36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • [HUN]FaTaL
    #30427
    Meg avval is kéne valamit kezdeni, hogy ne tegyél ennyi smilet a hszedbe. Egyébként nem cheat, offline is előfordul.
  • Neoncsoves
    #30426
    nem csít, a gép is csinál ilyet. tegnap 2 lesgólt kaptam -.-
  • palinho96
    #30425
    off xD..
    Ajánlom az összes rohadt csíter szemeteknek, hogy kapcsolják vissza, mert kúrvára idegesítő... :@
    Most is egy magyar gyerekkel játszok...
    Lestaktián vagyok...
    Azt az a sköcsög meg állandó an 1-1 ellen a kapussal van... Replayben látszik, hogy ha az nem les, akkor dögöljek meg...
    Szal az ilyenekkel kellene már valamit kezdeni .. :@
  • [HUN]FaTaL
    #30424
    Forca Barca :)
  • palinho96
    #30423
    bocsánat. csak elszaladt velem a ló.. nagyon ANTI Liverpool drukker vvagyok.. és azért..
    Elnézést!

    Hala Madrid
    4Ever MU.
  • Firerock
    #30422
    ez a g*ci szó miért kellet bele?
  • palinho96
    #30421
    tudom, hogy a madrid Adet leigazolta.. xD
  • ZZ88
    #30420
    ficálva=fixálva
  • ZZ88
    #30419
    Ez vasárnapi hír, le volt ficálva, Abramovic nagyon akarta + Torres motiválatlan volt a Poolnál. A Real Adebayort szerezte meg a Cityből.
  • symbol
    #30418
    kössze, tényleg tök jó így. :D régen is lehet ezen volt, de valami kép alapján manual állítottam be a gamepad-ot, csak tudnám miért... :D
  • palinho96
    #30417
    lehet xD
  • Breki33
    #30416
    ez még januári hír :P

    biztos szimpibb csapatba akart menni
  • palinho96
    #30415
    geci halottátok?? xD...
    Torre a chelsea-ben folytatja a pályafutását =S .. :( xD...
    Mé nem a Realban??? XD
  • [HUN]FaTaL
    #30414
    Ahogy kényelmes :D

    Nekem defaulton van, teljesen használható.
  • symbol
    #30413
    pfú, mostanában ilyen olyan okok miatt nem FIFAztam, valaki tudna adni, egy infot hogy érdemes belőni a microsoft gamepadot? :) egy képet lécci vagy valami :) nagyon megköszönném. :)
  • ZZ88
    #30412
    Köszi, az jó.
  • palinho96
    #30411
    sztem kb~1hét még... =S
  • ZZ88
    #30410
    üdv, nem értem rá visszaolvasni: a téli átigazoláis frissitő patch mikorra várható?
  • palinho96
    #30409
    off miért nem írja ki.?? :Sitt a másik :S
  • palinho96
    #30408
    Akk így itt


    illetve itt
  • palinho96
    #30407
  • palinho96
    #30406
  • palinho96
    #30405
    Félidei eredmény





    Ésaa meccs végén amikor kilépett am lett volna több is xD

  • palinho96
    #30404
    Na egy kis köcsög Magyart (a neve:Goldmann1Hun) akarok itt nektek mondani.. ne hogy játtszatok vele onlin.. .xD... Félidőbe vezetek 5-0-ra.. xD...
    Második félidőbe rúgok mégegyet 6-0 lő egyet.. xD.. Én még egyet .. ezzel már 7-1 és kikép...
    Én a Madriddal voltam, Ő a Chelsea vel xD
  • Rossi1
    #30403
    En sem, azt hiszem Professional-on. Nem vagyok nagy asz.

    Ami nekem nem tiszta az az, hogy nem erzem a 360 as iranyitast(pedig analog karral nyomom) amikor a labdat kene loni vagy tovabbitani. Ha kezire allitom be a lovest meg a pasz,stb. akkor nekem olyan erzesem van, mintha csak 8 iranyba lehetne kuldeni a labdat es ha az emberem, vagy a kapu azon resze pont a ket lehetseges utvonal kozott van akkor szivas...:)(plussz baromi erzekeny) Na mar most ez regen(nagyon regen) is igy volt es ketlem, hogy azota ez a resze ne fejlodott volna az iranyitasnak. Szoval ezert hiszem azt, hogy nem tudok valami. Elolvastam a kezikonyvet, megneztem a youtube-ot, de semmivel nem tudok tobbet. Kozben olyan videokat latok, hogy a srac terfel kozeperol kilovi a hosszu felsot.
    Ami a kiugratast illeti, az meg valamennyire iranyithato is, nekem ott az erosseggel van gondom, mert ha hosszan nyomom a hosszu paszhoz, mire elri a csik a szintet leszerelnek.:)
  • Breki33
    #30402
    A lövés nekem megy, viszont a kiugratós passzal nekem is probléma volt, miután kézire raktam nem tudok vele olyan jó kis labdákat adni mint pl Pes-ben lehet, vmiért nagyon erőtlen lesz a kiugratós pasz, hiába nyomom tovább a csíkot akkor se tudok igazán jó kiugratásokat eszközölni.

