36656
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • The Hedgehog
    #397
    a fű viszont nagyon szép távolról, ezt már korábban is mondani akartam
  • Breki33
    #396
  • The Hedgehog
    #395
    még a végén kapunk PC-n normális motionblur effektet
  • Breki33
    #394
    Pc-s képek



  • Breki33
    #393
    Xboxosban nem láttok ilyen reklámtáblákat

    link

    PS2-es



  • The Hedgehog
    #392
    Mivel eredetiek ezért nem tudom h lehet-e... valamelyiken van védelem, bár ezekhez nem gáz cracket szerezni. Ha találok vmi free helyet megoldható!
  • The Hedgehog
    #390
    Most néztem meg egy meccset a PS2 verzióról - vmi lengyel magazin csinálta. Egész jó lett a játékmenet csak még mindíg akadnak gondok a labda fizikájával és néha túl sok a nagyon hirtelen mozdulat. Ezek zavarnak. Egyébként láthatóan minden nagyon sokat javult. A fű tök jól néz ki, élénkebb, szebb... A közönség épp olyan randa mint eddíg, de pl a reklámtáblák már "elektromosak". Nem csak fel-le tűnnek át hanem átlósan és gondolom még számos effektel, ahogy a valóságban is (főleg spanyol meccseken). Ennyi elsőre... Nem tom' honnan szedtem le a cuccot bocs, majd rákeresek.
  • hunbasser
    #389
    nekem ebből kellene úgyh 5-6 játék :)
    megoldható lenne,h vhová feldobod őket?
    ha igen,a többit már priviben
  • The Hedgehog
    #388
    fifa soccer 94
    fifa soccer 95
    fifa soccer 96
    fifa 97
    fifa 98
    fifa world cup 98
    fifa 99
    fifa 2000
    uefa euro 2000
    fifa 2001
    fifa 2002
    fifa world cup 2002
    fifa 2003
    fifa 2004
    uefa euro 2004
    fifa 2005
    uefa champions league 2004/2005

    ezek eredetiben
  • hunbasser
    #387
    nyomnál egy listát,h mik vannak meg? :)
    nekem kellene a fifa 94,95
  • The Hedgehog
    #386
    tudom, de aki szereti a FIFA-t és elkötelezett játékos is az vegye már meg... én is megvettem x évig, szépen itt sorakoznak a polcomon egészen 1994-től kezdve és idén a magyar kommentár miatt újra megveszem

    a grafikáról ne beszéljük, sajnos az EA-nél a PC-t még a "current-gen" kasztba sorolják, bár ahogy a képeket elnéztem a "next-gen" verzió sem visít a szépségtől
  • DJ Bee18
    #385
    Bocs, de ennyi pénzért jóval minőségibb játékokat lehet venni (a gagyi grafika foltozgatására gondolok)
  • hunbasser
    #384
    fifa vs. pes volt...
  • The FlashBack
    #383
    67 új üzenet.
    ehh
    miről tuttok itt beszélni?:D
  • The Hedgehog
    #382
    az angol elég változatos volt már tavaly is, szerintem sokat dob majd a hangulaton
  • cucmalaj
    #381
    Magyar kommentár az lesz az igazi! De lehet hogy hamar megunjuk főleg ha szűk a szókincse és mindig ugyanazt mondogatja :(
  • The Hedgehog
    #380
    inkább vedd meg, mert ez segíti elő, hogy jövőre magyar bajnokság is legyen a játékban... minél nagyobb az itthoni eladási statisztika annál jobban ránk koncentrál az EA. Lásd a FIFA 06 elég jól fogyott, lett magyar kommentár!
  • The Hedgehog
    #379
    hmm hallottam még róla, de az EA még nem adta sajtóban h mikor jön a demó...
    béta verziót már kiküldték a nagyobb külföldi (és talán hazai) magazinoknak is tesztelésre, annyit tudok, hogy a játékmenet nagyon-nagyot változott pozitív irányba
  • hunbasser
    #378
    a demoban inkább a gameplayre leszek kíváncsi,a magyar kommentárra meg akkor,ha fent lesz vmi magyar torrent oldalon a játék :)
  • hunbasser
    #377
    MicroID,a kereskedő,őrá gondoltam
  • The Hedgehog
    #376
    ja és ha demóról akarsz tudni... nincs még HIVATALOS dátum, ha lesz azonnal kinyomom ide ha nem előznek meg (bár általában elég frissek az infóim ilyen ügyben)

    magyar kommentárral várhatóan nem jön ki a demó, az majd csak a teljes, magyar kiadásban kap majd helyet
  • The Hedgehog
    #375
    akkor Bubus vagy Darths vagy SaSa... rajtuk kívül más nem nagyon lehetett, ha pedig igen akkor kamillázott :D

    De mond mit szeretnél tudni és hátha van infóm?!
  • hunbasser
    #374
    neeem,az nem te voltál :) de mindjárt visszaolvasok kicsit :)
  • Breki33
    #373
    ??
  • hunbasser
    #372
    amit idéztél tőlem,azt én is sok helyen láttam tőletek :P
  • Breki33
    #371
    csak azt nem tudják megmondani miben veri

    hozzáértők PPPPPPPPPPP
  • The Hedgehog
    #370
    asszem rám gondoltál :)
  • The Hedgehog
    #369
    hmmm nem magam fényezésére, de sokan elismerik, hogy azért a témához van elég hozzáértésem, elvégre a FIFA HUNGARY-t is én alapítottam anno és vagy 14 éve játszom focis játékokkal, szinte csak azokkal
  • Breki33
    #368
    "5 percet és játszik,és nyer 5-0-ra.hát pesben is meg lehet csinálni"

    Na ebből látszik mennyire nem ismered a játékot.

