36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #32270
    buttonsettings ini-nek kell lennie

    itt a leírás

    http://www.evo-web.co.uk/forums/showpost.php?p=2325402&postcount=1
  • Mayorpapa
    #32269
    igen, a FIFA 12 Game mappájába lett telepítve, és amikor elindítom a programot, kiirja, hogy felismerte a fifa 11-et (ki is írja az elérési útvonalát) A 11-est még nem szeretném törölni, még játszom a karriert azzal is.
  • WartHogSon
    #32268
    gondolod? a játékban nincs ilyen fájl
    az egy dolog, hogy megoldást jelenthet, de ha nincs hozzá semmi leírás, mit hova merre, úgy elég nehéz
    mindenesetre köszi
  • Breki33
    #32267
    a kép működik de tessék felraktam máshová



    a fájlal gondolom felül kell írni a játékban lévőt
  • Ledezma
    #32266
    na még 1x valaki megtudná mondani hogy miért lép ki a játék magától mikor belépek?
  • Breki33
    #32265
    jobb analóg mozgatása a futás irányába szerintem
  • Breki33
    #32264
    Fifa12 i68Regenerator a játék mappájába másolva?
    ezt nehezen tudom elképzelni

    ez elég érdekes érdemes lenne törölni a régebbi fifa-t
  • WartHogSon
    #32263
    a linken található kép nem jön be, a másikhoz esetleg vmi leírás? mert oké, hogy beállítható vele, de a fájlt, amit csinál azzal hogyan tovább?
  • Breki33
    #32262
    A fifa 1011-es lodot beraktam mint írtam

    plusz cseréltem a rossz füvet talán egy labdát adatbázist kijelzőt

    de a fű színét még szeretném javítani

    ilyenről



    kb ilyenre

  • Breki33
    #32261
    visszaolvasással

    #32195
  • WartHogSon
    #32260
    Nekem egy Genius G-12U típusú gamepadom van és a jobb analóg kar nem működik, a 11ben se ment már.
    Hogyan tudom működésre bírni?
  • palinho96
    #32259
    Milyen patchet használsz, hogy ilyen szép képe van? :D
    mármint, ogy ilyen élénkek a színek:D
    illetve milyen pechek (kiegek) vannak fent a Fifádon! :D
    ha tudsz linkelni nagyon megköszönném! :D
  • Mayorpapa
    #32258
    nekem ez a progi a FIFA 11-et regenerálja! Mi tévő legyek, mert a laggolás ugyanúgy fenn áll!
  • SLICK
    #32257
    hogy lehet megpöccinteni a labdát?
  • Breki33
    #32256
    Fifa 12 | Longshot Tutorial | How to score Longshots in Fifa 12 | HD

  • Breki33
    #32255
    ennél többet nem tudok
  • Lacoka12
    #32254
    segítenél miért nem engedi most a profil csinálást?
  • janihunk
    #32253
    Köszönöm sokkal jobb. De eltüntek a nézők. Az lett volna a hiba?
  • Breki33
    #32252
    #32201
  • janihunk
    #32251
    Sziasztok miért van az hogy félig sem használja ki gépet se a gpu-t se a cpu-t és még is 40fps játék közben. És olyan mint ha akadna. 60fps lenne a jó mert néhol fel megy annyira. Ennyire rosszul van megcsinálva a gamma vagy nálam van a hiba? (Fifa 12)
  • bobbyfischer
    #32250
    Igen,köszönöm,valszeg úgy volt.
    Lenne egy másik kérdésem is.
    A játékban beadásoknál azt meg lehet oldani,hogy "kiválaszott" játékoshoz ívelje a labdát mert nem vagyok megelégedve azzal,hogy 10-ből 8-szor a homályba passzol a szélső...
  • Breki33
    #32249
    megjelenítődik igen

    magyar az alapból van nálam
  • [HUN]FaTaL
    #32248
    "Eredeti játékom van de mikor anno a törtbe bemásoltam a magyart akkor az az egyik angol kommentátort kiválasztva szólalt meg!"

