36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • barcalaci84
    #32350
    szóval azért kell szimplán a C: meghajtóra másolni a chants mappát a benne lévő mp3-kkal mivel így ugyan az lesz az elérési útvonal , mint nekem , épp ezért elég csak bemásolni a playlisteket a windows zene mappájába (azért lett a C: mert ilyen mindenkinek van szerintem)

    a windows zene mappája a Könyvtárak/Zene vagy Felhasználók/Nyilvános/nyilvános zene...
  • Breki33
    #32349
    hol látsz ott angolt?

    tessék az angol linkje
    http://www.mediafire.com/?9o7r8640niudacc
  • bobbyfischer
    #32348
    Szia!

    Akkor el tudnád magyarázni légy szíves mit hova másoljak?

    Mert ez nagyon nem érthető,hol van pl a Windows-nak Music mappája?
    Bekattanok,azt sem tudom mit hová,merre?


    Köszi!

    "1.Copy the chants folder to simply C:/

    2.Copy playlists folder to your main Music folder in windows…

    3.Run the game and now you can edit your chants…

    Szeretném kérdezni,hogy mit jelent az,hogy másoljam szimplán a C-re,a C-re hova?

    A Windows-nak meg hol van Music Folder mappája?"

    Köszi!
  • bobbyfischer
    #32347
    Igen,látom,hogy van Angol,ugyanitt a fifa-patch.com-on.
  • Neoncsoves
    #32346
    de én az egész ligához keresek, ez már meg volt nekem :p
  • bobbyfischer
    #32345
    Itt találtam:

    http://www.fifa-patch.com/category/fifa-12-patch

    Értem én,hogy mit ír de minek másoljam a C-re,hova,édesanyámba már elnézést!?
    Idegesítenek ezek a felszínes leírások..
  • Breki33
    #32344
    azért az nem semmi lenne ha a moddingway-on angolul kérdeznéd az itteni srácot hogy kell felrakni :-)
  • Breki33
    #32343
    na csináljátok már ezt nem te találtad :-)

    a készítője barcalaci ittrni user profi ezekben beis írta ide

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151744729&no=31885

    van már egyébként angol is
  • nukerke
    #32342
    Elvileg másold a zenéidet az egyik meghajtódra jelen esetben C:. A playlist ikonját pedig a Music mappába másold.(nem tudom hol van nem értem melyik mappára gondol) Ahol ezt találtad nem volt bővebb leírás vagy kérdezési lehetőség?
  • Neoncsoves
    #32341
    BBVA Ligához chant packot lehet valahol találni?
  • bobbyfischer
    #32340
    Sziasztok!

    Találtam egy ilyet:

    FIFA 12 Chants for all Serie A by barcalaci84:

    Chants for all 20 Seria A team

    1.Copy the chants folder to simply C:/

    2.Copy playlists folder to your main Music folder in windows…

    3.Run the game and now you can edit your chants…

    Szeretném kérdezni,hogy mit jelent az,hogy másoljam szimplán a C-re,a C-re hova?

    A Windows-nak meg hol van Music Folder mappája?

    Köszi!
  • Effe88
    #32339
    hát én se vágom ea azért láthatta volna hogy a fű kurva gáz:SS: és azt se értem miért nem 3d-s fű van:D:D:D fifa 10 be volt már 3d-s itt meg nincs...
  • Breki33
    #32338
    á inkább bemásolom

    "arénába vidd a labdát a 16-oson belülre, nyomd meg vmelyik irányt a d-padon, és akkor beáll büntetőre. Utána nyomj egy bal ravaszt (értsd: left trigger, értsd: LT, értsd: bal oldali hátsó gombok közül az alsó -.- ), és akkor megjelnik a kis kör, ami mutatja, h éppen hova menne a lövés. A kulcs nemcsak az erő, meg a kis zöld középső szar, hanem, h a lövés irányába meddig tartod a bal analógot."

    vetődni jobb analóg

    és ha most kijelented, hogy te bill-el játszol akkor dobok nemis mondom mit :P
  • nukerke
    #32337
    Szerintem minden nap megkérdezik szóval nem kell sokat visszaolvasnod... Ne legyél már lusta használni a keresőt vagy elolvasni egy-két hszt.
  • robi11
    #32336
    kb hanyadik oldal?
  • nukerke
    #32335
    Igen azzal tudod megcsinálni.
  • aricsi
    #32334
    Editor? Ez a "Fifa 12 texture editor"-ra gondolsz? De nem tudom elhinni hogy egy modder se csinált patchet. Az a fura hogy a fifa 2005-ben is bepirosították a zoknit. Akkor le lehetett tölteni egy custom kitet.
  • nukerke
    #32333
    Olvass vissza és kapod a választ... Mindig nézz körbe az adott topikba ne kérdezz egyből.. '-.-
  • robi11
    #32332
    valaki segítsen már milyen gombot kell nyomi hogy ne mellé meg fölé mennyen a 11es xD mert már mindent próbáltam kevés sikerrel :/
    jah meg még hogy melyik gomb az amelyikkel vetődni kell mert azt se tudok :D köszi előre is!
  • rooney8
    #32331
    most vettem észre, hogy az arénába még madarak is repkednek :D
    tök jó :D
  • nukerke
    #32330
    Nekem nem igazán tűnk fel nem zavar a piros! :) Viszont editorokkal ki tudod cserélni a mezt!
  • Balázs 17
    #32329
    saitek gamepadom van (P480 & P580), tökéletesen ment a játék, feltelepítettem felismerte beállítottam és kész

    vinyó cserém volt, feltettem ismét a játékot erre most nem jó :)

    belépek erre a start a back gombon van, az analógok csak a kapcsolóval működnek stb. hiába állítom be a játékban a gombkiosztást nem változik semmi...

    erre tud valaki ötletet mondani?

