36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • HRC Dodi
    #35569
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kijött már egy Update 1 és egy V4 Crack. A leírásban megtalálod, hogyan tedd fel, pofon egyszerű, és innentől "hibátlan a játék"...
  • mooo
    #35568
    Szerencséd van.
    Nekem egyszer elkezdte karrier módban,aztán FUT-ba is csinálta és adott vagy 4 pirosat...
  • Golyo69
    #35567
    Egyáltalán nem!
    Én csak online játszok már lenyomtam egy jó pár meccset (40-50) és talán 1 szer volt piros lap az is teljesen jogos volt egy hátulról történő becsúszás miatt!

  • mooo
    #35566
    Nálam már 2-3x előfordult,olyankor restart és megint jó.
  • contraste
    #35565
    Nem tapasztaltam még, de én mondjuk eléggé tisztán próbálok szerelni mindig, pl alig csúszok be azt is max 30-40 re a kaputól már csak és szemből vagy oldalról, hátulról sosem (ahogy az életben is:) ) De sajnos a passz annyira fura lett, egyelőre még nem érzem a boogie-t:)
  • SLICK
    #35564
    eredeti játékban is fasz a bíró és minden kis szarért osztja a piros lapot?
  • contraste
    #35563
    Én ezért idén előszőr megvettem egy 10-esért, most ennyit megért nekem, h ne szopjak vele, na meg az onlinet is végre kipróbálhattam és úgy néz ki az, hogy szinte ez az egyetlen játék, amivel játszom évek óta kevés szabadidőmben, meglátszik játéktudásban, eddig mindenkit tudtam verni legalább 2-3 góllal.
  • kjhun
    #35562
    Akinek, kell a magyar kommentár.

  • SLICK
    #35561
    mert az EA kiadott egy olyan szart mint az Origin, így abba vannak beleintegrálva a játékaik... Nehezebb feltörni.
  • Lacee86
    #35560
    Jogos.
    Amúgy tényleg volt olyan év, mire kijött hivatalosan, én már 1 idényt letoltam. :D De ez már tényleg nem most volt. :)
  • bakkerman
    #35559
    azért érdekes hogy évekig a FIFA volt tipikusan az a játék,amivel LEGKÉSŐBB megjelenés napján már lehetetett játszani a tört verziójával,de tavaly meg idén is valamit nagyon eltaláltak...de ha ők ennyire tudnak valamit,akkor nem értem miért tudnak kiszivárogni folyamatosan akkora kiadók játékai már megjelenés napján is,mint az Ubisoft,Rockstar satöbbi...
  • Zegi Norbi HUN
    #35558
    Azóta van már javított crack is, esetleg azt is nézzétek meg:)
  • Roland10
    #35557
    Windows 8-on még nem indul el, mert a Crack nem jó hozzá..talán lesz.. :)

    (Viszont Xp-n és Windows 7-en működik!)
  • rooney8
    #35556
    nekem el se indul :D
  • ggbuffon
    #35555
    mondtam h nincs még normális virágbolti, nemtudom mit kínlódtok
  • Zegi Norbi HUN
    #35554
    Én személy szerint befejeztem ezzel... Várok, míg kijön egy normális verzió, mert ez hulladék:)
  • wednes
    #35553
    Egyébként az új konzolokra érkező FIFA14-ről még semmilyen anyagot nem adtak ki?
    Hiába nincs konzolom mégiscsak kíváncsi vagyok, hogy ott hogyan fog festeni és működni...
  • kjhun
    #35552
    Hát, sokaknak meg pont az kéne, a magyar kommentár. Valahová feltehetnéd. Az angolt, meg a legegyszerűbb torrentes verzióból kikapni, ha nem akarsz az Origin-ben kínlódni vele.

    Elvileg ezek: hun_hu.bh és hun_hu.big, bár tavaly 4 fájlból állt, lehet hogy az idén megint 2, mint a korábbi részekben. És, a GDFBinary_hu_HU.dll-t is, meg a kézikönyvet még.
  • Gubo79
    #35551
    Sziasztok!
    Segítsetek, légy szíves: az irányítás beállításainak átírásához (hogy a kontrolleren melyik gombbal mit csinálok a FIFA14-ben) melyik file-t kell átmásolnom a FIF 13 file-jai közül, ha nem akarom megint manuálisan beállítani?
    Köszi előre is!
  • rooney8
    #35550
    hirtelen jött? :D majdnem 1 hónapja kint van a game :D
  • Alex2
    #35549
    nekem még mindig nem indul el XD
  • ggbuffon
    #35548
    én nemnagyon hiszek az ilyen hirtelen jött buherált crackekben, meg ahogy olvasom tele van bugokkal..

  • zolihonfi
    #35547
    telepítésnél a magyar kommentárt választottam...hol tudom letölteni az angolt hozzá, mert a magyar felbasz :D????
  • Zegi Norbi HUN
    #35546
    Sztem szedd le a skidrow félét;)
  • Zegi Norbi HUN
    #35545
    Kurva idegesítő... Összement a játékosom az ellenféllel és piros, felugrott fejelni a sajátom, az ellen játékosa elesett és piros... Vicc az egész XD
  • Alex2
    #35544
    pedig méretben ugyan akkor XD
  • SLICK
    #35543
    gondolom nem az EA adja ki majd az update-t... ez a sok piroslapos szarság idegesítő lesz
  • Zegi Norbi HUN
    #35542
    Nekem a skidrow verzió van meg:)
  • Alex2
    #35541
    melyik fifa verziód van meg mert nekem valami ALI213-mas de azzal nem akar elindulni
  • Zegi Norbi HUN
    #35540
    fifa14-www.skidrowcrack.com.exe-vel indítottam, ott hagytam mellette az eredeti fifa14.exe-t:)

    Amúgy az eredeti fifa is tele van buggal, minden szarra egyből piros lapot ad omg :DDD
  • zolihonfi
    #35539
    nektek csinál ilyet (eredeti)? ha menedzser módban a naptárban akarok szimulálni, utána befagy...
  • Alex2
    #35538
    nekem basszus még mindig nem indul, melyikkel indítottad, nekem ilyenkor aktiválni akarja a játékot XD
  • Zegi Norbi HUN
    #35537
    Elsőre nekem sem ment,de bemásoltam a fifa 14.exe mellé a letöltött fifa14-www.skidrowcrack.com.exe-t és így végre elindult:)
  • Alex2
    #35536
    nektek hogyan indult el? nekem nem akar
  • Zegi Norbi HUN
    #35535
    Nekem pl meccs közben elkezdett ugrálni csak úgy a kamera:D + kilépett eddig egyszer, ezeken kívül minden rendben:)
  • rooney8
    #35534
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://skidrowcrack.com/fifa-14-ultimate-edition-full-multi/
  • ggbuffon
    #35533
    majd ha orlydb-n kint lesz akkor van virágbolti...addig felesleges próbálgatni meg humbukolni
  • Dean Winchester
    #35532
    most lehet nagyon nagy hülyeséget kérdezek de ha mondjuk elkezdem a manadzser módot és update 1-t felrakom akkor elveszik az addigi karrierem ugye? :D
  • Alex2
    #35531
    valaki el tudja küldeni a cracket?
    leszedtem egyet de nem indul el , semmit nem csinál
  • SLICK
    #35530
    milyen bugok vannak benne?