2404
  • franc0
    #120
  • CattiBrie
    #121
    csipesszel?
  • gabber_saviola
    #122
    jah :ASDasdasdasdsad
  • franc0
    #123
    a visszajelzés a lényeg, nem az amit gondolsz :D
  • Shiwo
    #124
    gyantával se lehet semmi egynéhány helyen :D
  • Csesza
    #125
    hátbaxek, ti bolondok vatytok :DDDDDDD

    most olvastam el a kommenteket... már sírok! :D

    minjá veszek egy rózsaszín pólót :DDDADASD.dfasf. (sztem itt nekem állna a legszarbbul)

    ször? öhm... honajtacskó nálam sem ugat :DDDD
    arcszerzet: öhmm vágva van, szép kis keménygyerekesre :PPDDD
  • Botond #126
    Zacsi gyantázás legjobb.
  • Aspyrin
    #127
    A főhomi divatkreátor. Ő magyarázta el a színek miértjét.
  • CattiBrie
    #128
    egyébként meg a leszbikusság is divat, és mégsem hőbörögtök ellene :)
  • Shiwo
    #129
    a kenésnél még megértem, de ami utána jön...júúj
  • franc0
    #130
    mondjuk pont engem találsz meg ezzel, akinek meglepő véleménye van a dologről :)
  • Csesza
    #131
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD nem is szabad csak ne fajuljon el :D
  • gabber_saviola
    #132
    jó azt tudom, de nem panaszkodtak még :)
  • Botond #133
    Mert az tradicionális érték. Első lépés a rendes többnejűség visszaállítása felé.
  • Aspyrin
    #134
    #45
  • Guer
    #135
    ja azt nem árt...
    már csak bnöre valo tekintettel :))
  • Tinman #136
    Én hőbörgök... egy leszbi pár sem akarta eddig velem csinálni.
    Gusztustalanok... fújjj-fújjj
  • CattiBrie
    #137
    naaa

    nem téged találtalak meg, csak a képből ez jutott eszembe

    jajjmáneizéjjé már
    nem feltételen arra válasz...
  • OrioN the S
    #138
    kötelet nekie
  • franc0
    #139
    biztos mer szőrös a zacsid :DD
  • CattiBrie
    #140
    jaigen, mert nekem lehet egy pasim, és mellé lehet egy nőm is... és utána a pasi had higyje, hogy övé a két nő... :P
  • Guer
    #141
    :DDD
  • OrioN the S
    #142
    jah meg fazsnak hiányzik ,hogy csiklandozza a gáré orrát :D oszt még végén letüsszenti... :)
  • Shiwo
    #143
    próbálkozz biszexeknél :)
  • CattiBrie
    #144
    aham.. nem olvastam végig az előttem megfogalmazódott kommenteket
  • franc0
    #145
    nemizélek iz

    egyébként mindenki azt csinál szex címszó alatt amit akar :)
    én ebben konzerv vagyok ^^
  • Kaszi46
    #146
    szerintem itt 1esek annyira korlátoltak hogy még a punciban sem szeretik a rózsaszínt. mielőtt megtámadnátok, nem hordok én sem ilyen cuccokat, és nem is szeretm ezt a színt.


  • Guer
    #147
    :DDD
    na igen meg magambol kiindulva gondolom nem szereti ő sem ha teli lessz szőrrel a szája....
  • Botond #148
    Rendes országokban így van,sőt még több nő is jár mindenkinek. Praktikus. Osztódik a mosogatás,főzés takarítás,mindig van kire hagyni a gyereket. Szal tiszta jó,nem úgy mint a papucs a villamoson. :-D
  • Tinman #149
    #105

    Amúgy meg ne a zacsimmal csinálják már nu
  • CattiBrie
    #150
    a szőrtelenítést?
  • OrioN the S
    #151
    kamu... tuti rózsaszín kocsi,szoba,mobil stb... nempaj...
  • OrioN the S
    #152
    nem.. mozst akar tárcát venni :)
  • franc0
    #153
    :DDDD
  • Tinman #154
    Öööö... nem
  • G_ArchAngel #155
    "pár év múlva a "macsós" izzadt, retkes, olajfoltos munkásing lesz a divat vagy mi?"

    na, majd ezt én bevezetem:DDD

    költöztettük asszony szüleit az új házba, de előtte kimentünk pár sráccal fotózni egy mezőre gyurgyalagokat...
    A szép zöld pólómon hazafelé kiütött a só, amitől igazán macsónak éreztem magam, szerencsére a stift még küzdött teljes erőből, így kanszagom nem volt, de a lecsúszott outdoor gatyámból kilátszott a neméppen ünnepi boxerem - nos így beflangáltam kisvárosunk főterére, őszülő fejemen egy terepmintás horgászsapkával, az arcomon borostával és rosszul szerkesztett körszakállal...

    hát ott engem senki nem nézett b*zinak, de akartak aprót nyomni a turisták a kezembe, pedig volt nálam pénz - ugyanis kimért, zsákos kutyatápért mentem, ami visszafelé még dobott a látványon, így féloldalasan vállra vetve...:)
  • Shiwo
    #156
    a rózsaszínről vhogy most ez ugrott be..
  • Shiwo
    #157
  • Blasta
    #158
    Erre a papucs/szandál témára reagálva:

    Idiótán néz ki a fél város, minden második arc kiteszi a redvás, mocskos, ápolatlan lábát, had mustráljuk a bkv-n, miközben én ovis korom óta nem hordok utcán zárt cipőn kívül mást, és láss csodát még ebben a melegben sem rohad be a lában a nyári cipőmbe még zoknival sem.
    Viszont nem mocskos, nem pudvás a lábam nap végére és nem tapossák véresre a lábujjaimat a cipőkkel.

    A férfi hordjon zárt cipőt, ne papucsot vagy szandált és ne sírjon, hogy beizzad a lába, mert lehet olyan cipőt hordani amiben nincs ilyen probléma.

    Rózsaszín póló meg nem buzis. METROSZEXUÁLIS! :-DDDD
    (olyat se hordanék)
  • Iori
    #159
    nem értem hogy miért baj az hogy ha valakin rózsaszín fölső van, mindenki azt vesz fel amit akar és ami tetszik neki ill. kényelmes...nem másoknak kell öltözködni hanem saját magának
    egyébként ebben szerintem semmi xtra nincsen, vannak azért ennél "extrémebb" is...

    és plz ne ítéljünk el valakit azzal h hogyan öltözködik, egy ember sokkal több annál...

    ps: szerintem azért szép ez a világ mert mindenki más és mindenkiben van valami különleges, asszem eléggé unalmas lenne ha kimennél az utcára és "ugyanolyan" emberkéket látnál magad körül