2404
  • G1nic
    #40
    XD lol én se vennék fel sohaaa
  • G1nic
    #41
    XD lol én se vennék fel sohaaa
  • G1nic
    #42
    XD lol én se vennék fel sohaaa
  • OrioN the S
    #43
    Chuck Norris találta fel a fekete színt.
    Sőt, az egész látható színtartományt ő találta fel - kivéve a rózsaszínt.
    A rózsaszínt Tom Cruise találta fel.
  • franc0
    #44
    gondoltam várok 4 percet, hátha a te regedre is vonatkozik

    ilyen fajsúlyú mondatért láttam már büntipontot.
    jó, én tudom hogy jóba vagytok és baráti zrika. csak mondom.
  • Aspyrin
    #45
    A gáz az, hogy lassan már eljutunk oda, hogy a homokosok lesznek előnyben a heterokkal szemben. A lányoknál persze csak röhögünk(is), hogy ha egymást szájában kutakodnak de már a simogatós fiúk is megjelentek a partyfotókon..
  • IMYke2.0.0.0
    #46
    Érdekes mód a világoskék és annak enyhébb árnyalatai - a bogarak azt ugye zöldnek látják - sem vonzzák a hőt és a rovarokat...
    A fehér, átlátszó anyagú, de vastag farzsebű nadrágban - alatt tuti tangát hord! - , és feszes pólóban mászkáló pasiktól hányni tudnék. S a csajokon is unalmasak már ezek.

    2006-os divat maca, amitől hányok:
    - szőke meril, lehetőleg szinte már fehérre
    - döglégy-szem napszemüveg - lehetőleg fosbarna, vagy fekete, de még lehet krómcsillogású is, az is trendi,
    - kitépett szemöldök, rettentő undorító rajzol szemöldök,
    - vastag szempilla,
    - 6-8 mm vastag make up, randa színválasztás,
    - kivillanó, szolibarna bőrű dekoltázs, push-up [direkt egy kosármérettel kisebb] melltartó, ami lehetőleg a választott felső alól kilátsszon és véletlenül se legyen szolid,
    - piercing minden szokványos helyen,
    - kinyitható mobiltelefon [ami szokványos az már nem trendi]
    - fehér, szinte csak punciig érő nadrág, vagy szoknyának nevezett anyagdarab, lehetőleg átlátszó legyen, de a zsebek hátul "jótékonyan" kilátszanak, és megmutassák, hogy közöttük egy - általában - fekete tangabugyi vág a csaj seggébe,
    - papucs-cipő.

    2006-os divat buzi, amitől hányok:
    - 0,1 mm-es, növésre hagyott haj, de általában fényes kopasz buksi,
    - szemüveg dettó, mint a plázamacáknál
    - még makeup-ot is el tudok képzelni egy-egy pasira pillantva
    - férfiaknál is látni már kitépett szemöldököt
    - itt is kivillanó "dekoltázs", a direkt így szabott, funkcionalitását tekintve a pólótól messze álló anyagnak köszönhetően
    - feszes póló - lehetőleg csak vállcsúcsig érő újjal, dekoltázzsal, és valami márkajellel a mellbimbó helyén,
    - piercing valahol, láthatóan
    - buzisabb pasiknak fülbevaló
    - vastag, krómosan csillogó óra
    - mobiltelefon és slusszkulcs-csomó - minél több haszontalan kulccsal - és lehetőleg egy trendi autómárka jellel [még akkor is, ha jogsija sincs, mert nem is lehetne, színvaksága miatt] a kézben [zseb használata nem trendi],
    - derékfarmer náluk is trendi
    - "pipás" sportcipő, naná...

    S mind a két nemhez:
    - színösszeállítás, színharmónia: nincs
    - saját testi hibáival nincs tisztában [nő: úszógumik, két ladiknyi segg ellenére feszes nadrág, deréknaci; pasi: nulla izom ellenére feszes póló, levegőt benntart, mégis homorú mellkas]
    - kinyitható mobiltelefon használata, és 4-800 méteren keresztül mintha a másik felet hallgatná elmélyülés [közben a telefon ki van kapcsolva],
    - trendi 128MB MP3 lejátszó vagy mobiltelefon gombjainak babrálása.

    NA ETTŐL HÁNYOK MANAPSÁG.
  • Shiwo
    #47
    úgy láccik divat lesz bzinak lenni
  • OrioN the S
    #48
    jah... ***anyájukat... má a csajok smárolnak me fótóznak dolog is naon trendi lett... kurva jó 12 éves csajok nyalják egymást -.o és az összes rózsaszínpólós vagy kohány vagy agyon van szolizva...
  • OrioN the S
    #49
    jah... majd a buziknak nem kell jegyet venni a bászra :D meg 10% kedvezmény a teckóba :D
  • Shiwo
    #50
    "Divatember üres fejjel, teli zsebbel,
    ő az ,aki semmit nem hisz, semmit nem mer.
    Divatember üres szívvel, sok-sok pénzzel,
    elvek nélkül arcodnak, csak szánalmas vagy."
  • OrioN the S
    #51
    2. vh-ba mé nem vettek fel iet ezek a ketsegek ... namé?!...
  • gabber_saviola
    #52
    makkmarci -.-
  • tigeroo
    #53
    én valamelyik nap voltam a debreceni egyetemben (ismerőst ballagtattunk) és minden második hapekon rózsaszín ing volt...ezt szerintem az olaszoktól vehettékk át (ferrari/lamborgini melett jól mutat a hátranyalt haj + rózsaszín ing)
    de elég undorító egy dolog... jól meglátszik a divat mai hatása az embereken...:l
    pár év múlva a "macsós" izzadt, retkes, olajfoltos munkásing lesz a divat vagy mi?
  • gabber_saviola
    #54
    így igaz, az vagyok :P
  • OrioN the S
    #55
    Divat ember szoli jeggyel....
  • Shiwo
    #56
    ha Lambóm lenne se vennék fel hozzá rózsaszín inget...ferrari meg nem kell :)
  • CattiBrie
    #57
    há kb.. én azt nem értem meg, hogy aki ma felvesz egy papucsot (nyílt cipőt) majd felszáll egy buszre, metróra.. annak milyen "színű" lesz a lába, mire leszáll?

