7
  • Darth Sith
    #7
    nekem nem jött be ez a formátum. Jó pár dolgot nem tud az Open Office és társai, amelyet a M$ Office igen. Emiatt kell .doc-t használnom, és hiába elterjedt az ODF ha nem tudom benne megcsinálni amit .doc-ban igen.
  • strogg
    #6
    Lhet nagyon pesszimista vagyok.
    De egy olyan országban, ahol egy Campus programot istenítenek, mert ez volt az utóbbi évek leg látványosabb cselekedete a magyar IT világban, az ilyesmire vajmi kevés esély van.

  • ttt ttt
    #5
    Csodálkozom, hogy vannak ilyen politikusok is :O
    Remélem ez a változás szele, de ez még az oktatásban sem ártana, no meg nálunk.

    Persze erre akkor lesz esély, ha majd előírja az eu, az meg bőven odébb van.
  • strogg
    #4
    Nézd.Ne magyarországból induljunk ki. Mindenki tudja, hogy merre hány óra:)
    Ez sajnos úgy fog működni, hogy európa is szépen komótosan átáll az open documentre, amivel szépen előbb-utóbb azonosulni kell itthon is. Ennyi.
    És ez még mindíg nem azt jelenti, hogy a közszféra átáll, hanem azt, hogy azon a három gépen amin pályázatot írnak lesz egy openoffice IS.

    Mert ugye a pénztologatás attól még folytatódni fog....
  • irkab1rka
    #3
    Na, ez sem nálunk történt. A kormányzati szektor enyhén benne van a pénztologatásban, szóval amiz az OSI nem küld egy sales-t, aki állami tendereknél megkeni a megfelelő embereket, addig ebben az országban nem lesz ilyen.
    És mivel az OSI nem profitorientált cég...
  • besetamas
    #2
    Remélem útörők lesznek a belgák!!
  • Caro
    #1
    Az AbiWord odt-s képességeivel nálam azért még adódtak gondok.
    Remélem kijavítják.