36656
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #356
    olvasd el amit írtál
  • zmeor
    #355
    nem azt mondtam hogy azért jobb!
    tanulj meg olvasni PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
  • Breki33
    #354
    inkább az első mondatod az
  • Breki33
    #353
    fifa jobb mert a gólok ugyanolyanok?

    pes majmol mert a fifába rakják bele a pes-es dolgokat?
    (kapus kicselezél L1+passz stb.)

    Világos PPPPPPPPPP

  • Curesz
    #352
    kezd egy kicsit uncsi lenni ez a vita...ugyanazokat mondjátok el amik már elhangzottak
  • _Vegeta_
    #351
    Eleve a szimulacio meg arcade szo nem illik ossze a futballjatek fogalmaval. Egyertelmu mindketto a leheto legjobban szeretne visszaadni a futballmeccsek elvezetet, de kozbe figyelve arra hogy ez ne mennyen az iranyitas rovasara.
    Mind a fifanak mind a pesnek megvannak az elonyei es hatranyai ezert ertelmetlen a vita hogy melyik a jobb.
    Hedgen viszont meglepodtem azthittem ert a focijatekokhoz, de az a komment(#322) nagyon meglepett. :)
  • gercse
    #350
    jah, ok :D
  • vmvr
    #349
    mó, a számitógépen játszás az egy szórakozás, időtöltés, és általában az ember akkor szórakozik, ha ráér.
  • Csabesz6
    #348
    haggyátokmá abba plsthx-.-
  • gercse
    #347
    annak miért van ideje? :D (ez most érdekel tényleg, hogy miért :) )
    én is számítógépen játszom, van konzolom is, de hogy mire van időm, azt sosem tudom :)
  • vmvr
    #346
    Igazad van!
  • DJ Bee18
    #345
    sztetek csak az szereti a fifát, aki hülyegyerek türelmetlen gamer? tehettek egy szivességet, had teccen már az, amit én úgy vélek, ne kelljen már megmagyaráznom, sőt ne kelljen már védekeznem...
  • vmvr
    #344
    Aki számitogépen játszik, annak mindenképpen van ideje:) Én fifa párti vagyok, de a fifa 2005 idején pes4-el játszottam, mert a fifa 2005 nem éppen tetszett! De most viszont nagyon várom már a 07-et!
  • DJ Bee18
    #343
    nem az a lényeg, hanem pl hogy milyen szépen játszik, milyen gólokat lő :)

    És ezért szim?? csak akkor érdekes meg nehéz, ha mutatványozol? Valósághű, mondhatom.
  • _Vegeta_
    #342
    Errol beszelek, aki konzolozik az peseljen aki pczik az fifazzon. :)
    Ez az arcade/szimulacio viszont tok baromsag.
  • Csabesz6
    #341
  • gercse
    #340
    pontosan ezt gondolom én is...
    (fifa árkád, pes szim)
    akinek van ideje és türelme, ill. tud veszíteni az a pessel játszik
    akinek ezek nincsenek meg az fifázik, persze vannak egyéb érvek is ez és az mellett ill. ellen, de mindkét játék más személyeknek készült=(szerinem)
  • Csabesz6
    #339
    én toltam a 98as world cup, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 eddig fifás voltam...
    aztán áttértem a PESre.3, 4, 5, és most lesz a 6os...alig várom
    és pesben 6*on ttolom master leagueban..2011ben járok(ps2)
    +megvan a liweware gépre...
    jáccon mindenki azzal ami neki teccik
    de ami tény fifa:árkád
    pes:szimulátor
  • _Vegeta_
    #338
    fifat pcre pest konzolra. szerintem. :D
  • zmeor
    #337
    a fifa jobb, tény sajnos a gólok nagyon sokszor ugyanolyanok....meg van pl olyan doog is benne hogy előre rúgom a labdát és sajnos csak 3 irányban képest előrerúgni. amugy a PES csak majmol...fifa és csá
  • báttyó02
    #336
    ott a pont
  • Grusi
    #335
    Ezaz sracok, mar majdnem meggyoztetek egymast, csak igy tovabb.
  • zolee90
    #334
    Szokásos vita...Amúgy akkor is a PES az sokkal élethűbb, mint a FIFA. Én játszok mindkettővel, PES-sel többet, mert szerintem sokkal jobb. Igaz, szerintem a PES4 valahogy jobb volt, mint az 5. PES-ben a lényeg, hogy nem tudsz ugyanolyan gólokat lőni, mindig mutat valami újat. Én 15 perces félidőket játszom, és nem unom meg soha, míg a Fifánál már 5 perc után azt mondom...na jó, megint ugyanaz a szar gól...Minden évben megpróbálkozom a Fifával, és ha mondjuk csak egy gyors lan bajnokságot akarunk nyomni a Fifát választjuk, de amúgy a PES sokkal jobb játék.
  • _Vegeta_
    #333
    Vicces vagy hedge. PES mint futballszimulacio. Jáááj :)) Abban van csak igazad hogy mas retegnek valo a 2 jatek csak nem annak a 2 retegnek amit mondtal. :D

