36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • rooney8
    #33561
    nagyon beteg :DDD
  • Breki33
    #33560
    én a logitech vezeték nélkülimet évek óta nem használom nehéz nem szeretem a fogását még más is a gombok elhelyezkedése az enyémen
    plusz elem dolgok felesleges sugárzás eladó ha vkinek kell :P

    sztem is jobb a vezetékes
  • Breki33
    #33559
    ez lemaradt :)



  • Breki33
    #33558
    ez készített arc a játékhoz
  • Rudee
    #33557
    Nekem vezeték nélküli van. Még kb 5 éve vettem, azóta ha 5-6x cseréltem elemet akkor sokat mondok. Pedig használatban van eleget. És nem duracell-t veszek, csak ilyen párszáz forintos gagyit. Szerintem kényelmesebb és ha havonta kéne cserélni az elemet, akkor is megérné az a 2-300HUF.
  • Breki33
    #33556
    videó



    állat ez a másik gyerek Olajidebt :P





  • ToM1113
    #33555
    köszi a tanácsokat srácok. Valószinű a PC-s lesz, mivel nem csak online szeretnék játszani, de azért veszem meg a játékot hogy online is tudjak, ellenkező esetben nem venném meg.

    Ha pedig nincs tartalombeli különbség és csak annyiban jobb az online ps3-nál hogy többen vannak, de ez nem akadály a gyors ellenfél találásban és nem kell több percet várni mire valami olyan ellenféllel dob össze akivel laggmentes és jó a játék akkor PC-verzió lesz.

    Közben tegnap sikeresen leejtettem a gamepadomat, most ha bedugom usb-be csak be-be villan a piros fény ami jelzi hogy be van dugva a cucc aztán kialszik, a gép is kiadja a hangot hogy csatlakoztattam de azt irja h nem ismeri fel az ezközt, meg hogy valami probléma miatt leállította működését, aztán ha tekergetem a kábelt a gamepadnál akkor néha megint világít pirosan vagy néha bevillan, azt hinném hogy érintkezési hiba van, de ha az usb nél baszkurálom a kábelt akkor is villog néha, ezért ez más hibára utal. Úgy néz ki vehetek új gamepadot. Igazság szerint szerettem is volna egy jobbat venni. Most a leg ideálisabbnak a Logitech F510-et látom 8 ezerért kb.
    F310 is elég lenne ha rezegne, mivel az előzőben volt ilyen funkció, ezért nem szeretnék visszalépést. F710 pedig nekem felesleges, csak azért mert vezeték nélküli, és még elemet is cserélgethetném. Remélem jól gondolkozom.

    Ja és engem érdekelne az a videó a "profikról" :)
  • FireWhisper
    #33554
    ez így honnan ?
  • Breki33
    #33553
    Huszti

  • Breki33
    #33552
    ő a fifa cselező guruja :-)

    biztos nem akkor kapja meg a játékot amikor mi
  • Rudee
    #33551
    Ő valami béta teszter lehet, mert a demo megjelenése előtt már twitteren írt 1-2 dolgot, ami addig kívülálló számára nem lehetett ismert.
  • Breki33
    #33550
    Ja Hjerpseth-vel kapcsolatban aki elég profi ugye minden évben ő készíti ezeket a Skills videokat

    Nemsemmi miket tud pár nap után a neten van fent egy video ahol
    KSIOlajidebt-el játszanak egymás ellen a Fifa 13-al úgy hogy közben a sarokban a kamera mutatja őket, hogy reagálnak a játékban a helyzetekre.

    Nagyon érdekes a másik srác végig gesztikulál nagy helyzeteknél ő meg tök nyugodtan ül ott.

    Ha vkit érdekel, hogy profik hogy játszanak a játékkal megkeresem a videót.
  • Rudee
    #33549
    Ha az online játék a lényeg, akkor PS3. Sokkal jobb.

    Ha offline is akarsz játszani, akkor a PC mellett szól valóban a sok kiegészítő.
  • Breki33
    #33548
    Énis a PC-t javasolnám.

    Konzol mellett max ez szól legalábbis nekem
    http://www.fifahungary.hu/hirek/Fifa_13_Kinect_integracios_video_es_PS3_move_tamogatas

    PC-nél a már írt grafika moddolás, de ezen kívül pl utólag berakható Nou Camp ami a játékból kimaradt, hangok eredeti szurkolások lecserélhetősége ami sztem nagyon sokat dob a hangulaton és pl, a camera #33533-es hozzászólásban írt változtatása PC csak egy ini fájlba pár sor bemásolásával megoldható pár perc alatt.
  • FireWhisper
    #33547
    Én a pc-t ajánlom. Tartalom ugyanaz, 12-ben pcn max 5 mp alatt talált ellenfelet. Jobb a grafika, modolható, egyedüli negatívum talán az, hogy kevesebben vannak. De ezt csak akkor veszed észre ha zavar az, hogy ultimate teamen 250 ezer helyett 50 ezer aukcióba van.
  • ToM1113
    #33546
    nekem tetszik a játék a demo alapján.
    Az lenne a kérdésem hogy ps3-ra vagy pc-re érdemesebb megvenni?
    Tartalom szempontjából mennyire különböznek?
    Multiplayer szempontjából nekem anno a 11 volt meg ps3-ra és 5-10 secen belül összedobott egy ellenféllel. Pc-tekintetében ez mennyire jól működik?
    Ps3 nál lagg nem volt tapasztalható ha megfelelő ellenféllel rakott össze, és általában a legideálisabbat találta meg. Pc-nél laggal mi a helyzet? 4megás netem van csak, de mint mondtam konzolon simán jó volt.

