796
  • Shiwo
    #756
    de amit ő épít , azt is ? mert akkor a cuccok "átadása" pofon 1szerü..belépünk a másik szerverére, mentünk 1et és már meg is van nekünk is..
  • ngcsnet
    #755
    Ha én mentem le, akkor elvileg hozzám menti le, akárkinek a szerverén vagyok. és meg tudom utána nyitni bárki hostján, sajáton is.
  • Shiwo
    #754
    kikéne prócálni, ha adminként mentesz más szerverén, az hozzád menti le, vagy hozzá..és ha hozzád, akkor utána szerverként megtod-e nyitni..
  • ColdFire
    #753
    még lehet hogy jobban is, mint te
  • ColdFire
    #752
    hogyne, már rég, csak ahol régebben probáltuk, ott szar volt...
  • KapuBen
    #751
    Tudod használni az ew-ot?
  • ColdFire
    #750
    hurrá, én csinálom a repteret :P
  • KapuBen
    #749
    De majd ha ez kész csinálok egy repcsiset is!És abban segíthetsz is!
  • ColdFire
    #748
    eh :'( :D
  • KapuBen
    #747
    Az nem ezen a pályán lesz:D
  • ColdFire
    #746
    nekem olyat csináljatok hogy egy gép beférjen :D
    Airplanes rulz :D
  • KapuBen
    #745
    Két kép:

  • KapuBen
    #744
    Még csak garázs van de igen!
  • akyyy
    #743
    nem... segíthetek építeni?
  • KapuBen
    #742
    Amin rallyzni fogunk!Kell garázs?
  • akyyy
    #741
    Sg road? mijaz?
  • ngcsnet
    #740
    már egyszer beszéltünk róla, hogy ez a fájl csere-bere nem igazán működik, dehát meg lehet próbálni, ingyen tárhelyre tedd fel, vagy ha nem tudod, küldd át msn-en, és felteszem akkor, esetleg.:)
  • KapuBen
    #739
    Most fogok SG Road-ot csinálni!Ha valaki feltudná majd valahova rakni ahonnan lehetne szedni megköszönném!
  • Shiwo
    #738
    én valszeg nem tok lenni
  • ngcsnet
    #737
    Felnagyított emberke

    ma este kéne multizni, remélem mind itt lesztek;)
  • akyyy
    #736
    ezmiez akar lenni?
  • Peppus
    #735
    van itt valaki?
  • KapuBen
    #734
    Überlol:
  • Peppus
    #733
    Gyertek...
  • KapuBen
    #732
    Csinálj!
  • Peppus
    #731
    Csináljak szervert? :) nagyon eltűntetek
  • Shiwo
    #730
    nem tom hova lettél, de menthetnél

    [apró]biztos valami focit bámulsz...[/apró]
  • Peppus
    #729
    Csináltam szervert
  • KapuBen
    #728
    SG Kocsizás pass:1111 Audi kell!
  • Shiwo
    #727
    elötte Lmented..

    így ha részletekbe le van mentve a ház, csak visszakell tölteni a részeket..

    mert ez a vacak lekezel mondjuk 2000 elemet, de menteni kb 100-at hajlandó..

    ha még mindig nem érted, csinálok szervert oszt megmutatom..
  • Cat 02 #726
    nem lagzik
  • akyyy
    #725
    de mire jó h megépítem a helikopter leszálot, aztán lebombázom
  • Ron Ragm
    #724
    Mondjuk próbáltuk de nem megy szal így a beállítások kellenenének vagy mik. Paraméterek, na.
  • ngcsnet
    #723
    Elvileg be lehet, de mi még nme próbáltuk, ha admin vagy, akkor ctrl+a, minigames fül, DM-et bekapcsolod, és akkor elvileg be tudod pipálni hogy lehessen pusztítani a kockákat.
  • Ron Ragm
    #722
    Azt hogy lehet megcsinálni hogy deatmatchben a fegyverek pusztítsák a kockákat?
  • Shiwo
    #721
    terv alapján a legjobb, ha olyan szerveren csinálod, ahol nincs senki..ha nagy amit építeni akarsz, építsd meg 1 részét, mentsd L .. hagyj meg annyit, amennyi feltétlen szükséges a továbbhaladáshoz, majd miután megvannak a továbbhaladási "alapok" a maradékot is töröld és az "új" részekkel dolgozz tovább..pl. én a háznál megcsináltam az alsó részt, mentettem, tettem rá "tetőt" ami a felső rész padlója, majd a tető-padló alol kivertem a falakat és az addig lementett dolgokat..maradt a levegőben a tető-padló..arra megépítettem a felső részt, mentettem, megint levertem a nagy részt, csak a helikopter leszállót hagytam meg..míg elkészült a helikopter alja, utána azt is lebombáztam..megépítettem a helikoptert, mentettem, lebombáztam, megépítettem az autót, és így tovább...
  • Peppus
    #720
    Csináltam szervert...

    gyertek..

    SG GUYS
    pass:1111
  • akyyy
    #719
    szerver van? leltem egy jó kis tervet meg akarom csinálni:D
  • Shiwo
    #718
    hát..olyan 3-4 nekifutásra olyan 1-2 óra alatt

    eleinte megvolt 1-1 rész, csak bszott visszatölteni minden kockát..végül meguntam és megcsináltam nagyobb (ergó kevesebb) kockákból..és így is 6 különböző mentést kell betölteni a "teljes"-hez..meg a kocsi kerekeit, a virágokat és a mocikat nem menti L, azt újra bekell(ene) tenni..
  • ngcsnet
    #717
    A linkek jók, én látom a terveket, de tényleg szép, mennyi idő alatt csináltad meg? Amúgy elég kár hogy motorra nem lehet építeni :(