36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #31267
    természetesen többször is írtam ezekről Hybrid-ről elég részletesen volt szó írd csak be a keresőbe
  • oder hano
    #31266
    gameplay patch vagy erről? :)
  • oder hano
    #31265
    valaki ismeri ezt a gameplay patch-et?
  • szabii98
    #31264



    /fifahungary/
  • Lacoka12
    #31263
    a kapus jobb lesz majd?
  • szabii98
    #31262
    szerintem az már alap hogy tudják :D :P
  • Breki33
    #31261
    forrás fifahungary

    illene odaírni :P
  • szabii98
    #31260
    Az EA Sports mai twitter bejegyzésében tette közzé, hogy a PS-3 ra később jön ki a demó Európában
    Nagyon azért nem kell megijedni, mert egy napos csúszásról beszélünk. Tehát PC-re, Xbox 360-ra kijön szeptember 13-án, de PS3-ra csak 14-én. Mindez a csúszás csak az európai felhasználókat érinti. Az ok az EA-nél van és a régiók közötti PS network feltöltésből fakad.

    Szóval akinek amerikai PS Network fiókja van, annak kicsivel hamarabb lesz demó

    Kérdések és válaszok:


    Két nagyon jól ismert FIFA szerkesztőnek Hjerpsethnek és FIFARalle-nak lehetősége volt kipróbálni tegnap a FIFA 12-t. Hozzájuk intéztek kérdéseket a FIFA 12-vel kapcsolatban, amikre válaszoltak is:

    Mennyi új cselezési lehetőség került be a játékba?
    3 új cselezés került be és két már meglévőt fejlesztettek.

    Nehéz lesz cselezni a gép lellen?
    Igen, nehéz, a Taktikai védekezés miatt kimondottan.

    Tudunk majd „no-look” passzt adni, mint Ronaldinho?
    Igen, ez benne lesz az idei évben.

    A cselezés animációja ugyanolyan lesz, mint a FIFA 11-ben?
    Néhány cselezési animáció megváltozott, az összes képesség változik, emiatt sokkal több hiba lehet.

    Az új precíziós labdavezetés mennyire befolyásolja a cselezést?
    Sokkal több lehetőséget ad, e-miatt rengeteget fejlődött a játék

    Hogyan tudtátok megcsinálni a Bergkamp átemelést?
    Ezt nagyon nehéz megoldani, de ha sikerül, akkor király érzés.

    Az átverős rúgások fejlődtek ebben az évben?
    Hát sokkal több hibalehetőség lesz, szóval nem lesz egyszerű.

    A játékosok fel tudnak ugrani oldalsó becsúszásnál?
    Igen. Ez a Player Impact Engine miatt van.

    Át tudod verekedni magad csak labdavezetéssel, mint mondjuk Messi több védőn keresztül?
    Ha elég jó vagy, akkor igen.
  • Breki33
    #31259
    látom egyeseknél megvan a szint :-)

    inkább no comment

  • unrealnoise
    #31258
    hát szerintem kurva nagy tévedés hogy a fifa arcade szar, de mindegy. játszottam a Pes 12 demoval és nem estem hasra tőle. játékélményre sokkal több lesz szvsz a fifa 12, de majd kiderül, várjuk a demot.
  • [HUN]FaTaL
    #31257
    Billel nem próbáltam, avval már a Fifa 11 is egy kupac szar volt. :D
  • rooney8
    #31256
    igazából én eddig csak pc-n próbáltam az új pes-t és hát bill-en nem volt túl nagy élmény tolni. mérföldkövekkel jobb kontroller-el, mint bill-el.
    xboxra várom a demót, de az meg csak szeptember végére jön ki -.-
    na majd akkor jobban nekiesek
  • [HUN]FaTaL
    #31255
    Ennyi az egész. Az egyik egy szimulációra hajazó(bb) játék, a másik meg egy árkád foci és kész. Én mindkettővel jól szórakozom, toltam néhány meccset a pes2011el is, de az nagyon nem tetszett, szerencsére jókor került be az új motor a PC-s fifába.


    Különben az is simán lehet, hogy csak a biztonsági másolat játékomban volt benne az angol kommentátor és a boltiban nincs, passz.

    Cseh, Lengyel, Magyar meg Angol nyelv volt/van.
  • Neoncsoves
    #31254
    más a két játék ebben egyezzünk meg. tovább taglalni felesleges. PES topikban kifejtettem, hogyha focimeccsre hasonlító valamit akarok akkor PESezek, ha szórakozni, cselezgetni, látványos dolgokat szeretnék csinálni akkor FIFAzok. engem valahogy a látvány jobban szórakoztat mint az amikor 600 ezer indítással próbálkozok és abból bejön 3 és abból lesz gól :D

    de ízlések és pofonok...


    amúgy nem tudtam hogy volt a magyar verzióban angol kommentár... na mindegy még meglátom mi lesz:)
  • [HUN]FaTaL
    #31253
    A magyar verzióban is benne van az angol kommentátor, legalábbis a tavalyiban benne volt.
  • [HUN]FaTaL
    #31252
    Nekem főként a BL meg az EL hiányzik a Fifából. Tudom, hogy apróság meg stb. de sokat dob a hangulaton. :)

    Ugye pesből a bajnokságok hiányzonak de azt nagyon hamar moddolják.

