FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24423
tárgytalan! rájöttem!<#zavart1><#vigyor5>
#24422
az angoloknál melyik a legkisebb bajnokság mármint a játékban?
Rudee
#24421


World National Patch 09

* 208 International teams
* 6 continental all stars teams (in the "World League" league)
* 32 International teams of World Cup 06
* 738 Kits, 492 Minikits, 492 Logos, 252 Flags
* 4,982 Players with minifaces
* 9 New Stadiums
* 4 Languages available: italian, english, german, french.
* 20 Tournaments

(*) FIFA Road to World Cup 2010 (Europe, Asia, South-America, Oceania), FIFA Road to World Cup 2010 (Europe, Africa, South-America, Oceania), FIFA Road to World Cup 2010 (Europe, North-America, South-America, Oceania)

(*) UEFA European Championship

(*) AFC Asian Cup, CAF African Nations Cup, CONCACAF Gold Cup, CONMEBOL Copa America, OFC Nations Cup, FIFA Confederation Cup 2009

(*) UNCAF Cup, CFU Caribbean Cup, UAFA Arab Nations Cup, UAFA Gulf Cup

(*) British Championship, ASEAN Suzuki Cup, EAFF Championship, WAFF Championship, SAFF Championship, and FIFA World Cup 2006




Szar Bayern, szar Bayern :)

#24420
igazi, csak konzolos...

Kérem kapcsolja ki!

Atti12
#24419
szerintem ez igazi..

#24418

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Breki33
#24417
Még hányszor kell beírni?

van ennél sokkal egyszerûbb módszer, ittis többször leírtam már
http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151744729&no=24213
Yeltzin
#24416
Be tudom állítani a gombot, menüben mûxik is, csak játék közben a funkció (tehát nem a gomb) bugos. Lehetséges, hogy másik gamepaddel mûködne, egyelõre csak a Speedlinket próbáltam.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Yeltzin
#24415
http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-09-pc/353325-fix-your-gamepad-controller-issues-easier-way.html

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

lacinkacinka89
#24414
Saitek asszem. Ja. És akkor nem is fogok tudni joy-val játszani?

Rudee
#24413
Milyen típus? Valószinû egyébként, hogy a Tiedet se támogatja.

Szar Bayern, szar Bayern :)

lacinkacinka89
#24412
Hi all! Az lenne a kérdésem, hogy nekem a joy-beállitásoknál a játékba egy-két gombot nem enged beállítani. Engedi h beállitsam pl a passzt, a lövést, de a szöktetést és a átivelés-t azt már nem engedi arra a gombra amelyikre szeretném. Ez miért van és mi a megoldás erre? Más játékoknál mindegyiknél normálisan mûködik a joy. Válaszotokat elõre is köszönöm!

Rudee
#24411
Billentyûzettel nem jáccottam még a 09et, de a beállításoknál meg tudod nézni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24410
Gamepadon a select gomb alapértelemzett esetben a taktika váltás. Neked valószinû azért nem megy, mert nem támogatja 100%ban a FIFA a controlleredet.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#24409
Nálam úgy megy gamepaddel, hogy a passzt és a az iránygombokat kell egyszerre nyomni. Elvileg az L1-et kéne, de bugos a fifa. Billentyûn nemtom, ott szerintem simán mennie kell (a játék belsõ helpjében tuti le van írva).

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24408
Hello srácok nem tudnátok segíteni?
Az lenne a kérdésem hogy a védekezõ taktikákat hogy kell beállítani?
A num pados számokkal kell variálni, de bármelyiket nyomom hozzá csak a támadó taktikákat tudom beállítani. Gamepaddal megy, bill-el nem =/. Ha valaki tudná az jó lenne elõre is köcceee
#24407
Hello.
Egy kis segítséget kérnék.
Creation master 09 1.0 verióját feltettem de indításnál azt írja ki,hogy az alkalmazás inicializása nem megfelelõ.
Mi lehet a baj?

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Count Adyn
#24406
Na akkor most jön az elnyomás és elég legyen😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Rockynhooo
#24405
Valakinek ha lenne kedve játszani direct ip-n 09-et az küldjön már egy pm-t! ty

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

Rudee
#24404
Képet nem engedte linkelni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24403

Szar Bayern, szar Bayern :)

kuzco007
#24402
rendben, de attól még hogy ti nem hallottatok róla, attól még nem biztos, hogy nem létezik és nem jó

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Count Adyn
#24401
Nyugodtan linkeld az oldaladról ide amit keres valaki, ha majd általános (el) ismertségre tesz szert, és mások és igénylik rajtad kívül akkor esetleg kikerül a bannerbe. Innentõl lehetõleg hanyagoljuk ezt a témát lehetõleg, köszi. Amennyiben nem, akkor is, mert jön a törlés gomb😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Atti12
#24400
megértettük, és felesleges volt 😄

Yeltzin
#24399
pihenj már...

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

kuzco007
#24398
nah most akkor ennyi? továbbra is FH támogatás van itt? vagy emgértettétek végre miért jártattam a számat? vagy fölöslegesen?

