36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Golyo69
    #28863
    nem csak a nehézséget lehet
    van benne passz rásegítés, lövés ,nyesés, átlövés rásegítés...azokat is kilehet kapcsolni...van részleges ..kézi....meg rásegített
  • sanyiute
    #28862
    Hi all srácok működő PS2 letöltést tudna valaki privátba dobni?? ha szépen kérem!?
  • fatallerror
    #28861
    vezérlő beállításoknál vannak ilyenek, ha kikapcsolod pont arra gurítja a bogyót amerre irányítod, tehát minden úgy történik ahogy te irányítod mégha nem is úgy akarod mert néha eladom csúnyán a bogyót :D így szerintem elég nehéz (nekem :D)
  • ToM1113
    #28860
    rásegítések nélkül? mire gondolsz?

    nem csak a nehézséget lehet állítani?
  • fatallerror
    #28859
    mostmár kezdek tudni focizni és jönnek az eredmények is vmennyire, semi-pron játszok rásegítések nélkül,tehát teljesen manuális irányítással, mostmár egyre többször jutok el a kapuig, a befejezések még nem a legjobbak :D... csak nekem nehéz így a játék ilyen beállítások mellett? :D
  • Breki33
    #28858
    Laggolásra

    Subject: A possible solution for the lagging problem ...
    Maybe I found a solution for the lagging problem. Just enter the line

    RENDER_EVERY_AI_FRAME = 1
    to the fifasetup.ini located in C:\Users\(User)\Documents\FIFA 11\.
  • [HUN]FaTaL
    #28857
    Beállításokban.
  • Golyo69
    #28856
    lan próbálta már vki?? nekem tegnap nem jött össze hamachival
  • sztenli
    #28855
    oké köszi, császár vagy.
  • Carloska
    #28854
    már kész van de most jobban átnézem dolgokat ne legyen kilépés
  • sztenli
    #28853
    valami új hír, hogy mi hiányzik neki?
  • [HUN]FaTaL
    #28852
    Ne sprintelj mindig, mert akkor könnyen elszedik :)
  • mikiking
    #28851
    persze Arena mód
  • mikiking
    #28850
    Gyerekek ,lehet hogy béna vagyok,de nemtudom hogy hogyan lehet állitani,hogy kivel trainingezzek
  • Pluskast
    #28849
    Nem vagyok beginneren de őszíntén szólva utoljára a fifa 05-el játszottam:))
  • daver88
    #28848
    az igen...fussál, passzoljál cselezzél...vagy állíts vissza egy szintet aztán próbáld először úgy...persze ha nem beginneren vagy :D
  • Breki33
    #28847
    Ha egyszerűen lehet javítani akkor a csíkozást biztos

    Más akiknek laggol nem Win 7 van véletlenül?
  • Breki33
    #28846
    hát kitől kérdezzem itt? :P
  • Breki33
    #28845
    #28793 például
  • Pluskast
    #28844
    Azt valaki tudja, hogy a FIFA 11-ben hogy az istenbe tudom megtartani a labdát? Amint hozzám kerül egyből elveszik.
  • fook
    #28843
    #28837 : Settings , Game settings , ott mész jobbra jobb hátsó gombbal , és commentary language..

    #28839 : Be lehet állítani mettől meddig keressen Y-al
  • [HUN]FaTaL
    #28842
    beállítások, vagy töröld az angol profilt a dokumentumokból és hozz létre újat
  • robi11
    #28841
    KÖSZ H VÁLASZOLTOK!!!
  • Carloska
    #28840
    hmm télleg kilép mindjárt megnézem melyik fájl hiányzik neki
  • Kmarha
    #28839
    Na ami hiányzik:
    A keret átláthatósága. Valakit bepakolni valahova, sok utánajárással jár, és még akkor sem vagyok benne biztos, jó pozicióba raktam. PES-ben számomra átláthatóbb, kényelmesebb.