    De az idei pes szvsz a demo alapján nagyon jó lett, kezd hasonlítani egy focimeccsre. Feltéve, hogy a kapus hibákat javítják, a szeptember közepei demóból kiderül.

    A mozgások a fifában jobbak, de ott meg a segghülye védekezés a sírba kerget.
  • DaniX14
    #31251
    Ja az nagyon gány , levettem egy pár meccs erejéig a magyar kommentár de szar volt aztán vissza és már észre se veszem csak amikor időnként mond valamit amit nem hallottam :D
  • Neoncsoves
    #31250
    na hát igen, sajnos a városban ahol lakom nincs 576, pedig jó lenne. egyébként az iponon legalább angol a játék, a magyar kommentártól néha már borsódzik a hátam :D
  • DaniX14
    #31249
    Én átveszem az üzletbe ezért nincs postaköltség , ezért nekem tökéletes főleg hogy XBOX-ra kell:)
  • Neoncsoves
    #31248
    nekem is van hogy nekiállok PESezni. de kikapcsolódásra a FIFA számomra sokkal jobb
  • Neoncsoves
    #31247
    egész jó, de ehhez még jön az 1000ft futár, az ipontól meg összesen megvan 8200 forintból a játék. tudom nem nagy különbség, de nekem az a 800 forint pont egy belépő jégkorong meccsre:)
  • [HUN]FaTaL
    #31246
    Naja, ki fogom próbálni a fifát sem, nincs avval sem bajom, csak más stílus. Idén inkább fifáztam mert a tavalyi pes egy szarrakás volt sztem.

    Viszont az röhej, hogy oltári bugok maradnak a fifában, mint pl. a csoportok nézete ahol nem tudod megnézni a másik csoportot, amíg újra nem rendezed a sorrendet.

    A 3 éve bent lévő kommentátor bugokról már nem is beszélve...
  • Neoncsoves
    #31245
    majd meglátjuk
  • DaniX14
    #31244
    A PC-s FIFA 12 előrendelve 7990 Ft az 576-ba. A PS3 és X360 az 9990 FT. !!
  • [HUN]FaTaL
    #31243
    A tavalyit leszámítva, pc-n legalábbis sokkal jobb volt mint a Fifa.

    Az idei meg egyenesen kurvajó lett, kétszer több köze van a focihoz mint a fifának a félpályás góljaival :D
  • rooney8
    #31242
    nekem se nyerte el túlzottan a tetszésemet :D
    van pár dolog ami tetszik benne, de így összességében számomra nem volt túl meggyőző
  • palinho96
    #31241
    már mióta.. :S..
    az egy nagy rakás szar.. :S
    élvezhetetlen.. szar a mozgás, lövés, cselezés.. .. pfúúúj!!
  • rooney8
    #31240
    kint van a pes demó próbáljátok ki :D
    mondjuk már inkább a fifa jönne, már nagyon várós :D
  • zorrobomber
    #31239
    sokszor lépegettél ki vagy miért akarsz újat kezdeni? :)
  • Jackster
    #31238
    Sziasztok!
    FIFA 11-ben lehet valahogy egy uj online profilt letrehozni?
    Szeretnem elorol kezdeni a jatekot masik neven.

    Leirasban azt irja, hogy egy kulcshoz csak 1 EA fiok regisztralhato, viszont 1 EA fiok ala akarmennyi profilt lehet csinalni.
    Csinaltam egy masik profilt, beleptem az EA fiokomba, de online jateknal az eredetileg letrehozott profilomat tolti be.
  • szabii98
    #31237
    Angol TV reklám:
  • oder hano
    #31236
    csak azt kéne tudni hogy hol :)
  • szabii98
    #31235
    hát elvileg bármennyire be lehet állítani :D
  • oder hano
    #31234
    hát akkor semmivel nem jutottam előrébb. azért 90 perces félidő nem kéne :D
  • szabii98
    #31233
    akár még 90 perces is lehet, de fogalmam nincs hogy hogy, énis csak úgy hallottam.
  • palinho96
    #31232
    a-a.. xdd
    akkorelnneék, ha a Xarcának drukkolnék.. :P xD
    Már 5 éve MU és REAL druki voltam :P xd.. és az is maradok:P xdd
  • oder hano
    #31231
    Hali azt szeretném megkérdezni hogy nem lehetne azt megcsinálni hogy a 45 perc az valóban 45 perc legyen. vannak leírások de az csak mind demóval működik. mert hát ugye régen az is volt benne vagy ahol nem volt ott egy fájlban simán át lehetett írni. de ugye most meg már nextgen motorral fut.
  • szabii98
    #31230
    divatdrukker
  • palinho96
    #31229
    Hoppá!
    Manchester United 8-2 arsenal!!4 xD
    4Ever MU! :D

    zaragoza 0-2 Real Madrid
    HALA MADRID!! : xddd
  • unrealnoise
    #31228
    tényleg 250. :)