    A demo alapján hajlok a PC-felé, mivel szerintem grafika szemponjából jobb mint a ps3-as verzió. ( kipróbáltam mind2-t) És egyéb különbséget nem véltem felfedezni. + ügye a konzolos drágább is.

    Vélemény?
  • Breki33
    #33545
    ja mégy egy a nagyon jó ami tetszik a játékban az a részletes tanító mód pl a cselezésnél pontosan be lehet gyakorolni a cseleket a profiknak is mond újat és kezdőknek se kell nézni a youtubes Hjerpseth videókat, hogy hogyis van az a csel?

    http://www.youtube.com/user/MHjerpseth?feature=CAQQwRs%3D
  • Breki33
    #33544
    a sprintelés sztem lassabb lett a játékmenet meg talán gyorsabb

    ha nem tolod meg a labdát természetes, ha a labda nélküli egy idő után utolér

    szerelés gombon a D-t (nálam kettes) érted mikor kicsit jobban odalép?
    azzal vigyázni kell nem megfelelő ütemben és helyzetben nyomva könnyen elvihetik melletted
  • palinho96
    #33543
    engem az akaszt ki, hogy az ellenfél minden játékosa gyorsabb mint én. XDDD
    akárhogy sprintelek, robinho-t lefutja vidal. de ha vidallal vagyok robinho futja le. xDD Ez wtf? :D
    Én hiába nyomom a szerelés gombot ki cselez. én megpróbálom kicselezni Ő salag mentesen elveszi a labdát..
    én vagyok ennyire béna, hogy Hard-on nem megy vagy még vannak bugok ;)
  • [HUN]FaTaL
    #33542
    Már amelyik, van amelyik tényleg nem az. De nem értem, hogy tizenegyesnél amúgy miért nincs lassítás :D
  • [HUN]FaTaL
    #33541
    Ezek biztosan fake penaltyk és nem kezezések? Bár nem tudom aktív e a demóban a kezezés.
  • Breki33
    #33540
    mondjuk impact engine-nel azon ki tudok akadni mikor szerelnék és két játékosom összefut és elesnek egymáson

    vagy itt ami a 11-esnél van
    http://www.youtube.com/watch?v=Aw2oyLjTc7E

    De összességében tényleg sokkal jobb
  • [HUN]FaTaL
    #33539
    Azt is akartam, csak nem jutott eszembe a neve :D Összességében marha jó lett szerintem, de a legtöbb hiba úgyis a véglegesben jön elő. Remélem fejlesztettek a karrier módon, pl. ne jussanak már fel a b csapatok az első osztályba, mert röhejes.
  • hungary27
    #33538
  • Breki33
    #33537
    abból csak vita lenne :P

    És nem lehetnék elfogult :)
  • Breki33
    #33536
    hát lehetne még sorolni pl az Impact Engine fejlődését

    Ezt is szívesen megnézném PC-n :P
    Ha nem kéne hozzá Kinect



  • palinho96
    #33535
    Breki +1! :D
  • [HUN]FaTaL
    #33534
    Gameplay is sokat fejlődött, csapattárs AI is. Jó kis zsugákat lehet osztogatni :)
  • Breki33
    #33533
    Alap kamera ugyanezekkel a beállításokkal

  • Breki33
    #33532
    hát felrúgtak :)

    leis kellett cserélni
  • Count Adyn
    #33531
    Hajj minden évben végig kell ezt csinálni szeptemberben?:D
    Noh de srácok sajna én már nem igazán érek rá egy ideje foglalkozni a topikkal rendszeresn, úgyhogy azt javaslom válasszatok egy HG-t akinek van még ereje:)
  • palinho96
    #33530
    14. perc és már félpáyán kidölt egy játékos;D nice :D
  • Breki33
    #33529
    Egy kis új TELE kamerateszt

    Beállítások - ez mindegyiknél ugyanaz



    Egyik



    Másik



    Mindjárt berakom az eredetit is, csak lejátszom a meccset :)
  • Breki33
    #33528
    próbáld ki a korábban írt programot illetve Fidel progijával szedd ki a nézőket állítsd be a LOD-ot lehet, hogy úgy javul
  • hungary27
    #33527
  • ateszegry
    #33526
    de attol elfog futni rajta a 13 nem???
  • Breki33
    #33525
    ez nem igaz, nem hasonlítottam !!
    és mi az hogy állandóan? lol

    egy darabot merészeltem berakni, míg te hetekig csak hibákat kerestél
    akkor az nem volt unalmas.......
    Csak erre akartam rámutatni
    Ennyire egyszerű

    Na inkább privi ezzel kapcsolatban itt a játékkal szeretnék foglalkozni
  • Rudee
    #33524
    Neked nem kell megemlítened a másik játékot, tudjuk már régen hogy az a mérvadó és igenis azzal hasonlítod össze. Ennyire egyszerű.

    Remélem is, hogy vége, mert baszottul unalmas állandóan a nekem címzett videókat nézegetni. Amit én linkelek, az meg ugye csak másnál fordul elő.

    Egész SG erről szól lassan, egy rakás car lett az elmúlt évek alatt.
  • Breki33
    #33523
    én mitis hasonlítottam össze? :-)
    előző hozzászólásom utolsó mondat...

    na inkább vissza a játékhoz
    kijött Fidel doktor új módja !

    FIFA 13 LOD AND CROWD TOOL 1.0





    http://turbobit.net/e5n0w6i5fu67.html



  • Rudee
    #33522
    Én nem összehasonlítottam a 2 játékot, hanem elmondtam a véleményem a demo-ban talál hibákról.

    FIFA-ról már ott írtam valamit, ami ezek szerint nagyon nem jutott el a célállomáshoz.