    Akkor átnevezted a fájlt és úgy raktad be.
  • bobbyfischer
    #32247
    Akkor úgy teszem fel a kérdést,hogy megjelenítődik a játékban a kommentár nyelveknél a spanyol?
    Eredeti játékom van de mikor anno a törtbe bemásoltam a magyart akkor az az egyik angol kommentátort kiválasztva szólalt meg!
    Így oké?
  • Breki33
    #32246
    az általam linkelteket elég bemásolni, általában a file végén a betű jelöli a nyelvet

    és onnan tudod ha spanyol kommentárt akarsz a spanyolra állítod, nem is értem ezt a kérdést
  • bobbyfischer
    #32245
    Sziasztok!

    Kérdésem:

    Ha bemásolok külön egyéb kommentár hangot,hangokat akkor azt a fájlt át kell neveznem ahhoz,hogy jó legyen,a játékban megszólaljon vagy elég ha szimplán bemásolom?
    Illetve,honnan tudom melyik kommentár nyelvre kell állítanom ahhoz,hogy az általam bemásolt kommentár szóljon?

    Köszönöm!
  • Balázs 17
    #32244
    jelöljetek originen, aztán majd lesz valami :)
    nevem ott lent
  • Breki33
    #32243
    passz nekem telepítés nélkül ment egyből
  • Breki33
    #32242
    Szuper lehet benne használni a LOD-ot

  • Axl Rose
    #32241
    És az miért van, hogy feltelepítem, utána rögtön indítom, játszom vele meg minden.

    Kilépek és soha többet nem indul el ?

    Ikonra kattintva homokórázik 1 mp-ig és utána semmi nem történik...
  • Lacoka12
    #32240
    ha ez alkalmazom akkor továbbjutok de nem enged profilt csinálni
  • Lacoka12
    #32239
    csak a felbontás vagy a grafikára is érted?
  • Breki33
    #32238
    akkor hetedszer

    A kilépős dolgot úgy lehet jelenleg megoldani, hogy a Felhasználónév/FIFA 12 mappájában van egy olyan \\\"instance0\\\" mappa azon belül pedig \\\"replay0.bin\\\" file. Erre jobb gombbal katt, majd Tulajdonságok és írásvédett négyzetbe pipát rakni. Ezután elfog indulni, ékezetes felhasználónévvel is. Annyi hátránya van,hogy a képernyő felbontást nem jegyzi meg, csak amit alapból akarna indítani. Na már most mivel nekem eredetiben van meg így a \\\"C:\\\\Program Files (x86)\\\\Origin Games\\\\FIFA Soccer 12\\\\Game\\\\fifasetup\\\" mappában a \\\"fifasetup_default.ini\\\" file-ba kell átírni a dolgokat. Nem tom a tört verzióknál hol van de ezt a file-t kell megkeresni. Leírom az én fileomban mi található, ha esetleg kellene valakinek: ASPECTRATIO = 1.778, CONTROLLER_DEFAULT = 0,MSAA_LEVEL = 4,RENDERINGQUALITY = 3,RESOLUTIONHEIGHT = 768,RESOLUTIONWIDTH = 1366,SCREEN_SLEEP = 16,VOICECHAT = 0,WAITFORVSYNC = 1.Egymás alá írjátok a sorokat a fileban. Nyílván mindenki a saját felbontását írja bele
  • Balázs 17
    #32237
    hi
    most kezdem el telepíteni az eredetit, de olvastam vmi 3gigás cuccról azt mindenképp le kell szedni vagy az mi?
  • Lacoka12
    #32236
    még nem de hol kell?
  • Breki33
    #32235
    replay0.bin-s dolgot is megcsináltad?
  • ben89
    #32234
    sziasztok,jól értelmezem a játékot akkor ha a heti frissítésekért idén fizetni kell?utoljára 10 volt meg eredetiben és ott egy ingyenes ligát lehetett választani!de most a fifa boltban mind kredites.ha az ingyenes saját idényre megyek akkor meg hibát dob ki hogy : Hiba a kiléptetéskor.
  • [HUN]FaTaL
    #32233
    Ha lefrissítetted windows telepítés után, akkor nem tudom.
  • Lacoka12
    #32232
    és rendszer újra rakás elött nem volt ilyen
  • Lacoka12
    #32231
    a legfrisebb van direcxt 9 és 11 is fent van na meg a 10