36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • fook
    #31627
    én is pont ezért vettem egy logitechet. És még drágább sem volt mint a többi noname :)
  • elite
    #31626
    Én pontosan ezért vettem xbox kontrollert. Lehet, hogy picit drágább, de MINDEN játék támogatja, és a rezgés is biztosan működik, ahol kell. Persze lehet morogni, meg lázadni. Tisztességtelen? Lehet, de ez legyen a legnagyobb tisztességtelenség, ami ér az életben...
  • precision
    #31625
    akkor majd jön ki rá fix/patch vagy ilyesmi... (persze nem hivatalos)

    amúgy meg elég hányinger ez is... a nem támogatom 100% -ig a gamepad minden egyes funkcióját ill. az el sem indulok de nem mondom meg miért hogy rohadnál meg hozzáállás között van különbség

    vegyé lodzsiteket meg izét... pénzlehúzás ahol lehet ezerrel :)
  • [HUN]FaTaL
    #31624
    Szerintem nem. Minden noname gamepadot nem fognak támogatni.
  • Balázs 17
    #31623
    hirtelen azt hittem már megkaptad a játékot
  • owen20
    #31622
    de gondolj már bele mi hülyeség ez olyan mintha benzint árulsz de csak Mercedes autókba lehet belőle tankolni szerintem ez hülyeség... :)
    jó lesz ott szerintem a teljesbe minden gamepad. vagy nem ? :)
  • sherlock1
    #31621


  • [HUN]FaTaL
    #31620
    Pedig esélyes, mert tavaly is ugyanazok a bugok voltak a finalben, mint a demoban.

    Itt meg csak arról van szó, hogy nem minden gamepadot támogat (sztem csak logitech, saitek, xbox), persze ezt lehetne hibaüzenet formájában közölni.
  • owen20
    #31619
    na most leteszteltem és a logitech gamepaddal jó akkor megy de most vettem egy Manta gamepadot azzal nem megy, a logitech haveromé és együtt szoktunk játszani.
    na majd teljes pár nap múlva...
  • precision
    #31618
    nyilván a teljes verziót nem lehet majd gamepaddel játszani... igen :)
    eléggé valószínűtlen...
  • owen20
    #31617
    nekem így sem jó valakinek nincs valami ötlete mi a rossz seb van ezzel a demoval majd a teljes játék is ilyen szar lesz hogy gamepaddal nem lehet játszani vele?
  • Zici
    #31616
    Sziasztok!
    Nekem olyan gondom van, hogy a FIFA 12 demo minden beállításon még a leggyengébb 800x600 as felbontás minden minimál, szaggat, sőt nem is szaggat, hanem képkockánként megy. A kártyám geforce 240,(tehát az ATI probléma kilőve) 2 gb ram, intel dual core 4500.
    Mi lehet szerintetek?
  • oder hano
    #31615
    a FIFA 11 mappából átmásolod a ButtonDataSetup, fifsetup és a profilt és már megy is...
  • nubizmark
    #31614
    Szerintetek szabálytalan volt?



    Amúgy átolvastam az előző 100 hozzászólást, és annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy mindenki aki kritizálja a játékot vegye figyelembe, hogy az új motorral szerelt FIFA technikailag valóban mérföldkő ami magán fogja hordozni a forradalom első gyermekbetegségeit. De gondoljunk bele, hogy 1-2 év és ha ez amit most kaptunk sokkal kifinomultabb lesz akkor majd el lehet mondani, hogy van egy focis játék aminek dinamikája valóban kapcsolatban van a valóságban játszott labdarúgással.

    Szerintem nehéz az új védekezési rendszer de sokkal élvezetesebb is. Úgy gondolom mindenki egy idő után meg fogja szokni, és új dimenziókat nyit a játékban. Sokkal élvezetesebben is lehet támadni egy okosan védekező csapat ellen. Több látványos elemet fog eredményezni a játékban. Persze lehet nektek más a véleményetek.