    én egyszerűen igénytelenségnek tartom a pacskert a metrón


    egyébként én nem találok olyan zárt cipőt, amit esetleg zokni nélkül nyáron fel tudnék venni úgy, hogy az ne legyen se rózsaszín, sem ilyen "aladdin" típusú, hanem megyen sporto és mégis illjen a tophoz és csinibb nyári nadrághoz
  • Shiwo
    #58
    még jó hogy eléggé fehér vok..le is szoktam égni rákvörösre o.O
  • Aspyrin
    #59
    Valamelyik műsorban hallottam, hogy a divatszíneket egy szűk kis társulat határozza meg, ráadásul két évre előre. Ha belegondolok, hogy annak a maroknyi embernek esetleg a fele homofóbi..
  • OrioN the S
    #60
    :)
  • BigPunisher
    #61
    régen érveltem, kerestem a megoldást, próbáltam megértő lenni, ma már csak beteszem a winampba a Titkolt Ellenállást és:

    "színes ruhában vonagló gusztustalan férgek, Budapest belvárosában elöntött a méreg, felvonulnak , parádéznak büszkék magukra, de a szivárvány színű zászló vérrel lesz borítva....
    NEM FOGADOM EL A MÁSSÁGOT, NEM AKAROK BETEGES ORSZÁGOT"
  • Shiwo
    #62
    amúgy a szandál is van olyan szellős, mint a papucs, nem ? bár nekem az se teccik..inkább izzadjon a lábam és gyakran mosom..
  • gabber_saviola
    #63
    neked amúgy sem állna jól a sármos kinézetedhez a rózsaszín :ASDasdadasdasd
  • CattiBrie
    #64
    illetve a topik címéhez kapcsolódóan: van egy csomó férfi az utcán(akárhol), akik rózsaszínű pólóban mászkálnak, és tudom, hogy nem buzik, de mégsem, egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy az ilyen embernek milyen lehet a belső lelki világa
  • OrioN the S
    #65
    lol D: és jövőre mi lesz?
  • Shiwo
    #66
    hát a belső lelkivilága valahol a rózsaszín felhők közt járhat a látens homokosok közt...
  • Botond #67
    Végülis jó a papucs. Így első ránézésre meg tudja szűrni az ember az igénytelen pláza ribiket,akik max 1 patront érnek meg és a tartós kapcsolatra érdemeseket. Mondjuk mióta megnősültem nem aggaszt ez a kérdéskör,csak a fiataloknak próbálom átadni a tapasztalataim. :-)
  • tigeroo
    #68
    én fekete tornacipőben járkálok és vettem hozzá sárga cipőfűzőt!:) nagyon kényelmes...eredetileg csont fehér cipőt akartam (700Ft, végülis) de nagyon koszolódott volna
  • CattiBrie
    #69
    vannak pasik, akik nem melegek ám SOKKKAL nőiesebbek, mint én (bár nálam nem nehéz)
  • tigeroo
    #70
    be akarnak állni a sorba...a jó fejek sorába..
    ha egy fehér pólóba menne nemlenne miről beszélni...rózsaszínben meg a haverjai dícsérik, nyalizhat, mehet csajozni puccos helyekre
  • Aspyrin
    #71
    Azt még nem árulták el, de ha mond valamit neked ezt a dolgot is a Náray magyarázta el(azt hiszem így írják helyesen)..
  • CattiBrie
    #72
    namútkó bementem egy bótba, hogy jól veszek cipőt.. végül az egész plázát végigjártam (hozzá kell tenni, hogy utálok vásárolni), de egy darab normális lábbelit nem találtam a lent említett célra - feladtam

    így most van egy darab pacskerem, amit viszont bkv-ra nem veszek fel.. marad a farmer + spor'cipő
  • Shiwo
    #73
    mert te tökös csaj vagy


    [apró]amúgy én láttalak már élőbe..helyes leányzó vagy és nőies :) [/apró]
  • Muki100
    #74
    lehet aki rózsaszín cuccokban mászkál ingyen telefont kap a t-mobiletól.
    Legutóbbi emlékeim szerint viszont a t mobilenál a férfiak szürkében vannak csak a nők vannak abban az undorító rózsaszínben, szóval ez mégse stimmel. Ne feledd, magyarországon 4 millió buzi van és budapest liberális város -.-
  • CattiBrie
    #75
    egyébként minden "divat" cucctól hányingerem van

    vannak ezek az újfajta cipők... hát olyan gusztustalanok, hogy ha csak ilyen lenne (merthogy csak ilyen van), akkor sem venném fel (és nem is veszem meg)
  • IMYke2.0.0.0
    #76
    Hát, mondasz valamit. Hál' Istennek, engem nem fenyeget a "buzis" jelleg bélyege, mert olyan randa vagyok, hogy ha lemegyek a bányába, feltör a szén. :)
    Meg amúgy sem szeretem ezeket a divatosdi dolgokat - a buzik pedig épp azt szeretik, hogy divatozhatnak.

    Catti: képet!
  • CattiBrie
    #77
  • Aspyrin
    #78
  • BigPunisher
    #79
    NIGIRI NEKED A DIVAT MONDJA MEG HOGY KI VAGY