520
NHL 2007
  • thedriver
    #80
    Akkor valamit én nézek be, mert én nem tudtam rájönni, hogy hogy lehet megoldani ezt, és ahogy nézem, más sem. Leírnád nekünk?
  • thedriver
    #79
    Valóban: a 2006-ban a passzolás és az ember váltás egy gombon van, a 2007-ben viszont nem, és nem is lehet beállítani semmilyem általam ismert módon. Lehet, hogy félreérthető volt a kérdés, tehát én olyan megoldást keresek, amivel az NHL 07-ben az NHL 06 billentyűkiosztását lehet használni.
  • CS@
    #78
    Miféle újítás? Ő a 2006ról beszél, ahol, mint már írtam mind2 alapból erre van beállítva. A 2007ben pedig ezzel kapcsolatban annyi változott, hogy egymástól függetlenül mind2 –t oda állítod, ahová akarod(tehát akár ugyanarra a gombra is), míg ez a 2006ban mindenképp egy ugyanazon gombon lesz, úgyhogy nem értem ezen mi zavar.
  • CS@
    #77
    Már megint elvesztettem a fonalat, de a passzolás és az emberváltás az alapból is egy gombon van, sőt át sem lehet őket rakni két külön gombra. Vagy te az IceSupportokra gondoltál emberváltás alatt?
  • blory
    #76
    Latom nem csak engem zavar ez az ujitas . Ha sikerul valami megoldast talalj akkor ted be ide.
  • Dexantreal
    #75
    Nemrég letöltöttem és jóra sikerdett a 2007, nekem tetszik
  • thedriver
    #74
    Köszi a segítséget, ezt már néztem én is korábban, de az én problémámat nem oldotta meg: én pl azt szeretném, hogy a passzolás és az ember váltás egy gombon legyen, de azt ezzel sem lehe beállítani. Vagy én nézek el valamit?
  • Hakan
    #73
    Részemröl is THX
  • CS@
    #72
    Rules Options/Configure Controls
    Ha azzal nem vagy elégedett, akkor irány az #50es hozzászólásban lévő orosz oldal.
    Fent kiválasztod a NHL06 –ot és leszeded a NHL06 Keyboard Redefiner v1.1 –et.
  • thedriver
    #71
    Nem tudtok valami olyan patch-et, amivel a NHL 06-os billentyűzetkiosztást be lehet állítani?
  • CS@
    #70
    Kezdem droidnak érezni magam, de én ezt sem értem.
    Minek? Nem tudod beállítani magadnak?
    Úgyse lenne sok értelme, mert a franc tudja milyen joypadod van és nekem pl mind3 padomnak más a gombszámozása.
  • Forza Italia
    #69
    Valaki tudna adni egy gamepad beállítást. Köszi.
  • CS@
    #68
    Ez most komoly vagy csak viccelsz?
    Ha berakod a lemezt még az Autorun is felajánlja, hogy Copy Crack, amúgy meg ott van a Razor1911 –ben.
  • Bubsy
    #67
    [email protected]
  • Forza Italia
    #66
    adj egy msn címet azt elmondom
  • Bubsy
    #65
    hi.
    amikor elinditanám a járékot kéri a correct dvd-t. mit csináljak? crack-et nem találok.
    előre is kösz!
  • Jinx4169
    #64
    egyéb ötlet?:S
  • nutiform
    #63
    Vga driver lesz.Nekem a tavalyi csinálta ezt.Drivert cseréltem úgy ment.
  • cenci
    #62
    nekem nem indul:bejön a menü-le-föl rohangál a nyelvet sem tudom beállitani,utána irja hogy enter,de nem reagál semmilyen billentyüre.nem fagy le,mert feladatkezelöben fut,de mégis olyan...
    kormányt kihuztam akkor is ugyanez van...???
  • ChevyG work
    #61
    pedig ez idegesit már a 2004óta:S
  • CzKaresz22
    #60
    Vannak hibái az kétségtelen, de ez mindigis így volt!De szerintem még így is javult!Nem lehet a kapust elfektetni meg ha egy az egyben viszed rá kicsekezni olyan könnyen mint a 06-ban!Távoli bombák? Hát Nekem tetszik ,ugyanis ha Zetterberg a kapuval szembe van s senki nem támadja meg vagy zavarja igenis varja be s ezt azért egy jó játékos mint az életben ugy a gameban is megteszi!
    Online résznél vannak hibák de ezt szerintem majd a patchek megoldják!Továbbá onlineban serveres bajnokságnál nem lehet a csapathoz odaírni az emberke nevét meg lekódolni ,hogy csak ő szedhesse le a meccsét s ez rutintalan emberkéknél visszaüthet egy serveres online bajnokságnál!

    Természetesen most is vannak kamu gólok mint mindig!A gép most nem annyira zavaró!Néha kifejezettten szépen játszik de olyan még nem tapasztaltam, hogy a hajrában 1 perc alatt kettőt vagy hármat vágna mint a 06-ban!Igaz egy felturbózott 06 de sztem jobb lett!

    Irányitás kicsit meglepő volt de akinek gamepada van az 5 perc alatt átrakja a 06-ból toll s papír segítségével de ahogy hallom aki billentyűzettel nyomja annak szopás van!

