2023
Eurovíziós Dalfesztivál
  • 100pole
    #2023
  • IXEMGabeo
    #2022
    az egeszet kihagytam iden hisz dolgoztam...

    FB szavazast lattam egy ideig, de az nem hivatalos vegeredmeny volt...izraeli, magyar es az osztrakot hallgattam meg youtube-on...

    szerintem jok voltak a sracok, orultem hogy valami rockstilust kivittunk oda...a helyezes olymind1, mert,, ha van is nagyon jo eloadonk a politikai szavazasok miatt elonytelen helyzetben lennenk...Wolf Kati is anno szenzacios volt aztan emlekszem valami 22. lett...Bye Alex speciel a maga egyszerusegevel pedig 10. lett, amit mai napig nem hiszek el...

    ahol dolgozom ott vannak litvanok is...lengyel, litvan, roman es angol...ok vannak tobbsegben
  • Zephyr Retiring
    #2021
    Tévedni emberi dolog.
    (- mondta a sündisznó és lemászott a drótkeféről)
    Ha már benéztem: neked ki(k) volt(ak) a kedvenc(ek)?
    És miféle litván kollégáid vannak neked?
  • IXEMGabeo
    #2020
    ja elneztem...amikor lestem a FB szavazast meg elsok aztan masodikok voltak...magyarok pedig 8-10 hely kozt
  • kjhun
    #2019
    21.-ik hely ide-oda, azért 1 díjat még is bezsebelhettünk. Konkrétan a The Buzz Awards-ot, a legjobb speciális effektekért.
  • Zephyr Retiring
    #2018
    Ciprusi lett a második nem litván.

    És talán meg is leshetem majd személyesen egy hét múlva :D
  • akyyy
    #2017
    idén a dalt egyáltalán nem követtem, meg az elődöndőket sem, csak a mai döntőt. nem sokat vesztettem szerencsére.
  • akyyy
    #2016
    "Erre inkább nem is írok semmit,mert kitiltanak innen! "
  • IXEMGabeo
    #2015
    azt neztem h a litvanok a 2.-ok lettek?:D jo sok kollegam orulhet most akkor
  • Ironman2
    #2014
    Eurovíziós Dalfesztivál 2018 nyertese Israel!

    Erre inkább nem is írok semmit,mert kitiltanak innen! Grat a magyaroknak a szereplésért!
  • Ironman2
    #2013
    Egy osztrák néger vezet idáig.No comment!
  • Ironman2
    #2012
    28 pont idáig
  • Atisz #2011
    Egyértelműen a belga dal volt a legjobb, még rádióban is szívesen meghallgatnám.

  • AnuluWork #2010
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A biztonsági őrök az elején! :)
  • AnuluWork #2009
    Elmondom neked: felturbózták annyira a "szakmaiak" (kivétel, Ciprus, Moldávia, stb.), hogy pont akkora előnye lehetett, hogy senki sem tudta megverni. Igazából idén nem volt jó dal.

    A sok szar közül nem tudom miért ez valahogy bejött.



  • AnuluWork #2008
    Jaja, amíg néztem, már nyomtam is át eredetire. Gundi bármekkora idióta is, ebben profi volt. Ezek Freddivel (a csaj nem is tudom ki volt, de folyamatosan idegesített) nem bírtak kussolni, ráadásul egymás mondatába vágtak, és töménytelen ökörségeket beszéltek.

    Megj. a norvégok csinálták az utóbbi idők legjobb Euróvízióját. Ez az ukrán, ezzel a három majom műsorvezetővel valami annyira ótvar szar volt, hogy ilyet ritkán lát az ember.
  • akyyy
    #2007
    bevallom, nekem a román dal tetszett tök jó pofa volt, felüdülés az egész után. de ha portugál hogy nyerhetett, hogy szvsz az volt a legszarabb?
    persze nyilvánvaló, az volt a legkülöncebb, és ha van egy ennyire kirívó dal, akkor az a legesélyesebb. lásd a concsitásat.
    gratulálunk pápai jocinak is, viszont ezt a két jómadarat akik kommentelték, villámgyorsan tüntessék el őket.
  • Ironman2
    #2006
    Horvátoktól az első 12 pont!!
  • Ironman2
    #2005
    Román jódli,eheh
  • Sassuolo
    #2004
    omg, ezt még nézi valaki? :(
  • akyyy
    #2003
    gundi nélkül ez egy fos :(
    bele pofáznak mindenbe, ott is ahol nem kéne.