  • owen20
    #31613
    Helló!
    bocs de nekem így sem müködik gamepad fixből melyik jó hova kell feltelepiteni fifaconfignál mit állitani gamepad fixbe nem enged menteni... :D
  • Balázs 17
    #31612
    nah nekem egy ismerősöm segített, de hát erre sose jöttem volna rá, mert leírásból valahogy ez nem derült ki

    1. gamepad fixet feltelepít
    2. megnyitni és úgy hagyni
    3. fifaconfignál beállítani dolgokat, le okézni
    4. gamepad fixben elmenteni
    5. dokumentumok fia 11 könyvtárból a két .ini fájtl átmásolni a fifa 12 dokumentumokba
    6. játszani

    * én elindítottam ezt a cuccot és azonnal be is zártam és utána állítgattam, és ezért nem mentette el (elvileg)
    ekkora fost
  • owen20
    #31611
    hát nem jó valakinek van megoldása hogy gamepaddal tudjunk játtszani?
    ez mi hülyeség...
  • owen20
    #31610
    kihuzom majd bedugom akkor jó lesz? :D
  • owen20
    #31609
    miért? elmeséled mi a gond?
  • Balázs 17
    #31608
    üdv a klubban
  • owen20
    #31607
    Sziasztok,

    Olyan kérdésem lenne hogy a fifa 12 demójával játtszanék eddig nem is volt gond egy Ati Radeon HD4850-es videókártyám volt most adtam el és vettem egy Nvidia Geforce GTX550-est de nem indul el a fifa 12 demója, beállítok mindent de nem indul el bejön a logo majd kilép az asztalra ez mitől lehet?

    Üdv. Feri
  • Zegi Norbi HUN
    #31606
    Én is azt mondanám,h várd meg a teljes játékot,ott sztem biztos nem lesz ilyen gondod:)
  • precision
    #31605
    várd meg a full verziót
  • Balázs 17
    #31604
    feltettem a gamepad fixet átmásoltam az ini fájlokat is ahogy írták (ill. mondták is), de indítás után ugyanúgy kilép, persze ha kihúzom gamepadot megy tökéletesen:S
    ötlet?
  • Zegi Norbi HUN
    #31603
    Ez tök jó:D Látszik,h még nem annyira kifinomult ez a rendszer,de jó úton halad:)
  • Neoncsoves
    #31602
    lol :D
    http://www.youtube.com/watch?v=xqyZk6hc3sw


  • Neoncsoves
    #31601
    kitartás :D


    amúgy egyre jobban tetszik a játék, kezdek belejönni a taktikus védekezésbe. nagyon jó játék lesz ez multiban
  • Zegi Norbi HUN
    #31600
    Istenem még olyan sokat kell várni rá
  • Gabinnyo
    #31599
    Egyébiránt egy Genius MaxFire G-12U ketyeréről van szó, nem tudom számíthat-é.
  • Gabinnyo
    #31598
    Sajnos nem segített, de azért köszi az ötletet.

    Béke
  • [HUN]FaTaL
    #31597
    Rebootolj. Fifa 11ben találkoztam evvel.
  • Gabinnyo
    #31596
    Nah a Fifa 11 config fájl átmásolós/átnevezős téma nekem is segített, indul bedugott gamepaddal is a játék, érzékeli is, mondhatnám juhéj és végre. Ellenben olyat csinál hogy minden passzolás után a játékosom elindul a saját kapum irányába, tehát olyan mintha be lenne ragadva a jobb analógom amivel a játékost irányítom. Találkozott valaki hasonló problémával? Minden más gammában kifogástalanul megy a gamepad, tehát annak hibája kizárva.

    Béke
  • totti10
    #31595
    nekem is már rájöttem :D köszi:)
  • Balázs 17
    #31594
    nekem akkor csinálta ha be volt dugva a gamepad
  • totti10
    #31593
    fifa 12 demoja valakinek csinál olyat hogy a játék indításnál fogja magát és kilép??
  • Zegi Norbi HUN
    #31592
    A magyar bajnokságban minden előfordulhat
  • Laci82
    #31591
    Kár érte tényleg.
    De akkor röhögnék igazán ha a Vidi,Fradi,Újpest trióból potyogna ki kettő
  • Zegi Norbi HUN
    #31590
    Hát a ZTE már sztem készülhet az NBII-re:) Siralmas amit művelnek:/
  • Breki33
    #31589
    már többször volt

    Fifa 11-ben kell ezt itt megkeresni

    "My Documents/FIFA 11" "buttonDataSetup.ini"

    Fifa 12-ben pedig: "buttonData.ini" a neve !

    egyébként pedig
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151744729&no=31470
  • rvn
    #31588
    Sziasztok! Hogy tudom a demoba beállítani, hogy normálisan tudjam irányítani billentyűzettel a régi gombkiosztás szerint?