36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • dartonite
    #36295
    Targytalan, megoldodott :)
  • dartonite
    #36294
    En pedig szeretnem tudni hogy miert nem lehet a magyar bajnoksaggal jatszani amikor letoltottem es felulirtam a DLC konyvtarat?

    Ha valaki esetleg tudja es megosztana azt megkoszonnem.
  • csn tamás
    #36293
    sziasztok! Nem olyan rég játszom x-box controllerrel s lenne egy kérdésem. Nagyon sokszor előfordul, hogy a játékosom nem elveszi az ellenféltől a labdát hanem elfut mellette vagy mögötte vagy egyszerűen úgymond "lecsúszik" az ellenfél játékosáról. Olyan érzésem van sokszor mintha nem lenne elég precíz az irányítás vagy nem is tudom... Tapasztaltatok hasonlót vagy csak én vagyok béna? Köszönöm előre is!
  • zorrobomber
    #36292
    Beszavaznák a magyar bajnokságot a FIFA 16 játékba - a Kicker is ír róla
  • Etelkozi Vata
    #36291
    Sziasztok!
    PS4 FIFA15-ben csináltam egy Pro Clubot, magyaroknak, ha van kedve valakinek csatlakozni, Etelkozi néven a Cinkota klubot keresse.
  • Attesz5
    #36290
    Oké, a kérdésemre visszatérve van szerintetek, vagy ki lehet kapcsolni?
    Utoljára szerkesztette: Attesz5, 2014.12.25. 20:52:10
  • siplace2
    #36289
    Sziasztok! Olyan gondom lenne,hogy Fifa 14-ben kaptam ingyenes packokat a World Cup-ban,de amint rámegyek,hogy kinyissam kilép a játékból.Minden más egyéb funkciója működik a játéknak,tehát sima Ultimate Team megy és még a World Cup meccsek is mennek,csak a csomagokat nem tudom kinyitni.Mi lehet erre a megoldás?
  • Piko888
    #36288
    Szerintem tök reálisan kopik.
  • Attesz5
    #36287
    Hát már unalmas, meg ennyire pl.: az angol premier ligába nem is kopik a fű ennyire... Jó lenne vmi megoldás, hogy ne kopjon....
  • rooney8
    #36286
    miért zavar?
  • Attesz5
    #36285
    Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy lehet beállítani, hogy ne kopjon a fű? Vagy van-e már erre egy patch?
  • Roland10
    #36284
    FM az egy teljesen más játék, össze sem hasonlítható a kettő. Ott persze, hogy nem számít a grafika..
  • zorrobomber
    #36283
    Nem csak Fifa-val játszom, hanem Football Manager-el, vagy New Star Soccer-el is, szóval igen, én pont így gondolom.
  • Roland10
    #36282
    Ennyi erővel az emberek is lehetnének benne fekete-fehérek, attól még a játékmenet ugyan olyan marad.. és a játékélmény is biztos..
  • zorrobomber
    #36281
    Jogos, rózsaszín topánka nélkül az már nem ugyanaz a foci :)
  • Tormiee17
    #36280
    Nincs de illúzió romboló.
  • zorrobomber
    #36279
    A cipőnek van köze a játékmenethez?
  • Tormiee17
    #36278
    Arra valakinek ötlet,hogy ha frissíti a játék a kereteket,akkor mi az istenért rakja be egy csomó játékosnak az alap hugy szar cipőt??
  • lord nihilus
    #36277
    Originen nézem ~10 euró körül van a fifa14, ami jól hangzik, mert az új fifáért nem biztos hogy kiadnék annyit amennyiért árulják. Viszont van update, kieg csomag amivel kicsit jobban hasonlítana az egész a mostani állapotokra? Nem vágyok sokra, még nagyon régen játszottam fifákkal akkor mindenre volt tonnányi kieg, gondolom ma már nem ennyire kellemes a helyzet...
  • rvn
    #36276
    Hello!

    "Career autosave to be damaged and cannot be used" valaki találkozott már ezzel a problémával, nem nagyon akarok 5 idényt újra játszani.
  • kjhun
    #36275
    OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A DA: Inquisition-hoz kiadta, a 3DM cracker csapat, az Update2-höz a cracket! Előbb-utóbb, a LOTF és a FIFA15 is sorra kerül. Talán, napok kérdése, csak az egész.
  • Attesz5
    #36274
    Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy lehet beállítani, hogy ne kopjon a fű? Vagy van-e már erre egy patch?
  • Piko888
    #36273
    Ez a config :
    http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=9278&game=FIFA+15&p_make=Intel&p_deriv=Core+i5-2500K+3.3GHz&gc_make=ATI&gc_deriv=Radeon+R9+280X+Gigabyte+3GB+OC+Edition&ram=8&checkSubmit=#systemRequirements
  • Piko888
    #36272
    Hi!
    Meccs közben 1 másodpercre megakad, korábban jó volt.
    Mi lehet a gond?
  • Peti2400
    #36271
    Tessék.
  • siplace2
    #36270
    Sziasztok! Tudtok ajánlani valamilyen oldalt,ahol zsetont tudok venni Fifa 14-re! Bankkártyával vagy sms fizetési lehetőséggel.! Előre is köszi.
  • rooney8
    #36269
    egész szép teljesítmény
  • kjhun
    #36268
    Na, eddig tartott ki a DRM.
  • Firerock
    #36267
    lehet nem igy hivják. Amikor kilépsz játék közben,utána büntetést kapsz x meccsen keresztül.
  • Galy
    #36266
    mi az a DQ modifier?
  • zorrobomber
    #36265
    Valamiért nekem soha eszembe se jutott hogy játsszak ezzel a fura kártyás izével. Én csak focizni akarok :)
  • Firerock
    #36264
    undoritó ez az Ultimate team. Vezetek 5-0-ra. Megszakad a kapcsolat az ea szerverrel és erre már megint kapok DQ Modifiert. Ez a Modifier hogy működik amúgy? Hány meccsre szól? Pont letelt volna szerintem az előző,ami hasonló szitu miatt volt...
  • rooney8
    #36263
    akkor tényleg elég jól tartja magát.
  • SLICK
    #36262
    sajnos még mindig nincs
  • rooney8
    #36261
    van már virágbolti verzió? :D
    csak a "feltörhetetlen védelem" miatt érdekel, gépem összefossa magát a demótól is :D
  • Peti2400
    #36260
    FIFA KERET
  • Roland10
    #36259
    másik dolog, Ut-ben mért nem marad meg a taktika? hogy lehet megoldani, hogy ne kelljen mindig állogatni? :)
  • Roland10
    #36258
    Természetesen nekem is megadja a győzelmet máskor, ezért nem értem.
    Háromszor egymás után.. és pont amikor vezetek.

    1. meccs, gól, középkezdés, kilép.
    2. meccs, ugyan ez.
    3. meccs megrúgom a 2.!! gólom és kilép.

    Kicsit vert csak szét az ideg, hogy elment 9 pontom.
  • [HUN]FaTaL
    #36257
    Akkor nem kiléptek, hanem valószínűleg megszakadt. Most léptek ki ellenem és simán megadta a győzelmet.
  • Roland10
    #36256
    Harmadjára lépnek ki ellenem úgy, hogy vezetek, de ilyenkor nem nekem adja a győzelmet, hanem ki lép a főmenübe.

    Ez ellen lehet valamit tenni? Hogyan csinálják?

    Szétver az ideg ebben a pillanatban.