    Mind a ket jateknak vannak elonyei es hatranyai, csak akik jaccanak az egyikkel hajlamosak elfelejteni a hatranyait. world cup 98 roxx. :D
  • hunbasser
    #332
    hát,mostmár nem annyira kevesen vannak...sokan rákaptak a pesre.biztos jó játék,nekem nem nyerte el a tetszésemet.:S

    és h a témához is szóljak :) : már várom a demót :)
  • Taranov
    #331
    Szerintem egyszeruen az az oka ennek, hogy a pesesek kisebbségben vannak, elnyomva érzik magukat, ezért szeretik leszólni a fifát, illetve leszólni a fifa-játékosokat. Azt nem tudom, hogy a pes vagy a fifa a jobb, tényleg mindenki maga döntse el, én az utóbbival szoktam játszani, nem amatőr szinten és nem 2 hete.
  • Terminátor14
    #330
    Én az előző hozászólásommal befejeztem a vitát...

    Erre csak annyit tudnék mondani, hogy badarság. De inkább nem mondom, senkit nem akarok megyőzni :)

    Na most már tényleg mentem...
  • hunbasser
    #329
    jó,hát én sem vitatkozni jöttem,csak sg-n sokan elvannak szállva a pestől...
    mostanában divat szarozni a jobbat,vagy a sikeresebbet,akik eddig fifa pártiak voltak,most a fifát szarozzák.
    amúgy amondó vagyok,h mindenkinek más jön be,mindenkinek más a játékstílusa.
  • Terminátor14
    #328
    Hát ha nc, akkor legyen nc....

    Nem vitatkozni jöttem, én tudom melyik a jobb és azzal játszom
  • hunbasser
    #327
    hát haverom rövid meccseket játszik.kb úgy volt,h felrakta,játszott vagy 5 meccset,megunta.másnap megint játszott,és 6 csillagos fokozaton elverte a gépet.jó persze mondta,h nehéz volt,de ezekszerint megtanult vele játszani,nem?
    ha már legnehezebb fokozaton elveri a gépet,akkor cask kiismerte.és ezekután is azt mondta,h a fifa sokkal jobb.
    most néztem a pesről videókat,olyan lehetetlen dolgok voltak benne,h...pl csávóka megcsinálta 40-ről a cselt,a játékos fel sem nézett,de azért olyan gólt ragasztott a bal alsóba,h talán a kapufát is súrolta.meg aztán csávóka fut jobbszélen,és úgy adja be bal külsővel,h előrelendül a lába,sőt a játékos be sem fordul,mintha futna egyenesen,és aküzben úgy adja be...
    szal nc
    remélem a fifa 07 azért tartogat nekünk pár jó dolgot
  • Terminátor14
    #326
    Azért gondolom a haverod sokat játszott vele...:)

    Meg amit Hedge is írt, az nagyjából így néz ki:

    14 éves kiscsákó fifázik, megunja kicsit leszedi a pest.
    Felrakja 4-5-6 csillagra, 5 perces meccset játszik...
    Nem tud nyerni első meccsen, max kihúzza döntetlennel, talán lő 1 gólt.
    Aztán törli a játékot, mer első mecsen nem rúgott legalább 3 bombagólt és nem verte el a gépet 5 góllal...

