36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • miki90
    #117
    http://www.fifa07.ea.com -----> Hivatalos honlap
  • miki90
    #116
    thx az infot
  • Prince of Máté
    #115
    Biztos már leírtátok de leírom azok miatt akik nem akarnak visszaolvasni hogy:
    FIFA 07 várható megjelenés:09.29
    PC(full magyar)
    PS2(full magyar)
    GBA
    DS
    PSP
    X-BOX 360
  • [HUN]FaTaL
    #114
    magyar kommentátor?:O:O:O:O Zsír:D Remélem felkerül warezba, vagy várok vele, nem akarok kiadni érte 13k-t mert egy kicsit sok:(
  • Djemba
    #113
    TÖK MINDEGY MILYEN NYELVEN FOGSZ VELE JÁTSZANI NEM?NEKEM FULL MINDEGY UGYIS LESZ HOZZÁ MAGYARÍTÁS VAGY MÁS
  • The Hedgehog
    #112
    nem dolgozom az EA-nél... :)
  • miki90
    #111
    ami warezon lessz elsö az lessz az US verzio!
    amikor nálunk kijön akkor FIFA07.Hungarian.AlcoholCloneDVD lessz remélhetőleg.
    Abbol következtetek hogy a Sims 2 is ien néven futott be!
  • hunbasser
    #110
    olvass vissza,minden kérdésedre találsz választ
  • Zsolti9014
    #109
    felirat lesz akkor is, én is onnan fogom, eddig más szedte nekem
  • Djemba
    #108
    Én tuti a netről fogom leszedni a gamaet de akkor azon nem hiszem hogy lesz magyar felirat vagy kommentár hang de talaán majd a fifahungaryra felteszik
  • Prince of Máté
    #107
    Hát a második videó meggyőzőbbnek tűnt...
    Amúgy nektek tetszik ez a kommentátor?(ami az ueaf c l óta van) Mert nekem a régi ally mcoist vagy ki jobban tetszett.
  • miki90
    #106
    The Hedgehog: - nem tod ki lessz a magyar kommentár benne?
    - lessz benne esetleg magyar csapat?
    - mien ujjitások várhatók?
  • jbal
    #105
    lehet érteni csak furcs:D
  • The Hedgehog
    #104
    FH-n most dolgoznak vmi sufnituningos kommentáron...

    Ez a kommentár (ha a hír igaz) akkor hivatalos lesz és gondolom profi módon - talán profi magyar kommentárokkal - összerakott hanganyag lesz, ami a játék magyar kiadásában kap helyet.

    Mit nem lehet ezen érteni? Tavaly magyar dobozban, magyar feliratokkal jött ki most ha minden igaz ehhez jön a magyar kommentátor is.
  • jbal
    #103
    bazeg magyar kommentár?:OOOOOOOOOOOOO
    mér nem német vagy vmi nagy?vagy van olyan is?
    és a FH mien magyar kommentárt csinált?
  • miki90
    #102
    igy van!! jol beszélsz!
    amugy ebben a részben még nem lessz magyar bajnokság !
    de ha mondjuk a Debrecen bejutna a BL csoportkörbe akkor a 2008-as fifába már benne lenne mint BL szereplö!!
    Én azér szurkolok nekik hogy legalább nekik sikerüljön!!
    Hajrá LOKI
  • The Hedgehog
    #101
    jelentem a játék magyar felirattal és HANGGAL kerül a hazai boltokba... ezt az infót az 576 KONZOL júliusi számából tudom ahol az előrendeléseknél így szerepel a játék
  • Belliar
    #100
    Ezt honnan veszed?Én úgy tudtam hogy ebben a részben még nem lesz magyar bajnokság, a megjelenésről pedig lejjebb olvashatsz
  • Djemba
    #99
    lesz benne magyar bajnokság ha pl a debrecen vagy a fehérvár bejut a nemzetközi kupába?remélem az igazolások jól meglesznek csinálva benne meg az új arsenal stadion
    MIKORRA VÁRHATÓ A MEGJELENÉS?
