36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • penge96
    #28423
    Az irányítás! Mármitn csak az alap kiosztást tudom variálni...
  • JUVEfun
    #28422
    Mi az amit a játékon belül nem tudsz beállítani ?
  • penge96
    #28421
    Igaz!
  • Breki33
    #28420
    egyáltalán nem felesleges

    a demo szerkezete alapján készülnek el a szerkesztő programok ilyenkor törik fel az új kódolásokat az elkészült kiegészítők meg használhatóak a teljesben

    A camera patchet is most nézik hexa editorral, hogy a teljesben kijöhessen írja is MD

    "HOW DID I DO THAT ? HEX EDITING . The released date, as usual, when the FULL GAME is out. "

    Ha Ariel és a többiek nem dolgoznának ezeken már most a teljes kijövetele után hetek kellenének ilyen programokig





    Ugyanúgy ahogy a játékosok a játékot gyakorolják be a szerkesztők a játék szerkesztését. Nagyon is fontos ezért !
  • penge96
    #28419
    Még jó h bírja... a játék maxon akadásmentesen megy, csak egyszerűen nem tudom elinditani a config.exét, és így nem tudok játszani... (a beállítások miatt)
  • Tomy Lee
    #28418
    Ezt én se értem.Full felesleges.Rá 2-3 hétre mindig jön a teljes verzsön azt úgyis ugrik kukába demo az extrákkal.
    Terhelik a netet arra jó:DD
  • Dean Winchester
    #28417
    a konfigod bírja a fifa11et ? :D
    mert egyik ismerősömnek is az volt a gondja , megkérdeztem tőle milyen konfigja van és hát az volt a gond
  • penge96
    #28416
    Amúgy meg nem azért, de a config.exe error-ral csináljanak már valamit ne a kamerával!
  • penge96
    #28415
    Dettó
  • Dean Winchester
    #28414
    am nem értem minek készítenek ilyen sokféle patch-t egy demohoz :D
    nemhiszem olyan nehéz kivárni a teljes verzió megjelenését :S
    de mind1,csak megjegyeztem :)
  • Breki33
    #28413
  • Breki33
    #28412
    Hamarosan új gyepszőnyeget kap a Real Madrid labdarúgócsapatának otthona, a Santiago Bernabeu-stadion.
    A legendás létesítménybe Szlovákiából szállítják a füvet, a munkálatokkal várhatóan a következő, jövő hétvégi hazai mérkőzésig végeznek, így a Deportivo La Corunát már tökéletes körülmények között fogadhatja a Real.