    Meg amúgy lehet hogy haverod 2 nap után 6* veri a gépet, nem az a lényeg, hanem pl hogy milyen szépen játszik, milyen gólokat lő :) Legalábbis nálam.

    Erre egy jó példa, hogy haverom 15 éves, életébe nem játszott gépen csak nálam, pes5-el meg első meccsen 3*on győzött simán. Namost a játéka abból ált, hogy bevezette a labdát a tizenhatos belülre, és bepasszolta a labdát 8 méterről...

    sorry hogy hosszú lett, amúgyis off
  • hunbasser
    #325
    amúgy a pesesek mindig azt mondják,h "mindig ugyanaz,mint a fifa 2003".
    ez nem igaz.mindig sokat változik a fifa,csak a kívülállóknak ez nem tűnik fel ugye.:) szal ebben egyetértünk
    én fifa párti vagyok,nem mondom,h a pes rossz játék,inkább más.
    és mindig azzal jönnek a pesesek,h ebbe bele kell tanulni.
    sztem a konami alapból úgy akarja kidobni a játékot,h ne tanulni kelljen a játékot,hanem játszani...csak hát ezt mindig elb*sszák :D
  • mate317
    #324
    Szerintem a fifa 06 közelebb állt a valós focihoz mint a pes5, de tény, hogy az utóbbi 50x jobb játék volt. A pes6 megint nem fog semmit változni az 5höz képest, a fifa07 pedig minden tekintetben rengeteget javul, tehát szerintem a fifa lesz a fociszimulátor, a pes meg marad árkád.
  • hunbasser
    #323
    megcáfolom :)
    van egy haverom,16 éves,legalább 20 topjáték van a gépén,mint ugye ez ilyen korban szokott lenni.szal nagy gamer,évek óta a fifát favorizálja.régebben próbálkozott pes 4-el,de azt mondta,h nem olyna jó,és hagyta.most megpróbálkozott a pes 5-el,és 1-2 napon belül tudott is nyerni a max fokozaton(asszem 6 csillagos).szal ennyit a játék kitapasztalásáról,most jelenleg 5 csillagosban tolja hep-el a magyarbajnokságot.pedig ő pont az a fajta,akit te is mondtál:nincs türelme megismerni egy játékot
  • The Hedgehog
    #322
    A PES-sel játszók átlagéletkora magasabb és ők a tényleges futballszimulációra vágynak, nem a gyors meccsekre. Nagyon kevés olyan PES-el játszót ismerek aki rövid félidős meccseket tol...

    A FIFA gyors játék és sokkal jobban hajlik az arcade foci felé, mint a valós szimulációhoz. Persze utóbbira törekszenek a készítők mégis felvett egy vonalat amit nehezen vetkőzik már le.

    Egy fiatal 12-17 éves gamer egyszerre több játékot is tol és neki nincs ideje arra, hogy kitapasztalja a PES szépségeit. Mert ahhoz h a PES élvezetes játékká váljon nagyon sokat kell vele játszani. Ellenben a FIFA játszatja magát és sokkal kevesebb ráfordítással lehet benne valaki jó játékos. Ezért preferálják a fiatalabbak (és türelmetlenebbek) a FIFA sorozatot és hajlamosak leszólni a PES-t. Jogtalanul...
  • Terminátor14
    #321
    Aki normális fociszimulációt akar, az a Pest tolja, aki meg az árkád játékokat favorizálja annak ottvan a fifa...
  • Taranov
    #320
    Hogy érted, hogy más játékosréteg?
  • jAsOn VoOrHeEs
    #319
    Ezt honnan veszed?
  • The Hedgehog
    #318
    mindkét játékot más játékosréteg tolja... szerintem nem érdemes összehasonlítani őket
  • mate317
    #317
    Hát szerintem ez már jobb lesz mint a pes6(ami alig változott a pes3 óta), mert bizony ez egyszerűen odabasz!

    http://www.youtube.com/watch?v=a9FfV1JBPtA

    http://www.youtube.com/watch?v=whvNTko1isM