36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • szabii98
    #31227
    hopp :D
    Manchester City :D Bocs minden PL fantól :))

    #31225:
    Nem rendeltem még iponról.
  • hedonist
    #31226
    MU city az a manchester united city?:D

    Amúgy még mindig nincs career editor program, mint amilyen az Manager Master volt?
  • Neoncsoves
    #31225
    jól látom egyébként hogy 250 Ft a házhozszállítás iponnál?
  • Neoncsoves
    #31224
    jaja Ipon-t néztem, szerintem onnan fogom megrendelni, de csak a demo után
  • szabii98
    #31223
    A Fullham, MU City és a Derby Country után a Chelsea is együttműködik az EAval!

    A mai nap híre, hogy a Chelsea is bekerült az EA marketing gépezetébe és megállapodott a játékfejlesztő óriással.

    Az együttműködés tartalma hasonló a korábbiakhoz, csapat specifikus dobozkép tölthető majd le a klub honlapjáról a játék megjelenésével egy időben, de lesz Chelsea TV együttműködés és mindenféle egyéb EA promóció is.

    Reméljük, hogy a jövőben más bajnokságoknál esetében is lesznek ilyenek.

    /fifahungary.hu/

    Jólesz ez :D
  • szabii98
    #31222
    Demó jöhetne már...
  • szabii98
    #31221
    zavvi.com /£39.85= 12000/
    CDGalaxis /9,900/
    576 KByte /9,999/
    ipon.hu /előrendeléssel 7860ft, eredetileg 8020!/
  • Neoncsoves
    #31220
    EA Store-ban (ORIGIN) €34.99 ami 9500Ft... basszus ennyiből már valahol dobozost veszek ...
  • Neoncsoves
    #31219
    nem tudjátok hol lesz a legolcsóbb a játék? magyar nyelv nem szükséges...
  • szabii98
    #31218
    Na ma is elhalmozlak titeket dolgokkal :D
    A hétvégi Arsenal-Manchester United mérkőzés szünetében megnézhetjük a FIFA 12 TV reklámját. A reklámban Rooney, Benzema, Kaka, Cahill és Pique fog szerepelni. 100% ban nem vagyok biztos, hogy a Digisport is leadja majd a reklámot, de a hivatalos EA Sports Youtube csatornán itt elérhető lesz a videó.

    A nap másik híre, hogy a Derby, a Fulham és a Manchester City után a Leeds United is megállapodott az EA Sports-al. Arról, hogy a játékosok benne lesznek-e a játékban, vagy a marketinges dolgokon kívül lesz-e más is nem derült ki semmi.


    *********
    A korábbiakban hírt adtunk róla, hogy a Derby County és az EA marketing jellegű együttműködést írt alá. Most a Fulham is bekerült ebbe a körbe.

    Mit tartalmaz ez a megállapodás:

    A Fulham FC weboldaláról 3 klubjátékost tartalmazó borítót tölthetünk le
    A szurkolók megnézhetik a FIFA 12 trailerét és a meccsek szünetében kipróbálhatják a játékot
    Lesz egy Pro Player bajnokság, ahol kiderül, hogy melyik Fulham játékos a legjobb FIFA játékos.
    A Club kijelzőjén látható lesz az EA Sports felirat


    Az hogy a Fulham játékosok arca vagy a stadion bekerül-e a játékba nem derül ki.
  • szabii98
    #31217
    úgylegyen
  • Zegi Norbi HUN
    #31216
    De az is lehet, hogy ha majd kijön leesik tőle az állunk,mikor játszunk vele:) Majd kiderül:)
  • Breki33
    #31215
    hát ha neked ez a fontos fociban azt is ajánlom :-)
  • unrealnoise
    #31214
    hát felraktam a PES 12 demot, és nem estem hasra tőle. nem OFFolni akarok, hanem összevetni őket. Ami nagyon bosszant, az a menü, az egész dizájn, kicsit átláthatatlan, buszma nagy ikonok (pl a taktikai résznél lent), nagyon nem tetszik, a FIFA 11, FIFA 12 valszeg sokkal jobb lesz ilyen téren. Önmagában a játék sem nagyon kötött le, nem az igaz. A közönséghangok kifejezetten gyengék, grafika se nagy eresztés, a játékmenet még nagyjából pár meccs után oké.