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

kuzco007
#24397
genory létezik, már NB II is van hozzá: HLP 09 NB II, de készül az NB III

minimize: köszi😊

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Rudee
#24396
Nem, csak próbálok a visszaolvasásra ösztönzõen hatni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24395
kuzco007-re való tekintettel nem írtad ki az oldal nevét? <#idiota>

Kérem kapcsolja ki!

#24394
Köszi!

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

Rudee
#24393
Létezik.
#24349es hozzászólást olvasd.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24392
Sziasztok!

Létezik olyan, hogy Magyar bajnokság Patch?

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

#24391
viszont mostmár így a "vita" végére tényleg kiváncsi lettem más magyar nyelvû oldalakra amin fifás letöltések vannak 😊

minimize
#24390
szerintem elég normálisan leírta a véleményét "az ügyrõl".
HA igaza van, ott is akad elég suttyó-ha nincs, akkor tényleg az, aki...tény, hogy ezt linkkel oldotta meg, szal nem kötelezõ elolvasni senkinek sem.

No one can stop Death!

Yeltzin
#24389
"miért ki rinyál?" <- EZ komoly kérdés??

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

kuzco007
#24388
ez most komoly kérdés?

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Yeltzin
#24387
Olvastad már a saját blogodat? <#zavart2>

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

kuzco007
#24386
miért ki rinyál?

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Yeltzin
#24385
Nagyon szánalmas vagy. Egy férfi nem rinyál így nyilvánosan, helyetted is ég a pofám....

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

kuzco007
#24384

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

kuzco007
#24383
pedig legalább beírhattad volna a böngészõd címsávjába, h megnézd, és Magyarországon mi készítettük el egyedüliként az NB 2õt sõt hamarosan érkezik az NB 3 és utána a megyés csapatokból összeállított, amolyan 4edik osztály, az FH pedig csinált egy szaros HSP-t aminek a 650edik javított kiadása sem mûködik senkinél, errõl ennyit...az meg, hogy Neked beszûkült a látótered és FHn kívûl nem látsz semmi mást az nem az én problémám...

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Count Adyn
#24382
Én is csak azt tudom mondani, mint Rudee a #24380-ban. Nekem nincs semmi közöm az FH-hoz, ha lesz egy jobb, közismertebb oldal, akkor majd az lesz kint, ilyen gportal.hu végzõdéssel meg nem tudok komolyan venni senkit sajna.)

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#24381
kuzco te nem az FH-nál voltál patchkészítõ?

Kérem kapcsolja ki!

Rudee
#24380
Tedd színvonalassá az oldalad és akkor lesz esélye kikerülnie annak is.
Sajátba hiába nyitottál neki topikot, 2 értelmes hozzászólást nem találtam benne. Se egy kép vmi munkáról, se más.

FH meg azért van ott (már évek óta), mert ott szinte mindent megtalál egy külföldi FIFA-s oldalak közt kevés ismerettséggel rendelkezõ egyén is.

Off end, itt is.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mayorpapa
#24379
ettõl jobb reklám már nem is kellett az FH-nak, már kezdtem elfelejteni õket, de most, hogy csak errõl szól a topic, hirtelen eszembe jutottak, megyek, megis nézem, nincs-e valami új cuccuk 😊

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

kuzco007
#24378
mert itt az SGn mindenki birka, senkinek nincs saját véleménye csak amit belétukmálnak és hidd el, hogy megis fogom kérni😉

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Atti12
#24377
kereken 2 hónapja vagy itt, még is magadra haragítottad már a fél honlapot 😊. Inkább vagyok ilyen 16 évesen, mint amilyen te 18-25 között. Érdekes az is, hogy eddig senkinek se fájt, hogy kint van az a logo, de te amint idetolod az arcod egybõl elkezded kelteni a flémet, ugyan azt csinálod ami miatt kilettél rugva 1 hétre 😊.
Inkább neked kéne elgondolkoznod azon, hogy miért is veszekszel velem, és miért takarózol ilyen kis szánalmas kibújokkal, mint a korod 😊 Semmivel sem vagy több ezért nálam, max hamarabb halsz meg ;D

Yeltzin
#24376
Te beteg vagy. Semmiféle erõszak nincs itt. Ha akarsz, kattintasz, ha nem akarsz, nem kell. Ez nem vélemény, ez segítõ szándék az olvasók felé. Szerintem már rég kint lenne a te "reklámod" is, ha hõzöngés helyett megkéred az admint. De nem értem, minek sírsz itt, egyetlen fillér sem mozdul semerre az egész ügyben, hol ért téged kár?

Ennyi erõvel miért nem háborodsz fel azon is, hogy a Google az egyetlen keresõ, amelyik szerepel a fejlécben, hiszen van még 5-6 másik is, amelyik nem kap említést..... Pihenj egy nagyot, és 5-10 év múlva gondold át újra.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

kuzco007
#24375
hát 14-18 év között inkább felkéne nõni, aztán folytathatod😊

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Atti12
#24374
te kész vagy 😄DDD na jó én befejeztem <#idiota>