FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
World National Patch 09
* 208 International teams
* 6 continental all stars teams (in the "World League" league)
* 32 International teams of World Cup 06
* 738 Kits, 492 Minikits, 492 Logos, 252 Flags
* 4,982 Players with minifaces
* 9 New Stadiums
* 4 Languages available: italian, english, german, french.
* 20 Tournaments
(*) FIFA Road to World Cup 2010 (Europe, Asia, South-America, Oceania), FIFA Road to World Cup 2010 (Europe, Africa, South-America, Oceania), FIFA Road to World Cup 2010 (Europe, North-America, South-America, Oceania)
(*) UEFA European Championship
(*) AFC Asian Cup, CAF African Nations Cup, CONCACAF Gold Cup, CONMEBOL Copa America, OFC Nations Cup, FIFA Confederation Cup 2009
(*) UNCAF Cup, CFU Caribbean Cup, UAFA Arab Nations Cup, UAFA Gulf Cup
(*) British Championship, ASEAN Suzuki Cup, EAFF Championship, WAFF Championship, SAFF Championship, and FIFA World Cup 2006
Szar Bayern, szar Bayern :)
Kérem kapcsolja ki!
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
van ennél sokkal egyszerûbb módszer, ittis többször leírtam már
http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151744729&no=24213
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Szar Bayern, szar Bayern :)
Szar Bayern, szar Bayern :)
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Az lenne a kérdésem hogy a védekezõ taktikákat hogy kell beállítani?
A num pados számokkal kell variálni, de bármelyiket nyomom hozzá csak a támadó taktikákat tudom beállítani. Gamepaddal megy, bill-el nem =/. Ha valaki tudná az jó lenne elõre is köcceee
Egy kis segítséget kérnék.
Creation master 09 1.0 verióját feltettem de indításnál azt írja ki,hogy az alkalmazás inicializása nem megfelelõ.
Mi lehet a baj?
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
Kérem kapcsolja ki!
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
Létezik olyan, hogy Magyar bajnokság Patch?
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
HA igaza van, ott is akad elég suttyó-ha nincs, akkor tényleg az, aki...tény, hogy ezt linkkel oldotta meg, szal nem kötelezõ elolvasni senkinek sem.
No one can stop Death!
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Kérem kapcsolja ki!
Sajátba hiába nyitottál neki topikot, 2 értelmes hozzászólást nem találtam benne. Se egy kép vmi munkáról, se más.
FH meg azért van ott (már évek óta), mert ott szinte mindent megtalál egy külföldi FIFA-s oldalak közt kevés ismerettséggel rendelkezõ egyén is.
Off end, itt is.
Szar Bayern, szar Bayern :)
"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
Inkább neked kéne elgondolkoznod azon, hogy miért is veszekszel velem, és miért takarózol ilyen kis szánalmas kibújokkal, mint a korod 😊 Semmivel sem vagy több ezért nálam, max hamarabb halsz meg ;D
Ennyi erõvel miért nem háborodsz fel azon is, hogy a Google az egyetlen keresõ, amelyik szerepel a fejlécben, hiszen van még 5-6 másik is, amelyik nem kap említést..... Pihenj egy nagyot, és 5-10 év múlva gondold át újra.
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!