132
  • petko000
    #12
    ez de jó..
    gondolom nagyon sokan lesznek rá kiváncsiak, örülhetünk ha bejön majd ez az oldal.. én tuti nézni fogom
  • Sanyix
    #11
    Élőbe ja
  • Murry
    #10
    Na Jó de a BURAN-t oroszok csinálták.
    Persze, hogy működik...

    A NASA-nál meg nem látsz szinte sehol sem amerikait. Csak néha 1-2-őt seprűvel a kezében. :)
  • akyyy
    #9
    élőbe?

    7# te meg nagyon hülye vagy
  • Tiberius B
    #8
    Én nem, de olyan kicsit a cikk is, meg ez a hangulatkeltés is, én nem hiszem, hogy ilyen nagy baj lenne, egyszerűen elfelejtették, hogy a rendszer nem tökéletes, megszívták. De ment x ideig, mostmeg teljesen be vannak tojva, ha használni akarják. Erre nem tudom mit reagáljak, de a hsz-emhez tényleg nem ártott volna néhány smile.
  • Mr Csé
    #7


    bocsesz
  • Fen3gyerek
    #6
    BURAN már teljesen automatán csinált mindent... fellszállt, repdesett, leszállt...
    30 cmre volt az első kerék a felezővonaltól leszállásnál...
    mindez több mint másfél évtizede, mikor is '88 ban?
  • wanek
    #5
    Te szoktál rettegni miattuk? Miért? Ezek (nasa) - állításuk szerint - már a Holdon is jártak... egy ilyen kis probléma nem tehet keresztbe...
  • Sanyix
    #4
    Egyébként ha akarja valaki nézni a felszállást, akkor szombat este 10 körül(itteni idő), lehet nézni a nasa tv-n :)
  • Sanyix
    #3
    "Elmondása szerint kizárólag a műszerekre hagyatkozni túl kockázatos lenne"
    Hát pedig csak műszerekkel simán vissza lehetne térni a légkörbe, max a földetérésnél lehet gond, hogy nem látnak semmit, na az tényleg nehéz lenne műszerekkel.
  • Tiberius B
    #2
    Na végre csinálnak vmi a köznép számára is látható dolgot! Csak így tovább! Csak oldják már meg azt a hülye problémát, mert ez így annira gáz, mostantól mindig rettegünk majd, ha felküldenek egy siklót? Vagy mi?
  • Peti0011
    #1
    Pffff... hát megseik hogy elszáll egy pár dolog a gépöl aztán jön a bazmeg