36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • [HUN]FaTaL
    #32230
    Frissíts dxet mert jó pár fájl hiányzik alapból a dx9hez a winből és a fifa ezeket (is) használja.
  • Lacoka12
    #32229
    1 direcxt 11 van fent,2 legfrisebb driver,3 gamepadot nem használok billengyüzettel játszok
  • [HUN]FaTaL
    #32228
    DX fent van? Driver a legfrissebb? Gamepad támogatott gondolom és a drivere is fent van.
  • Lacoka12
    #32227
    ez nem a ékezetes bug
  • [HUN]FaTaL
    #32226
    Talán ha nem csak fosnád a hszeket, akkor láthatnád a #32214-et. Ezenkívül 85x le lett már írva.
  • Lacoka12
    #32225
    milyen ékezet?
  • lokika28
    #32224
    kilép ha beakarom állítani a játékon belül a billetyűztet:S ötlet??? vagy hozzam át fifa 11ből azt a cuccot?? Deakkor sztem nemlesz jó a gamepadom:S
  • Breki33
    #32223
    #32214

    ezenkívül kb hatszor leírtam már mit kell megpróbálni akkor
  • Lacoka12
    #32222
    valaki
  • Broker007
    #32221
    Vki tud adatbázist késziteni??
  • Zegi Norbi HUN
    #32220
    Van ebben is random faktor.Mert Juninho-val ugyanúgy lőttem meg és az 1. lövés gól lett,a 2. meg fölé ment.De többnyire nekem fölé v mellé megy.
  • [HUN]FaTaL
    #32219
    A csavarás gomb szabadrúgásnál asszem nem csavar. A felfele nyomás pedig azért kell, hogy leszorítsa a lövést. :) Ha felfele tolod, akkor az égbe rúgja, középen nyílván pont a kettő között, de többnyire abból is fölé lesz.
  • Zegi Norbi HUN
    #32218
    Köszi:)
    Érdekes,mind2 videóban felfelé nyomja a joy-t.Én mindig balra szoktam v jobbra és közbe nyomni szoktam a csavarás gombot is.
  • Breki33
    #32217
    erre beraktam a poweredet :P

  • Zegi Norbi HUN
    #32216
    Jéé tényleg:O Át is nézek párat:D
  • Breki33
    #32215
    akkor gondolom a dipping kell

  • [HUN]FaTaL
    #32214
    Ugyanúgy kell mint a 11-ben, van ezer video a youtubeon. :)

    #32205: Ékezetes karakter van a windows felhasználói fiókodban? Akkor azért.
  • Lacoka12
    #32213
    valaki segítene?
  • Zegi Norbi HUN
    #32212
    Ja azt értem,csak nekem úgy tűnik,h nem tekeri a labdát,pedig ugyanúgy rúgom mint a fifa 11-be.Meg sokszor nem találja el a kaput:/
  • Breki33
    #32211
    én nem készítek ilyet csak bemásoltam amit készítettek
  • Broker007
    #32210
    BREKi tudnál nekem egy olyan adatbázist küldeni késziteni amiben ezek vannak:

    s:passz
    d:lövés
    a:magas passz
    e:sprint
    c:kapus szöktetés

    léccii...nagyon megköszönnném vagy valaki

    www.stopsport.blogspot.com
  • Breki33
    #32209
    természetesen van, de egyébként hasonló a 11-eshez, mármint a játékhoz
  • Breki33
    #32208
    vaúúúúú friss olasz kerestek

  • Markov
    #32207
    elcsúszott
  • Balázs 17
    #32206
    várható közeljövőben valami hivatalos patch?
  • Lacoka12
    #32205
    valaki tudna segíteni újra raktam a gépet és nem indul el a játék még a nyelv választoig se jut el szinte egyből kilép van ötlete valakinek mi lehet a baj?
  • Zegi Norbi HUN
    #32204
    Nincsen szabadrúgásoktató videó? Mert fifába semmi infó nincs róla,hogy kellene rúgni stb.
  • Breki33
    #32203
    Magasan száll a Juve



