36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • gergelyanevem
    #157
    hát akkor annak jó nagy mérete lenne, ha így lenne...szerintem
  • miki90
    #156
    de ez az én saját véleményem nem biztos h igy lessz
  • miki90
    #155
    jaja és tod lehet választani a nyelvek között és ha rámész a magyarra akor magyar felirat és kommentár ha az angol ra mész angol felirta és kommentár és igy tovább..:D
  • PLATINO
    #154
    akkor jó értem hogy lesz amikor elindítom ott lesz pl angol spanyol olasz megyar mint a fifa 06 volt
  • miki90
    #153
    hát elvileg egyben leszz a fifa 07-el és nem külön állo patch élessz szal... ja
  • PLATINO
    #152
    FIFA 07 ha nem veszem meg akkor pl magyar torretől vagy pl fizetős oldalról majd magyar kommentárral lehet leszedni???remélem
  • miki90
    #151
    igen igy van!!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #150
    Exluzív: FIFA 07 magyar szinkronnal!

    Sokan már érezték, hogy benne van a levegőben, most hivatalosan is bejelenthetővé vált. A FIFA 07 magyar kommentátorral jelenik meg kis hazánkban. Az Electronic Arts Magyarország hibatalos sajtóközleményben értesítette a FIFA HUNGARY csapatát, hogy a FIFA 07 játékprogramban a magyar nyelv mellett a két kommentátor Hajdu B. István és Faragó Richárd lesznek, azaz megvalósul az álom. Magyarország két legjobb labdarúgást közvetítő riportere tehát mostmár visszaköszön a FIFA 07 játékban is rátok. Mi kipróbáltuk és hamarosan egy rövidebb élmény beszámolóval is jelentkezünk, azonban egy biztos a magyarok nagyon erősek szinkronban, ami most a játékok terén is beigazolódott.

    Hát erre nagyon kíváncsi leszek
  • Snecie Smicie
    #149
    a pár kiadott kép alapján grafikában még mindig marad a megszokott közepes szinvonal, nem különbözik nagyon a 06/05-től..
  • mikiking
    #148
    ja bocs, rosszul irtam.
  • Breki33
    #147
    én nem láttam

    biciklit a hejjjjjesírás miatt írtam
  • mikiking
    #146
    Ez már be volt linkelev egyszer vagy kétszer.de alul irtad hogy bicigli, hát én nem láttam a videoba
  • Breki33
    #145
    Anteprima Video di FIFA '07




    link

    bicigli PP

  • mikiking
    #144
    az intro nagyon jó,de kiváncsi leszek , hogy lesz -e igy a c.ronaldos bicikli , meg az a jó csel ,amit mutatott,meg egy nagyon jó csavarás Ronaldinhotol,+ király lövőmozdulat. és nagyon jó játékmenet. ha ez mind lessz baró lessza game
  • LasDen #143
    Az intro jó, de azzal nem vagyunk kisegítve........
  • Djemba
    #142
    jó az intró jók a cselek C.Ronaldó bicigli csele J.COLE fantasztikus beadása Ronaldinho kiváló rugásai
  • Forza Italia
    #141
    Na megnéztem az introt hát elék jónak mondható "mondható" remélem ezek a mozdulatok mindenkép benne is lesznek a játékba. Remélem nem kell megint csalódnunk. Valaki nem olvasta valahol, hogy demo mire várható?
  • Neoncsoves
    #140
    3D-s nézők is lesznek?
  • miki90
    #139
    jah remélem én is!
  • [HUN]FaTaL
    #138
    12k lol remélem lesz warezban magyar:D
  • LasDen #137
    hát valszeg kiprószálom..........a 06-t kihagytam.........szal ezt most megnézzük.....de úgy is a PES 6 lesz a jobb..... :D
  • miki90
    #136
    Hajdu B. azt mondták!
    de ha nem igy van akkor javistatok ki!
  • Forza Italia
    #135
    kösz az infót. Csak azért kérdeztem mert még nem jalottam róla, hogy magyar kommentátor lesz ben. Ja és mégegy kérdés. Nem tudjátok kilesz a kommentár.
  • Fyrex
    #134
    pfff

    ÚGY HOGY MAGYAR! ÉRTED! MAGYAR NYELVŰ! HUNGARIAN LENGVIDZS! MAGYAR KOMMENTÁRRAL! MAGYAR SZÖVEGGEL!

    hogy monjduk másképp???
  • Forza Italia
    #133
    Azt hogyan értitek, hogy full magyar?
  • Fyrex
    #132
    písz, már szóltunk neki egy páran, ezekszerint te sem vagy elég figyelmes :P
  • Prince of Máté
    #131
    pff vazzeg ezt az überlámát
    NEHOGY VISSZAOLVASS ÉS NEHOGY KIBÖKJE A SZEMED A #115-ik HOZZÁSZÓLÁSOM!!!!!
  • Forza Italia
    #130
    helló! Tudnáűl adni egy linket ahol elő lehet rendelni.
  • Sly06
    #129
    sőt már elő is rendelhető ..11699ft..
    Idén is jelentkezik a már több ízben is bizonyított FIFA széria: a 07-es utótaggal ellátott kiadás az élethű, remekül animált játékmenetnek, és a friss licenszeknek köszönhetően professzionális élményt nyújt. Most a PC-s és a PS2-es változat magyar kommentárral!
  • zmeor
    #128
    Könyörgöm olvassál már vissza!!!! Hogy mikor jelenik meg?????
    Nemigaz nem lehet visszaolvasni!
    Kb már 600X leírtuk!
  • Fyrex
    #127
    ez mind rohadt szép és rohadt jó csak sajna a gémben nem ilyen lesz a játékmenet
  • Fyrex
    #126
    erre ugye egyből kiadnak egy pecst ami javítja
  • Fyrex
    #125
    már megjelent mi már azzal játszunk

    kb 5 hszt kéne visszaolvasnod
  • Djemba
    #124
    Csak a pes 6 nincsen minden bajnokságba liszensze!!!!meg kicsit fura irányítás
  • Djemba
    #123
    mikor jelenik meg fifa 07?
  • jbal
    #122
    FIFA07 Intro Trailer
  • Bankrupt #121
    Hát ez nevetséges... szörnyű
  • DaemoonHunter
    #120
    Mintha ez a game egy Fifa06 klón lenne. Nekem a Pes6 még mindig jobban bejön a képek, videók alapján.
  • miki90
    #119
    bocs igy akartam elöbb is
  • miki90
    #118
    HIVATALOS HONLAP