  • aricsi
    #32328
    Nem tudom minek nevezzem, nem bug, hiba a kitben. Piros a sportszár valamiért, nem fehér. Ritka szarul néz ki így, elég illúzióromboló. Fura hogy neten semmit sem találok róla, úgy tűnik csak engem zavar.
  • nukerke
    #32327
    milyen bugra gondolsz? nálam nincsen o.O
  • aricsi
    #32326
    Nem tudjátok hogy az Arsenal piros zoknis bug-hoz van e már valami update vagy fix?
  • HAYES
    #32325
    Helló!

    Az lenne a kérdésem hogy játszik-e valaki a légy profi játékmóddal. Mert hiába állítom be legendás nehézségre, túl könnyű. Van erre valami megoldás?
    Kicsit vicces, hogy 1 csillagos csapattal legyőztük első meccsünkön a Valenciát.
  • [HUN]FaTaL
    #32324
    Aham, na majd kipróbálom. :)
  • Breki33
    #32323
    mondjuk nálam nem alap irányítás van, de analógokat nem cseréltem
  • Breki33
    #32322
    én lövés után jobban lőttem ezeket kb fél perc alatt, persze a bal analógot is nyomtam gondolom automatikusan, de jobbal direkt irányba
  • [HUN]FaTaL
    #32321
    Jobb analóggal? Ballal lehet irányítani, nem? Jobbal tologatni lehet a labdát.
  • rooney8
    #32320
    ellövöm és ahogy írtad a bal analóggal "irányítom" a labdát
    számomra így jó, mert általában oda lövi ahova akarom :D
  • Rossi1
    #32319
    Köszi!

    Igen anno néztem amit írtál és próbálgattam is, de nekem nem volt benne nagy változás. És igazából a logikájára sem jöttem rá, mert vertikálisan nézve másképp kell a jobb analógot használni. Próbálgattam hátha, de nagyjából össze vissza lövi bármerre is húzom a jobb analógot.

    Én inkább azt nem értem, hogy míg PES-ben a lövés úgy néz ki, hogy megnyomod a lövést(közben már irányba húzod a bal analógot) majd miután előtte végig tudod irányítani a labdát a bal analóggal.
    FIFA-ban ha így csinálom nos akkor extrém irányokba megy el a bogyó. Képes gólvonalról is mellélőni. Ez így élvezhetetlenül érzékeny nekem. De valószínű másképp kell, nos én erre vagyok kíváncsi.

    Légyszi írjátok le, hogy ti hogyan lőttök.
  • Breki33
    #32318
    hát a gyepcserén és a lod-on kívül ezt

    http://www.fifa-patch.com/2011/10/fifa-12-enb-series.html

    azt nem tudom nálam nem szaggat de kb öt másodperc kivenni
    kiváncsi vagyon az enb lod nélkül milyen nekem kicsit túl színes főleg menüben, de meccsen jól néz ki
  • elite
    #32317
    Mit kell feltenni, hogy ilyen szép legyen?
    És ha LOD növelés van benne, nem fog szaggatni tőle?
  • lippet
    #32316
    Köszi, utána nézek! :)
  • myl0
    #32315
    Leírták már egy páran a beállításokat (az előző 1-3 oldalon keresgélj)

    Egyébként én sem voltam híve a gamepadnek. A Fifa 11-hez vettem egy Logitech Rumble Pad 2-öt. 1-2 hónap és hozzá lehet szokni, pedig előtte az összes fifát billen nyomtam (és már a világ összes kincséért sem játszanék billen). Én ezt javaslom.
  • lippet
    #32314
    Üdv Urak!

    Nézegettem a fórumot, s láttam hogy sokaknak problémájuk van az irányítással. A FIFA 12-t billentyűzettel nem lehet játszani? Ha lehetséges, hogy lehet beállítani? Sajnos nincs gamepad-om, nem is vagyok hozzá szokva.

    Köszönöm előre is a helpet!
  • Breki33
    #32313
    és csak egy enb kellett hozzá

    de hogy miért nekünk kell az ea helyett megcsinálni.........
  • Breki33
    #32312
    nálam stabil teljesen a másikat is sokan dicsérik én nem találtam azt a file-t
  • Firerock
    #32311
    sajnos ez instabillá teszi a játékot,minden 2.indításra kilép hibaüzenet nélkül a töltős részt meg pont nem ugorja át., másik meg nem csinál semmit