67
Új sorozat az RTL Klubbon
  • Csaba007
    #67
    jaja valószínű!
  • Atisz #66
    Jó kis sorozat volt és ami baromi pozitív hogy volt vége

    Ryan-nél ott volt a sok vérminta, amiket a sziklákba rakott (hogy hogyan az mondjuk rejtély) tehát ő ölt meg mindenkit.
  • Csaba007
    #65
    ja szerintem de vége van!!! sajnos
  • 062020
    #64
    Akkor most Ryan volt a gyilkos?
  • passatgt
    #63
    az embereket nem a kastélyban lévő nő ölte meg?Mert aztmondta az öreg hogy a gyilkos itt van közöttünk és ránézett:)
  • Qwerty4
    #62
    most már kiderült szerintem(a tegnapi részből) hogy emberek voltak a gyilkosok, az azálRyan meg a balfax rendőr volt az egészért a felelős de van még biztos egy 3. dolog is ami belejátszik.
  • Fido4life
    #61
    és hogy tudtad :P
  • passatgt
    #60
    ember hajtotta végre:DDe nem értem,hogy a videót megbabrálták,és azért folyott a vér,de amikor élőbe mentek akkor ais a sziklából csöpögött a vér
  • Brosnan
    #59
    ja mindkettő!!!! de szerintem úgy lesz vége hogy nem derül ki:DDDD
  • Qwerty4
    #58
    sztetek természetfeletti dolgok vagy ember hajtja végre a gyilkosságokat.
    sztem mindkettő.
  • Brosnan
    #57
    lesz ma is nemsokára!!Szerintem jó kis sorozat csak az a kár h még 2 rész lesz és vége!!!!!!! Ez igen kevés!!!!!!!!!
  • Noninnyó
    #56
    még van 3/4 óra is
  • Qwerty4
    #55
    de jó ma lesz, még vagy negyed óra.
    nagyon jó kis sorozat ugye?
  • IceTom
    #54
    meglehet:) vagy csökken a vízszint és simán kimásznak:)
  • passatgt
    #53
    biztos vmi szellem kiszedi őket:)
  • IceTom
    #52
    oks:D amúgy kíváncsi leszek hogy szabadulnak ki onnan:D
  • passatgt
    #51
    de már utólag rájöttem:D
    azthittem,hogy csak ennyi volt az egész:)
  • IceTom
    #50
    nem 6 részes??
  • winnie
    #49
    ez így még érdekes is lehetne:)
  • passatgt
    #48
    1. rész:

    Marie a rendőrnő visszatér Ty Kern szigetére, ahol felnőtt. Itt szeretne ugyanis férjhez menni szíve választottjához.
    A legénybúcsú éjjelén azonban az egyik bátyja rejtélyes módon meghal. A szigeten mindenki balesetnek véli a dolgot, ám Marie nyomozni kezd, amivel kivívja a helybéliek nemtetszését. Boncolást kér, ami miatt a saját családja is ellene fordul. Ő azonban elszántan folytatja a vizsgálatait, mígnem felsőbb utasításra elveszik tőle az ügyet és egy városi nyomozót küldenek annak felderítésére.



    2.rész:
    Továbbra is folyik a nyomozás Gildas halála ügyében. Az első számú gyanúsított – a vérvizsgálatok alapján- Yves Pérec az orvos és polgármester, akit őrizetbe is vesznek, ám egy éjjel rejtélyes módon eltűnik a cellájában és másnap őt is halva találják.
    A gyanú ezek után Nicolas-ra terelődik, akinek az ingén megtalálják Pérec vérét, ám a fiú ezzel a lendülettel el is tűnik. Fersen lezáratja a szigetet és mindenkit a keresésére buzdít. Christian egyre jobban ösztökéli Marie-t hogy menjenek el a szigetről, de a nő nem akar, amíg nem kap hírt az unokaöccséről. Közben a nő újabb furcsa élményeket él át a szikláknál, sőt egy szellem is megjelenik neki. Christian megunja menyasszony makacskodását és egyedül megy el a szigetről.

    Marie-t hivatalosan is visszahelyezik a nyomozásba, így Fersennel együtt keresi a gyilkost, akinek újabb áldozatára bukkannak Chantal Pérec – az elhunyt orvos feleségének- a személyében.


    3.rész

    Marie és Lucas Fersen tovább folytatják a nyomozást. Hamarosan azonban újabb áldozatot találnak, Marie bátyját. Loic-ot.
    Majd kisvártatva az unokaöccse, Nicolas is holtan kerül elő. Marie teljesen megtörik, és úgy dönt, inkább elmegy a szigetről, pláne hogy a vitorlásversenyen résztvevő vőlegényéről is rossz híreket kap. A férfi egy viharban eltűnik. Yvonne-ról kiderül régi szörnytette, ám az elévülés törvénye miatt nem vonhatják felelősségre. A nyomozó és a rendőrnő egyre közelebb kerül a rejtélyes gyilkosságok megoldásához, ám ekkor úgy tűnik végzetes csapdába esnek…

  • winnie
    #47
    leírná valaki, hogy miről szólt a sorozat? röviden eddig a 3. részig?
  • passatgt
    #46
    hát izé
    ennyi?
    belefulladtak a vízbe azt ennyi?
    mert ez így ultra tragiend
  • Matthewpamer
    #45
    de a csaj kárpótol
  • Brutus13
    #44
    Ekkora xart már régen láttam, nem érdemes nézni!!! Ritka rossz....történet gáz, eröltetett, a képvágások meg egyszerűen katasztrofálisak....és a retek meg úgy harangozza hogy a nyár sorozata....minnyá lehidalok...a nyár nézhetetlensége...
  • IceTom
    #43
    v.ki a zenéjét nemtudja megszerezni?:)ami az elején megy
  • Shaman
    #42
    vajon a csaj mikor fexik le először a másik nyomozóval (habár ott a leendő férje,de az tuti gonosz lesz)? :-pp
  • Qwerty4
    #41
    azért láccik nem amerikai, hanem francia, de a csaj tiszta Angelina Joliere hasonlít és igazán dögös.
    A story jó.
  • jozsivagyok
    #40
    bazz de geci jó csaj van benne
  • REALista
    #39
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • REALista
    #38
    Elég gagyi ez a sorozat!!!:))))
  • The FlashBack
    #37
    az jó, jó hosszú. Én már nagyon várom, Lost, és Rejtélyek Városa (utóbbi után, hisz lost folytatódik az RTL-en is meg egyébként is) kötekező darab
    mindenestre ebben csak reménykedni tudok, a topik azért +fav
  • Fülüke
    #36
    DOLMEN!!
  • DJviolin
    #35
    http://www.tf1.fr/lachaine/programmes/fictions/dolmen/accueil/
  • DJviolin
    #34
    Dolmen:
    Rejtélyek szigete

    (Ez a címe az RTL Klub-os reklámban.)
  • Noninnyó
    #33
    Francia sorozat. 6 részes, egyenként 90 perces.
  • Qwerty4
    #32
    sajnos 4 héten belül én is meglátom
  • Istencsászár
    #31
    Sajnos...
  • Frosty01
    #30
  • Qwerty4
    #29
    Egyébként van igazi rejtélyek várossa topik is!!!!!!!!!
  • Qwerty4
    #28
    Te láttad már az utolsó részeket?