2404
  • szedRick
    #2388
    szerintem a rózsaszín polót viselő egyénre nem lehet biztosan rámondani hogy ratymák. Igazából manapság a rózsaszín poló divat és aki követi a divatot az ilyet is felvesz. Az is más kérdés hogy a divatot általában a homokos divattervezők alakítják. Nyilván azért lehet látni egy FULLhomin az identitását, de szerintem nagy általánosságban nem lehet ezt rámondani egy ilyen színű ruhát viselő emberre. Én magam nem vennék fel rózsaszínt de baráti körömben van aki felvesz és nem . De más szemében és általában aki nagyon homofób felvet sok-sok kérdést, szegény :).
  • rocco89
    #2389
    Én azt mondom, hogy egyetlen egy csapatvan aki rózsaszín pólot szokott néha viselni és nem buzik :) . Ez pedig a Rózsaszín Pittbull zenekar. Ők megtehetik a nevükből adodóan.
  • Dying Soul
    #2390
    te ki a fasz vagy.
  • Jeferson
    #2391
    HÁHÁHÁHÁ -háháháháháhhhhháháháháááhhhh, ti kis porbapisilő szarosok .
    Há-háháháháhháháháháháhhh, komoylan mondom ha itt a fogyatékosságért csillagot lehetne kapni ,(a max.5) ti már biztosan összegyüjtöttétek volna......há-há-há , Látom a foygatékos otthonülő (100 - 120 )vagy inkább (40 -50) kg súlyú emberkékne nincs jobb dolguk . Mondjuk például egy barátnőt szerezni.
  • yakisha
    #2392
    jeferson.. ha szépen kérlek elárulod nekünk az IGAZI korodat?
  • Brolly
    #2393
    hagyjad, nem kell vele foglalkozni és nem fog itt szenvedni.
  • yakisha
    #2394
    igaz-igaz..
  • bujcsik555
    #2395
    rózsaszín pólós bulik? az l-t mér csillagoztátok ki?
  • Strami11
    #2396
    ez valami vicc?
  • picket
    #2397
    Nem, csak egy átlag választópolgár
  • Strami11
    #2398
    nalam az annak szamit :)
  • Cabell
    #2399
  • picket
    #2400
  • picket
    #2401
    Na, akkor [url=http://pics.nase-bohren.de/faggots-tank.jpg]így[/u].
  • green6k
    #2402
    Szerintem nincs gond ,se egy rózsaszín pólóval, se egy rózsaszín inggel.Atléta már nálam is meleg lenne....
  • Tsol
    #2403
    A bogarakat nem vonzza, csak a Kétszárnyúak Rendjébe tartozó fajokból néhányat.
  • Tsol
    #2404
    imádom az ossiant, KIRÁLY VAGY!!!!!!!!!!