatja hogy jobb
    meg már a szám is..... élvezetes használni az egeret.. mig a g5 csak bedugod és megy.....
  • F1re
    #19
    aki ki hasznalja annak sokat err a sullyozas
  • F1re
    #18
    ja es csak mert a g7 vezeteknelkuli azert nem eri meg venni sztem mert naon fasza a g5 vezeteke es ha van bene pici suly eszre sem veszed hogy vvezetekes
  • F1re
    #17
    hali en mar eleg sokk egeret tesztelhetem szerencsere :) razer-eket G5-G7 de szerintem a G5 a leg jobb mivel ugyyan ojan teljesen az egesz belulrol mint a g7 csa az 1ik akumlatoros masik kaberlos de viszoint mivel nem aksis a g5 ebbe meg az a + hogy kisulyozhato ami nekem nagyon bejon ezert van g5om :) ugy hogy 1ebkent nem tom vakinek mi hibaja volt a g7el de 1 normalis asztalon vagy egerpadon hibatlan a g7 es g5 es amugy ez a ket eger a vilagon a leg ujabb
  • Dave9214
    #16
    én naponta 10 orát gépezek abbol 8 óra net msn.....
  • FLeK0
    #15
    Ez nem igenyesseg kerdese, aki orakat jatszik egy nap az nem hasznal wireless egeret.
  • Dave9214
    #14
    mert nemvagy igényes és vezetékesed van......
    Jaj nagyon nehéz cserélni....
    10 óránként eccer kikel cserélni ami nálam 5 mp....
    és jelez ha merül egy piros elem villogva jelezvén......
    Sztem hamár egeret akarsz venni olyat vegyél ami télleg jo, mármint egyiklegjobb és strapabirobb......
  • 12346
    #13
    tököm se cserélgetne, meg töltögetne x óránként egérbevalót:C jó a spárgás egér^^ ugyan mitől törne meg?