    Ait viszont érdekel majd online liga annak www.nhl-online.atw.hu
  • nutiform
    #59
    Czkaresz szólj hozzánk!Milyen az idei a te szemeddel?Lekaptam már én is,de most egy darabig nincs időm kipróbálniEgy autentikus hangot!
  • Pano
    #58
    próbáld meg újra rakni a flash playert.
  • Jinx4169
    #57
    császtok valaki pls segítsen az installnál a licence agrrement nél nincs szöveg és ha tovább lépek azt rja h instalálljam fel a legújabb directx és kilép ppedig már rég fent van!!! köszi
  • CS@
    #56
    A strategies ugyanúgy működik, mint a 2006ban, vagyis ha már egyszer be lett állítva, akkor azt ugyan megjegyzi, de minden indításnál rá kell pillantani, különben a defaultot kapod a meccsen, de ha megnyitod és bezárod(KB1mp), akkor már az általad beállított van a meccsen is.
    Az ütközések szerintem lényegesen jobbak lettek a 2006osnál, itt végre megint lökdösődős hangulata van a dolognak és, ha finoman meglököm az ellent az nem csak rám van káros hatással, mint az elődnél.
  • kisbel32
    #55
    nagyon gyenge lett...gyakorlatilag az irányitáson és a menü kinézetén kivül semmi uj nincs benne. Ugyanugy szabálytalan golokat üt állandóan nekem a gép mint a 2006-ban a kapus elötti kék területröl. szal gagyi. beállitom a strategit erre a meccen nézem teljesen más van mint amit beállitottam...
  • exorcis
    #54
    hali honnan lehet lenyomni a gamet?
    thx
  • Eisenhower
    #53
    hali, valakinek volt olyan hibája hogy nem jelenik meg a menü miután elindítottam a játékot csak a quit- van máshova nem lehet menni? tegnap még működött rendesen...
  • Pano
    #52
    mindegy, megoldottam.

    Hát, mocsok nagyot csalódtam. Ez mi ez? Újdonság amit látok benne: szebb lett a menü, meg jobbak lettek a hangok, meg más az irányítás. S ennyi.. a többi egytől egyik 06.. a meccs nyitány, a gólörömök, minden.
    Hát bazzeg.. kérdezem én, a videók amik totál mást mutattak nem éppen vásárlók megtévesztése. Röhejes...
  • Pano
    #51
    Emberek, a *.out image fájlt mi a rákkal lehet kiírni?
  • CS@
    #50
    Helyesen mondva letiltani tudom a Pull/Replace Goalie –t, de ez nekem tökéletes, billentyűzeten ez át is állítható keyredefiner –el(na persze emiatt nem fogom billel nyomni:).
    ITT a készítők oldala is, igaz, hogy ruszki, de a képek alatti kék feliratra klikkelve azért nagyjából látszik mit tud az adott program.
  • CzKaresz22
    #49
    Mit is tudsz vele állítani ?
  • CS@
    #48
    Fantasztikus THX pont erre a NHL07Tweak –re volt szükségem, így már minden frankó és nem rohangál fel le a kapus.
  • CS@
    #47
    Be, de csak úgy, mint eddig, vagyis azt állíthatod, hogy az otthoni csapat merre játszik.
    Rules and Options/Settings/Display Settings/Home Team Perpective
  • Hakan
    #46
    http://www.cznhl.com/index.php?co=downloads&sekce=23#139 Javitások
  • ChevyG work
    #45
    be lehet állítani,. hogy mindig előre fele játszhass? ne keljen minen mecs előtt állítani!
  • rage
    #44
    Amúgy pár szót a játékról is:
    Miután sikerült rájönni, hogyan tudok egy barátságos Kanada-Svéd meccset játszani a gép ellen, az tűnt fel, hogy mintha maga a játék picit lassult volna a 2006-os verzióhoz képest, valahogy átláthatóbb emiatt az egész.

    Az irányítás furcsa, szerencsére állítható, így a megszokotthoz sikerült hangolni a billentyűzetet, ha már azzal játszom.

    Óriási nagy különbségeket nem láttam a 06-hoz képest, talán az volt fura, hogy az ellenfél kapusa nem nyeli le a korongot, hanem szinte állandóan megjátssza.
    Alig volt szabálytalanság, szinte csak les és tilos felszabadítás (túlütés) miatt állt a játék.
    Zene, kommentátorok, grafika a szokásos, igaz, mintha a riporter is igazodott volna a lassabb játékmenethez, nem közvetít olyan elánnal mint régen.

    Van a játékban egy shootout mini game, nem emlékszem, hogy az az előzőben volt-e. Hát, egy meccs után ennyi, előbb megnéztem a Fifa 2007 demot is, kb az is annyit változott a 06-hoz képest, mint ez.

    Ügyesen csinálja az EA Sports, így kell jó pénzt keresni minden évben.
  • Pano
    #43
    fáj ha valami elavul a gépembe, mert ilyenkor eszembe jut, hogy mennyit güriztem érte, hogy meg tudjam venni :). Anno még nagy ász volt...

    Nah, köszi a segítséget. Holnap beszámolok én is :)
    Jó éjt.
  • Pano
    #42
    jaja, bár már vidi kártyát illene cserélnem :) Egyre jobban veszem észre, hogy pár játék már elég szépen kifog rajta, eljárt felette az idő :(
  • rage
    #41
    Hasonló gépem van mint neked, csak a VGA itt 6600GT
    Hát, nem igazán izzasztotta meg a játék.

    A tied sem fogja szerintem.