    áldom az eget, hogy tudok eredeti hangra kapcsolni, elég gyakran használtam ezt a funkciót :)
  • VDomino
    #2002
    szar
  • AnuluWork #2001
  • Ironman2
    #2000
    19. lett Freddy Gratulálok!!
  • AnuluWork #1999


    Évek óta nem szólt ilyen jól a britek dala. Szerintem ...
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2016.05.07. 20:14:05
  • akyyy
    #1998
    A DAL 2016Január 23-tól újra szól A Dal
    Szerző:Klész ImreLétrehozva: 2015. december 15. 13:15:07 A-Dal-2016-lila 1MEGOSZT MEGOSZT TWEET MEGOSZT EMAIL HOZZÁSZÓLÁSOK
    Tudósító: Klész Imre, Szalma Róbert
    Forrás: MTVA
    Hallgasd meg a dalokat! http://www.mediaklikk.hu/musor/adal/

    Ma kora délután Budapesten, az A38 hajón tartotta meg az MTVA a Dal 2016 sajtótájékoztatóját. A napokban több pletyka is felröppent a zsűritagokkal és a lebonyolítással kapcsolatban. lássuk a végső lebonyolítás menetét.

    372 nevezés érkezett a 2016-os szezonra. Egy tíztagú zsűri selejtezte ki a dalokat, és kiválasztották a legjobb 30 dalt. A televíziós zsűri tagjai: Zséda (előadóművész), Pierrot (zeneszerző, producer), Frenreisz Károly (rockzenész, zeneszerző) és Both Miklós zeneszerző, előadóművész). A verseny házigazdája Tatár Csilla és Harsányi Levente lesz.

    20151215_131736

    A versenyzők:

    „NIKA” VERES MÓNIKA- BEAUTIFUL LOVE – zeneszerző: Szabó Zé; szövegíró: Csarnai Borbála
    2. PATAI ANNA- COLORS – zeneszerző: Szűcs Norbert; szövegíró: Linka Péter
    3. HORÁNYI JÚLIA – COME ALONG – zeneszerző: Horányi Júlia és Harmath Szabolcs; szövegíró: Horányi Júlia
    4. PASSED- DRIFTIN’ – zeneszerző: Szabó Levente, Nizalowski Dorottya, Nizalowski Fanni és Farkas Bálint Áron; szövegíró: Nizalowski Dorottya
    5. TOLVAI RENI- FIRE – zeneszerző: Tolvai Reni és Szepesi Zsolt; szövegíró: Todd Williams
    6. C.E.T.Kabai Alex- FREE – zeneszerző: Molnár Balázs és Novák Péter; szövegíró: Király Martina és Novák Péter
    7. BY THE WAY- FREE TO FLY – zeneszerző: Vavra Bence, Szikszai Péter, Feng Ya Ou Ferenc és Szűcs Norbert; szövegíró: Vavra Bence, Szikszai Péter és Feng Ya Ou Ferenc
    8. OLÁH GERGŐ – GYŐZ A JÓ – zeneszerző: Lofti Begi, Oláh Gergő és Szepesi Zsolt; szövegíró: Molnár Tamás
    9. KARMAPOLIS & SZÉCSI BÖBE – HOLD ON TO – zeneszerző: Kenyeres András, Szécsi Böbe, Szipszer Szabolcs és Lipi Gábor; szövegíró: Kenyeres András
    10. AGÁRDI SZILVIA – IT IS LOVE – zeneszerző: Rakonczai Viktor; szövegíró: Tamara Olorga
    11. EGY MÁSIK ZENEKAR – KÉNE KÖZÖS KÉP – zeneszerző: Bartalos Jenő és Takács Zoltán Jappán; szövegíró: Bartalos Jenő
    12. MASZKURA ÉS TÜCSÖKRAJ – KINEK SÍRJAM – zeneszerző és szövegíró: Bíró Szabolcs, Boros Gábor, Földesi Attila, Kertész Csaba, Vadász Gyula és Losonczi Szilveszter
    13. „BENJI” Le Quang Huy – KÖTÉLTÁNC – zeneszerző: Kolosai Ferenc Vilmos és Máté Gyárfás; szövegíró: Hujber Szabolcs és Máté Gyárfás
    14. GÁSPÁR LACI – LOVE AND BASS – zeneszerző: Gáspár Laci, Ferencz Péter és Tóth Marcell; szövegíró: Orbán Tamás
    15. „ÍV” Katona-Zsombori Éva – LOVE KILLS ME – zeneszerző és szövegíró: Tóth Lóránt
    16. PARNO GRASZT – MÁR NEM SZÉDÜLÖK – zeneszerző és szövegíró: Oláh József
    17. MOHAMED FATIMA – OTT LESZEK – zeneszerző: Burai Krisztián és Mohamed Fatima; szövegíró: Kotsy Krisztina
    18. „FREDDIE” Fehérvári Gábor Alfréd – PIONEER – zeneszerző: Szabó Zé; szövegíró: Csarnai Borbála
    19. TÖRÖK JÁZMIN – POWER OF LOVE – zeneszerző és szövegíró: Török Jázmin
    20. MISZTRÁL – REGGELI REGGAE – zeneszerző: Heiczinger Miklós; szövegíró: Nacsinák Gergely András
    21. BERKES OLIVÉR – SEVEN SEAS – zeneszerző: Kovacsics Ádám és Johnny K. Palmer; szövegíró: Johnny K. Palmer
    22. VERES-KOVÁCS PETRA – SINGING PEACE – zeneszerző: Subecz Tamás; szövegró: Veres-Kovács Petra
    23. GÁJER BÁLINT – SPEED BUMP – zeneszerző: Éliás Gyula; szövegró: Johnny K. Palmer
    24. ODETT – STARDUST – zeneszerző: Polgár Péter; szövegíró: Polgár Odett
    25. GROUP’N’SWING – SZERETNI FÁJ – zeneszerző: Romhányi Áron; szövegíró: Orbán Tamás
    26. „PETRUSKA” Petruska András – TROUBLE IN MY MIND – zeneszerző és szövegíró: Petruska András
    27. MUSHU – UNCLE TOM – zeneszerző: Isaak Palmer, Kozák Örs és Kert Antal; szövegíró: Isaak Palmer
    28. KÁLLAY SAUNDERS BAND – WHO WE ARE – zeneszerző: Kállay Saunders András; Pacsai Márk és Tóth Ádám; szövegíró: Kállay Saunders András
    29. VÁSÁRY ANDRÉ – WHY – zeneszerző: Harmath Szabolcs; szövegíró: Johnny K. Palmer
    30. B THE FIRST – YOU TOLD ME YOU LOVED ME – zeneszerző: Pély Barnabás; szövegíró: Garai Máté és Garai Gergő
  • akyyy
    #1997
    lol
  • AnuluWork #1996
  • AnuluWork #1995
    Összefoglalva:

    "Két ok, amiért a dohányzó a legjobb hely az Eurovízión

    -lehet dohányozni
    -hang nélkül megy a felvétel"

    :D
  • AnuluWork #1994
    Bye Alexnél voltak hasonló gyerekes motívumok. Amúgy meg az idei ritka szar EV volt.
  • akyyy
    #1993
    MAgunkat is eléggé utáljuk.

    Amugy az idei euróvizió elégggé fos volt, túl sokat mutatták ezt a szakállas b@zit. Fúúúj
  • akyyy
    #1992
    svédország megérdemelten nyert!
    jó volt látványilag, meg a zenéje se volt rossz (bár nekem nem a kedvencem, de a látványa tényleg jó volt, egyszerű, de mégis nagyszerű. nem olyan mint az égő zongora )

    Bogit meg sajnáljuk, tavaly kellet volna indulnia, nem most.
    Nem őt kellet volna kiküldeni, volt azért egykét esélyesebb a hazai indulók közül.
  • Ironman2
    #1991
    Ez megint szégyen lesz ahogy nézem!

    1.Nem tudunk normális dalt összehozni egy év alatt
    2 Utálnak minket mint a szart
  • Ironman2
    #1990
    Punci kolbász most lépett fel
  • akyyy
    #1989
    fasza régen lehetettaz appal bankkártyával is szavazni, most ez a fos alkalmazás is smst akar küldeni.
  • akyyy
    #1988
    hajrá britek, szlovénok, és észtek :D
  • Lesky
    #1987
  • Lesky
    #1986
    Nem fogunk sok pontot kapni, megint égés lesz.
  • akyyy
    #1985
    az mi már hogy nem élő közönséget hallunk hanem felvételről lejátszottat, hogy ne legyen kifütyölés :OOO
  • Desiderata #1984
    pár induló