    Hedgenél többen szerintem nem sokan akarják, hogy a Fifa jobb legyen, csak ő
    sokakkal ellentétben tesz illetve sokat tett is érte.
  • hunbasser
    #367
    volt itt régen egy ember,aki mindent előbb tudott mint mi,vmi köze volt az ea hungaryhez,vagy nem tudom.ő hol van?megmondhatná már,h mikor jön ki a demó :)
  • hunbasser
    #366
    jó,sztem is elég volt,csak ne mondjál ilyeneket h "akkor fifázz nyugodtan",mert hozzáértő emberek mondták nekem(akik peseznek),h a fifa sokban veri a pest.de mindenki döntse el,h melyik a jobb,mind2-nek vannak pozitív,és negatív oldalai,részemről a vita befejezve :)
  • The Hedgehog
    #365
    buta vagy... ebben mi a lenézés? Éppúgy FIFA-zok mint itt sokan mások, de többet PES-ezem. Aki ismer az tudja, hogy mi minden közöm van a FIFA-hoz. Ne legyél már túlérzékeny, nem gázoltam a lelkivilágodba. Ha bele akarok akkor majd észre fogod venni :)

    Csak egy vitát szeretnék lezárni, amit nem annak szántam, de itt sok pupáknak elég arra, hogy egymásnak essen.
  • hunbasser
    #364
    most miért vagy ilyen lenéző?nagyon el vagy szállva a pesedtől.
    nekem nem gond h pesezel,de hát most én is mondhatnám,h "akkor pesezz nyugodtan..."
  • The Hedgehog
    #363
    akkor fifázz nyugodtan...
  • hunbasser
    #362
    hát pes->gamepaddal fifa pedig bill-el játszható jobban.
    de érdekes amit ti mondtok pesesek:minden gól szinte ugyanolyan.
    pont ti mondjátok,h ki kell tapasztalni a játékot.ezekszerint nem tapasztaltáok ki a fifát.a napokban láttam egy olyan videót a youtube-on,h a csávó fifa 06-ban gamepaddal megcsavarta a labdát.vitte,és egy olyan 30-ról csavart rajta,a kapus nem érte el.aztán én is számtalan más gólt szoktam lőni.nem mindig ugyanoda mennek a lövések,csak ki kell tapasztalni.
    egyik haverom azzal érvelt a pes mellett,h nagyon jó 1 az 1 elleni harcok vannak benne.ugyanez a fifánál is megvan,mivel ha futsz a labdáért,spirtelnek érte a játékosok,egymást lökdösik,vagy ha viszem a labdát,számtalan csellel elvihetem mellette,kérdés az,h bejön e.ezt is kell gyakorolni.mondtátok,h leül a kiscsávó a gép elé,5 percet és játszik,és nyer 5-0-ra.hát pesben is meg lehet csinálni,de aztán mondtátok h szépen kell játszani.igen,én ugyanezt mondom a fifára.
    és nekem tökmind1,h milyen focisjáték,csak jó legyen,és eddig a pes nekem nem tudott olyat mutatni,ami megfogott volna.
  • The Hedgehog
    #361
    Ahogy Breki is rávilágított... Valamit mégiscsak tudhat a KONAMI a PES-el, ha az EA SPORTS nem titkoltan abból a játékból vesz át nagyon sok elemet a FIFA 07-hez. Sokan nem tudják, hogy a PES-nek majdnem, sőt nagyobb múltja van, mint a FIFA-nak. Igaz nem PC-n, hanem konzolokon.

    Vonatkoztassunk most el mindenféle grafikától, meg menüktől, meg minden külsőségtől. Mert ugye játszunk vele. A PES egy sokkal változatosabb, hónapos játék utána is újat mutató game. A FIFA-t pedig nagyon ki lehet ismerni egy idő után.

    Node mint az EA producere is mondta pont ezt akarták a fejlesztés során kijavítani és ebben hasonlította a játékot a PES-re.

    Én a vitát lezárom. És jobban teszitek ha Ti is így tesztek, mert nem meggyőzni akartam a korábbi írásommal csak rávilágítani arra, hogy mi is a helyzet. Mindenkinek szuvenír joga eldönteni, hogy a játékfelfogásának melyik futball szimuláció jön be igazán. Nekem a PES. De szeretném azt ha a FIFA is újra megszerettetné velem magát.
  • _Vegeta_
    #360
    :DDDDDDDDDDDDDD Vicces vagy. Koszonom ezt a vidam par percet amit okoztal a kommenteddel.:DDD
  • Terminátor14
    #359
    Az lehet hogy értelmetlen, de akkor sem azt jelenti amit írtál (főleg ha értelmetlen, mer akkor nem jelent semmit :DD).

    Én még most kezdtem el játszani, azelőtt nagyon sokáig nem is peseztem.
    Na de mind1, ez már tényleg nem ide való. Ha vmikor van kedved játszani akkor dobj egy privit...
  • Breki33
    #358
    elolvastam, tök értelmetlen

    egy hete nem játszottam
    nyaralni is kell P
  • Terminátor14
    #357
    Te is olvasd el mégegyszer :P

    Meg szerintem hagyd rájuk...Aki nem képes megérteni, az jáccon csak a rosszabb játékkal

    off:

    Vmikor pesezhetnénk a közeljövőben :D