    Átigazolás rész jó lett. Sokkal több szempontot vesz a gép figyelembe, amiről tájékoztatást is kapunk. Jobban lehet szűrni, bár még mindig hiányolom a szabadabb beállításokat (én mondjam meg mitől meddig, és ne a beállított lehetőségeket kelljen használnom.. tudom, ekkora adatbázissal így könnyebb a megvalósítás)

    A média a Legend vagy Be a Pro (nem is tudom mi a neve fifában :D) módban szuper, de a menedzser módban nálam még egyszer nem jött elő :)

    Írányítás megfelel, hangulat egész jó, mondjuk a kommentálás sokat dob rajta (még akkor is ha egy idő után idegesítőek), és végre nem annyira bugos mint a tavalyiba volt.

    Azonban a Legend mód-ot még szoknom kell. Idegesítő, mindenben beleszól, megmondja hogy játszak, és a kamera állást is szeretném egy kicsit alakítani.

    Amúgy jó játék, szerintem idén PES mellett ezt is fent hagyom a gépen.
  • Carloska
    #28838
    10 szer lecsekkoltam a feliratot , nah most megint felteszem friss angolra és kiderül
  • robi11
    #28837
    vaki válasz??
  • Dietrich
    #28836
    Thx
  • fook
    #28835
    Szerintem inkább Logitech Rumplepad II-őt, Chillstreamet nézz vagy Xbox 360 Joy...
  • Nagyi2pac
    #28834
    Ha nem ismerném a linket, akkor lehet bevettem volna...de ez már lejárt...:D

    Sztem valahogy biztos be lehet rakni, de te is jó embertől kérdezed, én csak a PES szerkesztéséhez értek, FIFA-ba még soha nem csináltam ilyeneket..:D
  • wednes
    #28833
    A játékszinkron abból áll, hogy egy papírlapról felolvassák az okos mondatokat és ennyi a játékot nem is látják. Az angol is ugyan ilyen, azon is lehet érezni a felolvasást. Csak arra kevésbé figyel az ember, pláne ha a játékkal foglalkozik.
  • robi11
    #28832
    hali!
    letöltöttem a magyar fifát de a kommentátor nem magyar!
    hol tudom át állítani?
  • Dietrich
    #28831
    Hi
    Fifa 2000-t raktem fel utoljára a pc-re 10 éve akkor még egy Saitek game portos kontrollerem volt ;)
    mai világban melyik a jó usb-s kontroller a Fifához ami nem túl drága?
    mostani saitek?
  • fook
    #28830
    nem jó a felirat , kilép.
    Leszeded a magyar dvd5 verziót , és beálítod hogy angol legyen a kommentátor :)
  • kicsirobi
    #28829
    Megszerzed a Reloaded verziót,és ráteszed a magyar feliratot.
    Ennyi.
    Nekem annyi gondom lenne.Hogy 55-60 FPS-el mozog a játék,de néha nagyon belaggol(az fps nem mozdul csak 1-2-t esik)
    Tudom ,hogy több embernél is előfordul.
    Esetleg valakinek van rá megoldás?
    Próbáltam a régebbi ati drivert is ,de semmi javulás
  • elite
    #28828
    Nekem sem tetszik a magyar kommentátor. Nem elég hangulatos. Magyar felirat az jó. Az olasz kommentátort honnan lehet beszerezni? Az tényleg olyan jó?
  • fatallerror
    #28827
    mármint angol kommentátor van és magyar felirat
  • fatallerror
    #28826
    felraktam inkább a magyart, angollal csinált profilommal sem volt baja, a kommentátor gyatra szerintem, nincs benne átélés, túl stúdióhangzású, kár pedig hajdú bt bírom, az angol sokkal jobb így azt használom, crysis warheadnél is a szinkron nem tetszett, angolul volt a jó, a játékszinkron még gyerekcipőben jár nálunk vagy nem tudom :]
  • robi11
    #28825
    jó bocs
  • [HUN]FaTaL
    #28824
    Vagy egyikse, de nem írunk ki nyílvános fórumra tracker címeket :)