    Asszem idén is csak FIFA-val fogok játszani.
  • Neoncsoves
    #31213
    ja nekem is ez az érzésem :\ de ahogy nézem a videókat, teljesen más a labda fizikája meg a cselezés és a mozgás is mint a FIFA 11 PC verzióban.
  • palinho96
    #31212

    nem tudom észre vettétek-e de 1perc 7-nél a MI Dzsudzsink benne van!! :D
  • Zegi Norbi HUN
    #31211
    Hát én egyik gameplay videóban sem láttam ezt az "impact engine"-t olyan forradalmi és megváltó vminek,ahogy azt előadják.
  • szabii98
    #31210


    német gamestar videó
  • Neoncsoves
    #31209
    állítólag a Direct IP-t és a LAN-t is kivették a FIFA 12-ből, tehát valószínűleg csak eredetivel fog működni a multi. ezesetben tuti vétel, a kérdés hogy mikor :)
  • Neoncsoves
    #31208
    PC gameplay
  • Breki33
    #31207
    #31136
  • istvan65
    #31206
    miért van az hogy a fifa 10-ben (xbox 360) a menedzser módban a menedzser hírneve egy szezon után is még csak fél csillag van pedig megnyertem a bk kivételével mindent. így nem is tudok venni senkit mert nem akarnak a csapatomban lenni!!!
  • Zegi Norbi HUN
    #31205
    Jah látom a spanyol foci a favorit:D Az sem rossz:)
  • szabii98
    #31204
    Meglátjuk. Én nemszeretem a PL-t . :D
  • Zegi Norbi HUN
    #31203
    Manchester City:D Agüero nagy erősítés volt,remélem most hétvégén is jól játszik majd:) Szegény Arsenal meg darabjaira hullik szét:/
  • szabii98
    #31202
    PL Bajnokesélyes: Arsenal?
  • [HUN]FaTaL
    #31201
    Kurva jó ez a Fifa 11, feljutott a Villareal B az első osztályba :DDD
  • Zegi Norbi HUN
    #31200
    Alig várom ezt a demót:) Bent lesz a Manchester City és a stadionja is,remek:D PL bajnokesélyes csapatnak ott kell lennie:P
  • szabii98
    #31199
    Nemtudom, ennyit írtak a fifahungaryn :)
  • Neoncsoves
    #31198
    demoba nem lesz benne az impact engine?
  • Neoncsoves
    #31197
    én azt nem szeretem hogy PCből mindig csak képek vannak, gameplay videó nincs...
  • [HUN]FaTaL
    #31196
    Jé, rendberakták a csíkozást :)
  • szabii98
    #31195

    Demo csapatok:

    Marseille

    AC Milan

    Arsenal

    Dortmund

    Barcelona

    Manchester City

    Demo stadion: Manchester City Eithad Stadion

    3 perces félidők lesznek.
    Teljesíthető kihívások:
    Standing Tackle

    Sliding Tackle

    Jockeying

    Running Jockey

    Contain

    Team mate contain

    Push Pull



    Az alábbi videóban pedig David Rutter válaszol a közösség FIFA 12-vel kapcsolatos kérdéseire(angol!):


    Valamint XBOX gameplayek:



    és PC-s képek!:





  • cucumber87
    #31194
    Sziasztok ! Pcn letöltöttem fifa hungarihoz a Bojan féle átigazolás patchet, felraktam és most 20 perc játék után kidob a gép hibaüzenettel. Hol tudom visszaállitani az eredetit, vagy rakhatom teljesen újra??
  • szabii98
    #31193
    Nem mondott semmit, de boxos videót mutatott :/
  • Neoncsoves
    #31192
    én se nagyon figyeltem, valami friends systemről magyarázott, meg ultimate teamről ami nem biztos hogy lesz a PC-s fifaban, bár erről nem mondott semmit
  • szabii98
    #31191
    faxa. Ez az online dolog mi lesz? Pont nem figyeltem. :D
  • Neoncsoves
    #31190
    szeptember 13 demo
    szept 29 full game európa
  • Neoncsoves
    #31189
    hope so
  • szabii98
    #31188
    asszem mindjárt jövünk mi :D