  • Belliar
    #98
    Hú remélem ha igaz hogy magyar kommentár is lesz akkor nem olyan gagyi lesz mint amit a fifahungarysok csinálnak a 06-hoz, meghalgattam az ízelítőtt, hát mit mondjak jót röhögtem rajta, a gyereknek nincs kommentár hangja, nem éli bele magát, nincs lelkesedés és komolyan elég ratyi lesz, szerintem állítsák le a szinkronizálást!Egyébként én hiszek MikroID-nek!Csak legyen igaz amit mond!
  • DaemoonHunter
    #97
    Ahha. Egyetértek. Némi javítással.
  • jbal
    #96
    Tiszta FIFA06
  • DaemoonHunter
    #95
    Hello! Hát igen ez a Fifa talán jobb lesz. Ahogy elnézem realisztikusabb a gameplay. Itt már jól lehet cselezgetni, elvinni a labdát az ellenfél játékosa mellett. Nem rossz
  • jbal
    #94
    - Változó időjárás (meccsen belül is)
    - Különböző gyepszőnyeg gazdagabb és szegényebb kluboknál
    - Új gólörömök
    - 8 darab új lövéstípus
    - Svájci (valószínűleg itt a második ligát értik, hiszen svájci bajnokság már volt a FIFA 06-ben) és török bajnokság
  • jbal
    #93
    Movie
    Movie2
  • miki90
    #92
    igaza van!
    minek irsz be ieneket??
    senki nem kérdezte és nem kiváncsi rá szal....
  • constantin
    #91
    Te most knek bunkóskodsz szarjancsi.Húzz bőrt a pofádra oké.
  • Bankrupt #90
    Linkeld már be annak a programozónak a blogját
  • EmIn3m02
    #89
    -.-
  • Bankrupt #88
    Spam, úgyhogy nem érdemes -.- majd ha lesz valami normális cikk akkor kéne járni a szátoknak
  • miki90
    #87
    hirekkel amit MikroID adna!!
  • gergelyanevem
    #86
    az rendben, dehát mivel lehetne feldobni?
  • miki90
    #85
    na mivan ezzel a topikkal ??
    naon régen irtatok!!
    dobjuk már fel a topikot hisz nem kis gameröl van szó!!
  • zmeor
    #84
  • MikroID
    #83
    Csak gondolkodj logikusan! Minden a netre felkerülő cucc az amcsiktól jön leginkább, csak ritkán máshonnan és abban is biztos lehetsz, hogy az amerikai verzió nem fogja tartalmazni a magyar szövegeket és az is szinte biztos, hogy cd-s lesz, mert ott azt szeretik! Warezon max akkor lesz, amikor kijön itt is és valaki esetleg feltolja a sajátját, de ez nem az én asztalom! A megjelenés viszont világszerte nagyjából egy időben lesz, kb egy hét különbséggel.
  • miki90
    #82
    de warezon szted lessz magyar verzio??
    vagy alapbol ami kijön elsö verzio abba már bele lessz épitve a magyar verzio?
  • MikroID
    #81
    Természetesen egyik verziót sem itt csinálják, sőt ha engem kérdeztek, akkor a kommentátor szinkron is úgy fog elkészülni, hogy összevagdalják a meglévő meccs közvetítések hanganyagát. Amikor kijön nálunk, akkor már a magyar verzió fog jönni, mert itt már előre eldöntötték a honosítás tényét!
  • miki90
    #80
    akkor még annyit hogy: a magyarországi EA vagy az amerikai EA csinálja a magyar verziot??
    és még az hogy amikor kint lessz a FIFA 07 akkor egyböl benne lessz a magyar verzio vagy majd azt késöbb külön fogják adni??
  • MikroID
    #79
    Blaha, Rákóczi út 42. EMKE Building, 3. emelet, EA Magyarország Kft., mellesleg ha nyűgötök van egy program szériaszámával akkor ide kell mennetek...
    Na ez a magyar képviselete az EA-nak, az ifjú titánoknak meg egy jótanács, ha valamiről nem tudsz, először nézz utána!
  • bodesz
    #78
    ijj hát hogy te milyen síkhülyevagy...majd a magyarok maguknak megcsinálják a magyarosítást.magyar EA :P azhozmeg senkinek se kell a magyarokkal foglalkoznia...max a kiadásnál...