  • SLICK
    #32202
    Másnak is előjött már az a hiba, hogy egy idő után a csapat kezelésnél, pontosabban a keret módosításnál random eltűnnek az emberek?
    Úgy értem, hogy nekem most pl a középpályán két játékos helyett is kapust tett be a felállást jelző ábrán, és mikor belépek a játékos listába, majd rámegyek az új "kapusra" akkor kilép a játék.
    Ezek a kapusok amúgy nem a csapatbeli kapusok, hanem a játék megváltoztatta a játékos posztját meg az értékeit...
    Ha lejátszok egy sima barátságos meccset, akkor természetesen olyan hogy a 2 játékos nincs a pályán...
    Ez mitől van? a 11-ben is volt ilyen probléma de csak jóval később..
    Itt alig játszottam 6 meccset és még a menedzser módban is bejött ez a gond...
  • Breki33
    #32201
    FIFA 12 REAL PERFORMANCE OPTIMIZER V. 1.0 BY DOCTOR+ PRODUCTIONS

    INFO
    This patch reduce FIFA 12 lags and general performance.
    EDIT: For more info check my old thread for FIFA11 here:

    INSTALLATION
    1) Run setup file and install on EA SportsFIFA 12 (FIFA 12 MAIN FOLDER)
    Fifa12 i68Regenerator starts automatically when the installation is complete, now select "take care of edited file stored directly in folder", click go and wait for finish!

    Enjoy!

    INFO
    I added one exe file with the administrator manifest that start on automatic Fifa12 i68Regenerator with admin right (Win Vista/7).
    If you have problems, Open Fifa12 i68Regenerator program with admin right (Windows7/Vista).

    UNINSTALL
    Uninstall form Control Panel and regenerate game files.

    Special thanks to fifamania.it and iard68 for Fifa12 i68Regenerator.

    This special patch made by Doctor+ Productions.
    Distribution under author’s credit. All rigth reserved!
    Copyright (c) 2011 – Doctor+ Productions.

    http://downloads.moddingway.com/file/15106.html
  • janik
    #32200
    Igen felülbírálja és csak taktikusba lehet nyomni. Elégé érdekes.
  • Breki33
    #32199
  • Breki33
    #32198


    #32195
  • WartHogSon
    #32197
    Hello!

    Nekem egy Genius G-12U típusú gamepadom van és a jobb analóg kar nem működik, a 11ben se ment már.
    Tipp, hogyan tudom működésre bírni?

    Előre is köszönöm!
  • Hunor1
    #32196
    ok, köszi. megnézem.

    ..........sikerült! Az volt a baj hogy az emulátor exém régebbi volt mint amit linkeltél. ez már simán felismerte a padomat.

    KÖSZI BREKI !
  • Breki33
    #32195
    nálam azt hiszem 9-essel vagy 10-essel megy tovább

    próbáld meg gamepad fix-el vagy ezzel

    http://www.mediafire.com/?d3hhbumqmjha36y

    http://img717.imageshack.us/img717/9581/unled3tu.png
  • Breki33
    #32194
    lehet csak bonyolultabb

  • Hunor1
    #32193
    Ja Gulácsi fantasztikusan véd! + leigazoltam Filkort is.Elég jól nyomja:)Egyelőre feljutó helyen éllok de még sok van hátra.
  • Hunor1
    #32192
    Hi Breki !

    Nekem is tudnál abban segíteni hogy:
    Amikor belépek a játékba akkor ugye nyomni kell egy start gombot vagy szóközt. Ezzel viszont akkor a billentyűzet lesz az alapértelmezett irányitás. Persze a játékban azonnal be lehet állítani hogy mégis a gémpaddal irányítok(nem is ez a baj)
    DE: amikor csinálnék tutorial oktatási feladatokat akkor viszont csak az alapértelmezett billentyűzettel tudom a játékost mozgatni( pedig a gémpaddal akarok ugye gyakorolni)
    Ezért kéne nekem is valami hasonló konfig (csak gamepadra)Ugyan is a belépésnél a gamepaddal nem tudok "start" vagy "szóközt" nyomni.
    Köszönet!
  • Effe88
    #32191
    thx
    hát kedvenc csapatom a Bayern(+Fradi de az nincs benne) úgyhogy evidens volt a csapat válsztás...de egyébként amit te csinálsz annak is megvan a szépsége valóban...
    De végre fasza karrier módot kaptunk kivi leszek a bl meccsekre is!!!
    Egyébként hogy állsz a hullal, gulácsit védeted???:D:D