    Úgyhogy ezt én tegnap visszaraktam.

    Pontos beállítások kellenének mivel a magyar fordításban azt hiszem ilyen is van, hogy átlövés.

    Az biztos, hogy pl a beadás nálam teljesen kézin van a lövést majd megnézem. De én nem a legerősebb fokozaton játszom most és hybrid gameplay-el.
  • Rossi1
    #30401
    Kerdesem lenne a lovessel kapcsolatban.

    Ti tudtok manual lovessel jatszani? Rumblepad 2-vel nyomom, de olyan erzekeny, hogy lehetetlen iranyitani, szoval assited-re raktam, de igy meg egyenesiranyu loveseim vannak. Tudom van amikor helyezi de lehet FIfa 11-ben ugy loni mint pl PES-ben hogy loves utan csavarhass?
    Mert nekem ez nagyon hianyzik...
  • Breki33
    #30400
    rég volt itt gól

    egy külsős csavarás

  • palinho96
    #30399
    eredetivel jah xD
  • Rash87
    #30398
    Rég volt feltéve a Fifa11,de azóta változott valamit a egymás elleni játék?
    Mármint normális program van rá,h lehessen így játszani neten ?
  • Breki33
    #30397
    FIFA 11 PC Combination Package

    Package content:
    HYBRID GAMEPLAY by Doctor+ Productions 3.0.6 (Online/Offline)
    ETGD Patch v1 by Erevos
    FIFA 11 Keyboard Patch
    Optimized career.ini by beta
    Optimized rna.ini by beta
    Optimized settings.lua for laptops by beta
    New Installer

    Installation:
    Read the include Install.txt in the downloaded package.

    Notes:
    - More (club)-transfers will occur in the second season and higher. (Qualify for ECC/EFA)
    - Career.ini should now be fixed. Let me know if you still have problems or suggestions.
    - This is a beta package, so it's no final, just for testing.
    - Patch v1.01 is needed before installation.

    Download mirrors:
    http://www.mediafire.com/?ifsvbcvuucsvs03
    http://www.multiupload.com/QS14HOXZOV
  • Breki33
    #30396
    új képek

    Roster



    League



    Boots

  • Breki33
    #30395
    Mival ma olyan pörgés van, hogy kedvenc gerelyünk se írta be a szokásos heti két mondatát, jöjjön két dolog

    Download FACES (Face List.xls)
    http://www.mediafire.com/?8ilm21a8iq7k2i0

    FIFA 11 Faces id.txt
    http://www.mediafire.com/?3qwlkstdldp2q41
  • Breki33
    #30394
    egyébként félreértetted a #30387-ben írtakat
  • palinho96
    #30393
    XD
  • Breki33
    #30392
    nekem nincs sok időm erre

    így is bombáznak a külföldiek pes és fifás kérésekkel amikre nincs most szabad időm
    ha kérdés van szívesen segítek itt, a többit leírtam már
    #30361

    majd az akadékoskodok segítenek :P
  • palinho96
    #30391
    felveszlek és valahogy összedobhatnénk egy bandát és akkor közösen csinálgatunk dolgokat és a Fész meg ara kéne, hogy ott tudjunk dumálni ill Online bajnokságot létrehozni!
    NEkem ilyen terveim lennének...:
    -Cipők, labdák és minden egyéb kieg készítése
    -Stadion csíkozás kijavítása
    -ÉS ONLINE BAJNOKSÁG HÍRDETÉSE:-D
    Remélem benne vagy;)
  • Breki33
    #30390
    why?
  • palinho96
    #30389
    am Te embör.. van FéjszBúkod??? x"D
  • palinho96
    #30388
    mondjuka tavalyihoz képest ja.. xD... De aitt a fáljok sem olyanok mint tavaly.. -.-" ^^ .. De a lényeg lesz..
    (Am jobb lett volna már December előtt ) xDDDD