36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • IXEMGabeo
    #34248
    igen láttam ott 1-2 ilyet. Nem is növeltem meg a hibaszázalékokat jó az 50-en. Köszi szépen majd kipróbálom...
  • DaemoonHunter
    #34247
    Tisztára mintha egy Pes ből kiragadott gif lenne, ennyit változott a gameplay vagy csak keveset játszottam az előzőekkel? :)
  • ggbuffon1897
    #34246
    Azért van a játékban egy-két bug, bár én most csak a játékoskarriermódról tudok nyilatkozni, h itt milyen dolgokba futottam már bele:

    -behívnak a válogatottba, nem egyszer nem kétszer, erre minden egyes újabb alkalomnál újoncként, ill bemutatotkozóként harangoz fel, válogatott statjaimat sehol sem találom

    -a kameraállás hirtelen nem a labdát hanem only engem követ, ami engem marhára idegesít..a régebbi részekben azt hiszem h ezt lehetett állítani, itt azonban vagy én vagyok a faszláma v egyszerűen nincs..mindenesetre egy savegame és restart után megnormul

    -az ellenfél jóformán kapura sem rúg (pedig csak egy Bolognaba játszom, ha oda is kerülnek, addig tilitoliznak tiszta lövőhelyzetben, ameddig a védő oda nem ér) ez így kicsit idegesítő, na meg nem túl izgalmas, hiszem ha játszok, akkor a legrosszabb esetben is X-elek, de ez elég ritka

    -a bírók vmi elképesztően engedékenyek, nyílvánvaló szabálytalanságokat nemfúj meg, potya dolgokra (testtel lökés stb) meg büntetőt fúj.
  • Ingman12
    #34245
    Nem tudjátok van-e olyan patch vagy valahogy megoldható-e, hogy bevonuló zenéket rakjunk a játékba? Mármint az eredetieket.
  • firefree
    #34244
    csak nekem nem működik most az Ultimate Team? Rámegyek az online idény meccsre, beállítom a csapatot és csak várok-várok az ellenfélre. Még a csapatválasztó képernyő se jön be. :P
  • [HUN]FaTaL
    #34243
    LB + Y, rengeteg ilyen gólt rúgtam a 11-ben meg a 12-ben. Itt is volt már, de nehezebb, mert, ha kicsit is sok az erőcsík akkor túl lövi a francba :D
  • SLICK
    #34242
    ilyen hosszú indítást hogy lehet csinálni? Nekem mindig túl hosszúak voltak az előző részekben, vagy épp ellenfélhez kerültek... :|
  • Nagyi2pac
    #34241
  • Breki33
    #34240
    Na kezd alakulni a szín




  • fcbarcelona1
    #34239
    csak mert eddig jó volt de most nem jó
  • Breki33
    #34238
    #34156
  • Breki33
    #34237
    akartam beírni, hogy felesleges úgyis két hozzászólással később megkérdezik
    még azt is amit szinte naponta beírunk

    hát egy hozzászólás se kellett hozzá :P
  • fcbarcelona1
    #34236
    Sziasztok!
    Az miért van ,hogy amikor betölti a fifa 13-ban a kezdőképernyőt (amelyiken Messi van) utánna nem megy tovább.
  • Nagyi2pac
    #34235
    Ha valakinek még lenne valamilyen problémája (lag, bug, crash..) a játékkal az nézegesse meg az alábbi linkeket, hátha talál megoldást a problémájára:

    FIFA 13 lag fix
    FIFA 13 bug fixes
    FIFA 13 crash fix
  • szabii98
    #34234
    lefele kell menned a nyíllal, a csík alá asszem, enter és aláír..
    engem viszont kidob a 2. bari meccs előtt
  • hungary27
    #34233
    kölcsönbeadást miért nem tudom elfogadni? Rámegyek hogy elfogadom de nem megy tovább.
  • Breki33
    #34232
    ide illik

    ""billentyűzetre oldják meg okosan"

