36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Axl Rose
    #23766
    Mi az hogy ne lépjek ki ? Hagyjam úgy örökre és vegyek egy másik gépet pl. ?
  • campy
    #23765
    felteszik a kezüket hogy megadják magukat ha nálad a labda xD xD
  • campy
    #23764
    pff mocskos csaló:S
  • Csuky
    #23763
    hát akkor megvárom az új gépet, mert lassan veszek egyet... azért kösz a segítséget =)
  • Mayorpapa
    #23762
    semmi esetre sem, inkább fejleszd - ha tudod - a géped (pl. egy jobb vidikari elférne, meg egy kicsivel több RAM...)
  • Csuky
    #23761
    szóval kapjak le egy másikat?
  • Atti12
    #23760
    hülyeségeket ne írjunk. Egyszerűen nem tölti be az animációkat. Azt hogy miért van, nem tudom.
  • Mike at home
    #23759
    ez vmi cheat lehet :)
  • Csuky
    #23758
    Szerintetek ez miért van? feltelepítettem a játékost és ezt csinálják a jatékosok és mint ha lebegnének ,
    Gépem: 768 MB ram
    Gforce 5200Fx
    Proci meg 3.0ghz... (és azt irták hogy ami vitte a 08-at az viszi a 09est is ...vagy még se vagy szedjek le egy másikat ?
  • Mike at home
    #23757
    ne lépj ki, ilyen egyszerű
  • Barnabyka
    #23756
    NVIDIA driverek..
  • balljuggler
    #23755
    álunk konzolon nincs ilyen ...viszont van valami trükk ha kilépsz valahogyan akkor neked adja a pontokat...lol
  • Axl Rose
    #23754
    Ha jól látom, akkor amikor online játszom valakivel és gyalázom 5-1-ra pl. akkor ő ideges lesz és kilép. Nekem kiírja a game, hogy 'a másik játékos kilépett' Erre nekem muszáj kilépnek ugye és kiírja nekem a game, hogy 'biztos h kilép? az eddigi eredmények elvesznek'. Jó mondom nincs más választásom. És most jön a lényeg. Nekem számolja be +1 elvesztett meccsnek. Mondom ez szép. Nagy grat EA. Remélem hamarosan jön a patch, mert így az online eredmények statisztikái egy kalap sz*rt sem érnek. Hiába a statja vkinek pl. 26-6-18
  • JaZZi
    #23753
    szóval az xbox-os változatba nem lehet saját csapatot készíteni?
  • campy
    #23752
    fúú az lehet...
  • JaZZi
    #23751
    én is ott kerestem de nem találtam talán azért, mert én Xbox360-on játszok?
  • Breki33
    #23750
    http://downloads.guru3d.com/
  • istvan65
    #23749
    Valami linket!!!ha tud valaki
  • istvan65
    #23748
    az a baj hogy nekem nvidia-van!!
    nem tudsz ehez is valami frissitést???
    vagy valaki??!!
  • campy
    #23747
    http://ati.amd.com/support/driver.HTML
  • campy
    #23746
    lehet h frissíteni kellene a drivert attól függ milyen a videokártyád...ha ATI van akkor érdemes mingyá belinkelem az oldalt
  • campy
    #23745
    unalmas lenne ha csak a Világklasszis felirat látszódik:)))) így színesebb Világklasszis - Profi:D
    én télleg kipróbáltam így úgy nem nagyon láttam változást ugyanolyan agresszív az ellenfél kapus mint a Világklasszison amíg belenem jöttem szenvedtem mindenhogy de mostmár túl tudok jutni az ellenfelek eszén nem azt mondom...sok 1-0s meg 1-2s meccsem van de volt h 4-0-ra -4-2 re is nyertem már nem egyszerű azér:S:S mindenre odalép az ellenfél gondolom észrevettétek ti is
  • campy
    #23743
    Jazzi: csapatok kezelése menüpont alatt a Klub létrehozása
  • campy
    #23742
    de mondom hogy csak a kapus szintje maradt profin... mit számít az így is kemény a kapus...
  • JaZZi
    #23741
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy hol lehet saját csapatot készíteni a 09-be?
  • Barnabyka
    #23740
    hát rohadtul nemugyanaz..ha szerinted ugyanaz akkor miért nem wc-wc szinten tolod..navajon..-.-
    Gratula.
  • Atti12
    #23739
    én.. és rohadtul nem ugyan az a 2 szint -.-
  • campy
    #23738
    viszont az ellenfél kapusát csak profi szinte állítottam de nem hinném hogy sokat befolyásolna micel a profi és a WC majdnem ugyanaz a szint sztem:D:D szóval ha gyakoroltok bejöhettek nem tudom ki tolja WC szinten rajtam kívűl?
  • campy
    #23737
    természetesen a LAMAR HUNT kupát is megnyertem a Columbus Crew ellen
  • campy
    #23736
  • campy
    #23735
    bajnok lettem az LA Galaxyval világklasszis szinten...
  • szucsy89
    #23734
    ezt mikor írja ki? szvsz rossz crack

    kapust shifttel lehet mozgatni
  • Martins15
    #23733
    Asszem Shift.Nembiztos,próba cseresznye
  • nemesadam
    #23732
    Na ok mostmá jó kösz szépen.
  • Mike at home
    #23731
    akkor az a baj, nyomkodd végig melyik él teljesen, a szokott módon, a passz gombbal tudsz továbbmenni, max nem azzal hanem a másik lévőt kell megnyomnod
  • nemesadam
    #23730
    Nem 3 van :d
    egy gépen is szoktunk játszani 4en.
  • limperatore
    #23729
    gyik-ba nem volt, szabadrugásnál hogy tudom mozgatni a kapusomat?:\
  • LasCar16
    #23728
    nincs kedvem visszaolvasni és a kereső sem talált semmit

    "Oops it appears your version of FIFA 09 has not been properly authenticated go to EASTORE.COM to authenticate"

    erre mi a megoldás?
  • Mike at home
    #23727
    nincs két gamepad bedugva?
  • nemesadam
    #23726
    Hali lenne egy kis gondom a 09el haverral akarom neten tolni direkt ipvel tudunk is kapcsolódni viszont kiválasztjuk hogy ki melyik vezérlővel játszik nem tok továbblépne gamepadot (saitek p8800)áthuzom a csapathoz viszont nem tudok továbblépni hiába nyomok minden gombot végig a gamepadon csak egyre reagál de arra meg viszalép az enterre se a spacere nem reagál kurzort meg nem látok, valakinek tud erre megoldást előre is köszi!