2300
Hogyan készítsünk otthon füst- és bűzbombát?
  • zoolee
    #1618
    HiHi...
    Most vissza vettem A VIP jogaim xal elb@sztam az udvaron dér megát. :)))
    Remélem senki nem ellenezte.
  • Nuxa
    #1617
    Én mindig óvatos vagyok! De azé kösz.
  • Nuki
    #1616
    szilveszter után feldolgozásra vár 4 nagyvideó amiből az arra méltóakat le kell nyisszantani és feltenni jútúbra vagy akárhová :D
  • Dodo55
    #1615
    Majd linkeld be ide a videókat, érdekelnének majd.
  • Nuki
    #1614
    persze videó fog készülni, aztán továbbpostoljuk a helynek ahonnan vettük őket, mert nem minden termékükről van videó nekik. (hátha kell)
  • Nuki
    #1613
    hárman 25500 at költöttünk piróra, de mivel rohatt nagy sor volt nem akartuk 30ezerig kitolni :D
    +még az egész évben használható 1. osztályok is vannak, sikoly 500-as köteg :o durván néz ki :D
  • Nuki
    #1612
    jó persze papíron nem legális, de ezt is csak azért hozták, hogy az állattartók száját befogják és a felelőtlen surmókat (esetleg) elijesszék ettől, bár ez szerintem nem sikerült :\
  • Dodo55
    #1611
    Én inkább nem kockáztatok szilveszterkor petárdával, vannak más cuccaim, amik legálisak. Ha földre akarok dobálni akkor ott a recsegő, ha meg durratani akarok, akkor ott a sikoly, és az még sikít is :D
    Amúgy vettem elég durva cuccokat most:D
    A mostani durvább cuccaim: Kentaur(36-os telep), bazi nagy római 20, az a recsegős fajta, akkor winchester, az ilyen 10-es római, csak az is recseg asszem, és van még 12 Raptor rakétám is :D
    Arra nagyon kíváncsi vagyok, a videó alapján ami a tiger oldalán van elég durvának tűnik :D
  • Dodo55
    #1610
    Hát egyátalán nem legális :D
    Annyira, hogy a barátom vett egy 1000-es sortüzet tavaly(a boltosok szereztek neki), és még a boltosoknál volt, mert nem fizette még ki.
    És jöttek ellenőrizni a boltba a rendőrök, és a boltosok egy gázkonvektor burkolatába rejették el a rendőrök elől :D
  • Nuki
    #1609
    petárdát lehet kapni, még boltban is csomó helyen, bár nem tudom ez mennyire legális.
    használni attól függetlenül nem szabad, de bevételforrás, szóval árulják saját szakállra.
  • Nuki
    #1608
    aztán a kezedre vigyázz, ki tudja mit tudnak azok a valamik.
  • Dawe13
    #1607
    Jaja!! minden másodpercben 1 robbanás:D
  • zoolee
    #1606
    Na bakk...
    Nállunkis kezdik....
    De itt a cigikereskedők....:((
  • Fantos
    #1605
    nagy durranásból halotam nagyot egyébként itt is duroktatnak esténként
  • Casper007
    #1604
    Haverom kilövőtornyot épített a rakétáinak. Kb. 4 méter magas, tök zsír! Nem hagynám ki.
  • zoolee
    #1603
    De bakker ..
    Valameik nap hallottam a tényekben hogy 31 . én lehet prtárdázni.
    Ez igaz vagy ők a rakétát petárdának veszik ???
  • Nuxa
    #1602
    Amúgy nagyon lement a tűzijáték ára, holnap jön kb. 10kg tűzijáték 10kilóért ukránból, lesz benne mindenféle cucc; petárda, rakéták, et cetera.
  • Nuxa
    #1601
    Csak eggyet?? De gyenge felétek az életjelenség bármily jele :DD Nánáson 10 szekundumonként hallani detonációkat, hol lakol te?? Ugye így van Dawe13?
  • Fantos
    #1600
    hallani hogy hamarosan szilveszter most halotam egy nagy robanást
  • zoolee
    #1599
    Fordulnánk de semmit sem ér.
  • Nuxa
    #1598
    És nem fordultatok a hatóságokhoz?
  • zoolee
    #1597
    De egy láma volt az ibse mer névjegyet is hagyott.
  • Nuxa
    #1596
    Akkor inkább mi se kötjük be a JÚPÍSZÍ-t, tőlem is ellopná valamék :D
  • zoolee
    #1595
    NA mind 1 megoldjuk.
    Csak lesz valami.
  • zoolee
    #1594
    ööööööööööööö....
    Én meg nem tok fel venni meg a ge.i UPC s ibse ellopta a pényképezőt.
    :(((((((((((((((((
    TETÜ.
  • Nuxa
    #1593
    Szilveszterkor majd tűzijátékkal komlpikálok majd egy kicsit, mint pl. tavaly, amikor egy nagyobb tűzijátékra tettünk egy öngyújtóújratöltőt :DD
  • Nuxa
    #1592
    Hát ami sikerült azt meg pont nem vettük fel videóra :(
  • zoolee
    #1591
    AMúgy jó a múvi de mi ez a fakezüség ???
    Mindet lelöktétek:((((
  • zoolee
    #1590
    Van 4 doboz lengyel disznópetárdám.:)))))))
  • zoolee
    #1589
    Én tavaj 4 petárdátkötöttem össze de csak 3 robbant pedíg vihargyújtóval gyújtottam.
  • PESK
    #1588
    nem nagativ dologként említettem, hanem h csinálhatnál kicsit komplikáltabb "bombát" is. pl: két petárdád összekötsz..
    Egyébként énis szeretk petárdázni...majd most szilveszter előtt bevásárolok...
  • Nuki
    #1587
    persze csak szilveszterkor... de mostmár erősen redukáltan kell :|
  • Nuki
    #1586
    erről a mécses robbantgatásról annyit hogy normális ember nem érti meg mi a jó ebben, én mégis úgy imádom mindenhova dugdosni a petárdát 18 éves nagy ló létemre
  • Nuki
    #1585
    bakikból nekünk tízszer több anyagunk van mint jól sikerült dolgok
  • Nuxa
    #1584
    Ilyen negatív hozzáálást nem vártam volna tőled
  • Nuki
    #1583
    ilyen mr. bean-esen mi? :)
  • PESK
    #1582
    Hát ebbe nam tudom mi a nagy szám h mécsesekbe petárdát teszel. Mondjuk énis csináltam, de ez nem nevezhető bombának. Egyszerűen jó ahoyg szétrobban.
    Egy ilyen ceruzalefestőnek egyszer levágtam a végét aés abba dugtam a petárdát => festékbomba...
  • Nuxa
    #1581
    Ja és az elejére tettem a bakikat, úgyhogy ha belekezdesz, ne lépj ki a bakik miatt, majd elmúlik :D
  • Nuxa
    #1580
    Na ennek működnie kell!
  • Nuxa
    #1579
    Nemtom, hogy műxeni fog-e a [URL=<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/sSybtPTOLGU"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/sSybtPTOLGU" type="application/x-shockwave-flash" width="600" height="350"></embed></object>]link[/URL], de megpróbálom. Ezt a videót így előszilveszter céljából álítottam össze egy haverommal. Fór EVRIBÁDI!!