    Az nem olyan egyszerű, amikor a billentyűzet digitális bemenet, míg a gamepadon van analóg is. Például az emberek irányítása csak 8 irányba lehetséges billentyűzeten, míg gamepadon, az analóg karnak köszönhetően 360 fokban lehet irányítani. És ezt egyszerűen nem lehet máshogy megoldani. Max egérrel, ezt próbálták is pl. a Fifában, de az is macerás. Plusz a cselek elővarázsolása is sokkal egyszerűbb egy analóg bemenettel. "
  • Balázs 17
    #34231
    ahol kiválasztod a formációt, megnyomod az egyik gombot, nálam a kék és ott lehet állítani a posztokat stb
  • wednes
    #34230
    Testreszabásnál van a beállítások. Az utolsó 2 menü rész, saját játékosok, MI játékosai.

    A gyorsulást és a sprintet csak 5-tel növeltem meg. Még így is beérnek, de van egy pici idő már a taktikázásra meg kigondolni gyorsan hova passzoljak, adjak be. Eltúlozni nem lenne értelme, mert akkor nem lenne taktikai játék. Passz sebességét megint 5-6 ponttal, picit legyen gyorsabb.

    Az emberfogást toltam fel 60-ra. Természetesen ha ultra offenzív kitámadó taktika van, akkor ne lepődjünk meg, ha így is keresztül gyalogolnak a védelmen. Az erősávra is 5 pontot adtam, kicsit gyorsabban töltődjön. De ez elég szubjektív így kényelmesebb nekem.

    Mondjuk ez eltérő lehet mindenkinél, a játékstílusa, hozzáállása, az irányítás fajtája (bill, gamepad) autó irányítás, rásegítés, manuális st, hogy számára mi lehet az ideális.

    Arra figyelj, hogy a többinél nem minden növelés jelent javulást. Van, ami a hibaszázalékot növeli, vagyis több lesz a rontás pl: passzból stb.
  • Breki33
    #34229
    szerintem az említett programok létrehozzák vagy akár manuálisan is létrehozható

    a Moddingway-es patch biztosan
  • Hunor1
    #34228
    ezeket hol állítod ??
  • [HUN]FaTaL
    #34227
    Klubbal kell kezdened, ahogy haladsz előre majd kapsz ajánlatot.
  • szabo861011
    #34226
    Hali!!Valaki tudja hogyan lehet a Fifa 13-ban országoknak az edzője lenni?Előre is köszi!!!
  • elite
    #34225
    Nem tudom, nálam nagyon fasza lett a sebesség mióta beállítottam.
    A játék beállítások hogy vannak nálad?
    Vsync, max framerate, AA, stb?