    José Mourinho, a fővárosiak portugál vezetőedzője kedden az Espanyol elleni összecsapást követően - amelyet 3-0-ra nyert meg a Real - úgy nyilatkozott, hogy a pálya leginkább egy krumpliföldre hasonlított.
  • JUVEfun
    #28411
    "A játék várható magyarországi megjelenése: 2010. szept. 28."- ez pedig a cdgalaxis oldalán olvasható
  • JUVEfun
    #28410
    " Electronic Arts világszerte az EA Sports címke szeptember 28-án 2010-ben Észak-Amerikábanszeptember 30-i 2010 Ausztráliában, és október 1-2010 Európa minden platformon, kivéve a Wii. A Wii változat lesz október 3-án 2010-ben Észak-Amerikában és Európában.[1] A Windows verziója FIFA 11 lesz az első a sorozatban, hogy ugyanaz a motor , mint a PlayStation 3 és Xbox 360 verziók."
    Én ennyit tudok a megjelenéssel kapcsolatban...
  • JUVEfun
    #28409
    Az az általad beállított taktikától is nagyban függ (legalábbis a 10-be így volt)
  • HoReSz1975
    #28408
    Tavaly pedig 1 héttel előbb kint volt az USA -ban, a magyar szinkronnal csak utána jelent meg
  • hedonist
    #28407
    azt nem tudj vki,h bill.en melyik gomb amivel hosszan tudod magad szöktetni? az a cselező gomb is egyben.
  • And 1 #28406
    engem a védekezés zavar nagyon... mikor embert váltok az fos meg beragadnak a játékosok ... nem arra az emberre vált aki hasznos lenne de remélem ezen javítanak még ... sok potya gólt kapok meg emiatt
  • [HUN]FaTaL
    #28405
    Amúgy játék közben a digitális iránygombok (offensive, defensive) tulajdonképpen min állítanak? Mennyire jöjjenek ki a védőim? Mert nem sok különbséget tapsztaltam.
  • JUVEfun
    #28404
  • [HUN]FaTaL
    #28403
    Azt hittem alapból valami normálisra van állítva, de akkor majd megnézem, gondolom menüből lehet szarakodni vele :)
  • JUVEfun
    #28402
    Lestaktika
  • JUVEfun
    #28401
    PC-re szept.28.
  • HoReSz1975
    #28400
    2010.09.26. -ig nem jelenik meg szerintetek
  • penge96
    #28399
    Ha valaki megtalálja a megoldást a config.exe errorra az ossza meg velem/velünk!
  • HoReSz1975
    #28398
    Valaki probált már Pro kamera beállitással meccset játszani, nekem nagyon bejött
  • [HUN]FaTaL
    #28397
    Remélem a védőkön javítanak, mert eszméletlen hülyék a védőim, mindig beragadnak, szinte sosincs a gép lesen. Meg a kapus is többször mozdulhatna ki.
  • [HUN]FaTaL
    #28396
    Ha jól tudom a PES miatt nincs bajnokok ligája a fifákban, valami kamunévvel azért szerepel, hogy legalább valaki belemoddolhassa?:D
  • Breki33
    #28395
    Reload this Page increase graphic detail....

    just for getting more responses..i'm opening this thread here...
    DEMO Graphics

    Download videoupload.ini:

    common.ini:

    copy both the files to the fifa11demo/game folder:D

    Screens:


    and i want some responses guys..on what you think of the graphics..and what changes you see..honestly i need more replies:)
  • JUVEfun
    #28394
    Tedd gyorsabbra a játékot , úgy sokkal élvezhetőbb
  • IXEMGabeo
    #28393
    még billen is?:D
  • penge96
    #28392
    Semmi nehéz nincs benne, Xboxon rendszeresen alkalmazom a hasznosabbakat. Nem túl gyors a játék, elég időd van a kombók bevitelére.
  • rooney8
    #28391
    köszi :D

    am te próbáltad a konzolos fifát is?
  • IXEMGabeo
    #28390
    és még meccs közben ezt alkalmazni, na persze akkora profi nem létezik a világon aki ennyire mozdulatra odafigyel és alkalmazza is
  • mikiking
    #28389
    hogy lehet ugy löni ahogy 1:54 nél lö??? mit kell nyomni gamepadon ??
  • ben89
    #28388
    sziasztok valaki nem készített a Fifa 10hez valamilyen átigazolási módot?a mostani nyári átigazolásokra gondoltam persze!köszi
  • Breki33
    #28387
    The very very first touch to FIFA 11 PC DEMO cinematics, bringing to you the first teaser from Cinematics LAB Research, opening new opportunity to edit FIFA 11 PC cinematics.

    In this teaser, I show you some hidden celebrations, intros in DEMO. As the first, some popups still appear.

    Enjoy !
    MonkeyDragon
    Cinematics LAB Research.


  • Breki33
    #28386
    FIFA 11 PC JUGGLING SKILLS TUTORIAL

  • Breki33
    #28385
  • Breki33
    #28384
    Lehet ez

    "Az egyik legfõbb probléma az, hogy a pálya egyik felét sok napfény éri, míg a másikat meglehetõsen kevés. Angliában ezt úgy oldottuk meg, hogy mesterséges fényt alkalmaztunk."