    Milyen géped van?
    Milyen oprendszer?
    Friss driverek?
  • IXEMGabeo
    #34224
    billel nem lenne gondom, de gamepaddal érezhetően lassú is és körülményes is vagyok. Nem működik a régi jól bevált rövid passzos játék sajnos és persze a labdát sem egyszerű elvenni az ellenféltől. Ezért vicces az, hogy amikor labdát szerzek és elveszítem nagyságrendekkel többet passzol a gép és félidőben kiírja a gép h 49-51% a labdabirtoklás az én javamra:D:D:D közbe helyzetbe alig lehet kerülni...
  • IXEMGabeo
    #34223
    ha ez így van akkor diktáld már be nekem a te beállításaid. Most nem fogok itt órákat kísérletezgetni mi az optimális lövés erősség, meg sprint, amit mondtál...
  • IXEMGabeo
    #34222
    de milyen pár százalékot? Hol lehet állítgatni ilyet amiről beszélsz?
  • Dunadan11
    #34221
    Gondoltam játszok 1 barátságos meccset, real-barca :D
    kb az 5 percben elpasszoltam a labdát , de azért még puyol rámcsúszott, semmi gond ronaldo bokatörés :D
  • gstup
    #34220
    Szia,Billentyűzeten tudsz cslezeni?Mert nekem sehogyan sem sikerül.A balctrl-ol lenyomása után egy kicsit közelebb kerülök a lasztihoz,de semmi több.
  • mgkp
    #34219
    Én is billentyűzettel játszom, világklasszison, Milant idegenben 3-0-ra vertem. Egyszerűen hozzá kell szokni, nagyon jól meg van csinálva. Elején én is profin kezdtem, nehezen ment a góllövés, de ráérez az ember, mert más mint az előző fifa. Nagyon el lett találva, jók a mozgások, helyezkedések 8szépen beindulnak, mögé kerülést csinálnak az embernek a játékosok ha vezeti a labdát, stb..)
  • Effe88
    #34218
    még nem találkoztam ilyennel, pedig már sokat toltam karrierbe
    warezoltal nyomod?
  • Roland10
    #34217
    Nálatik nincs 11-es bug? :O Karrierbe játszok, és zsínorba 6 meccset lenyomtam, mindegyiken legalább egyet, de valamikor kettő büntetőt is kap az ellenfél, de hozzá sem érek, és kéz se volt...nagyon idegesítő.
  • rage
    #34216
    Digitális letöltéshez kulcsot hol lehet most legjobb áron kapni hozzá?
    Eddig 8000 Ft volt a legolcsóbb, amit találtam
  • wednes
    #34215
    Van finomhangolás is a saját játékosokhoz meg MI-hez. Hagyd meg profin (mert félprofin már gyenge szerintem) és a beállításoknál vannak ezek a csúszkák, ahol a kép, hang stb után.

    Tény, hogy a nehezebb fokozaton a gép elvileg lajhár védői, simán utolérik a leggyorsabb csatárainkat is. Én itt pár százalékot mindig adok sprintbe és gyorsulásba a játékosaimnak (sokat nem, mert akkor nincs értelme a nehezítésnek) meg az emberfogást szoktam szorosabbra húzni, mert alapon még az emberfogásra kijelölt védő is akkora teret ad hátul, hogy gyakorlatilag védelem nem létezik, ha gyors előreívelést csinál a gép. Legtöbbször úgy, hogy random felbikázta a labdát gyorsan, és mit ad isten, mindig az ő játékosához pattan.

    Az ellen már sokat nem lehet tenni, hogy direkt rosszul helyezkedik, pont az átadás pillanatába áll be a védő mögé, hogy ő kapja a labdát (nem a védő megy oda, a csatár húzódik mögé! ). Illetve talán erre a megoldás a kézi vezérlés. Automatán a sok "ragasztott" passzba könnyebben belelép az ellenfél. Kézi az elején ugyan nehéz, de nagyon jól lehet szabályozni (már ha megy), hogy hova érkezzen a labda.
  • Balázs 17
    #34214
    én azt vettem észre, hogy nagyon számít a jó formáció, a játékos mentalítások beállítása, hogy merre mozogjanak stb.
    elég sokat szenvedtem vele,
    de már eljutottam odáig h világklssszison megyeget a játék, de még kell finomítanom :)
  • IXEMGabeo
    #34213
    teljesen mind1, hogy profi, félprofi szint (na jó a félprof az kicsit lassabb) ugyanúgy alig bírok helyzetbe kerülni:( DOrtmunddal egy lengyel 2 csillagos csapatot sikerült 3-0 ra megverni, de azonos vagy nagyobb ellenfél ellen nem megy. Ez van kontrollerrel béna vagyok...

    francért nem tudnak egy normális FIFA-t készíteni a billeseknek úgy ellennék
  • Dunadan11
    #34212
    Neked nincs valami tipped, mert Coentrao arca is pont jól jönne :D
  • Dunadan11
    #34211
    Nekem érdekes módon már sceneassets mappám sincs :(
    Korábban creation masterrel pakolgattam az arcokat ,mezeket , csukákat. most egyenlöre sehogyan sem tudom :D
  • Nagyi2pac
    #34210
    Köszi!
  • Effe88
    #34209
    már frisíti is az origi
    201,29mega