857
11425289261411843092.jpg
  • Narxis
    #777
    Durva bár amúgy is óriási a népharag ahogy az amcsi fórumokat, híreket olvasom. Ezt nem lehet annyiban hagyni. Ha meg csak terv volt az egész és valaki tök más lesz akkor le a kalappal mert a negatív reklám is reklám. :)
  • szabii98
    #776
    tetszik ez, hogy semmit nem tudunk :D

  • ldavid
    #775
    annyiból lett volna jobb ha őt választják, hogy elég lett volna fekete-fehérre filterezni, most meg mindenképp újat kell majd csinálni :D
  • szabii98
    #774
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    viszont az előző előtti részben meg az volt, hogy Meg fog meghalni. most meg Brian meghal? lesz még itt valami nagy durranás, egyelőre ne cseréljétek le a bannert :P
  • ReszegKoldus
    #773
    elfogult vagyok, mert legjobban a Brian-Stewie részeket szeretem, úgyhogy én biztos nem őt nyírtam volna ki...
  • tutituti
    #772
  • ldavid
    #771
    fő indok szerintem hogy MacFarlanenek ennyivel is kevesebb lesz a munkája
    meglátjuk, milyen lesz, bár én amúgy is őt kedveltem a legkevésbé
  • Janika114
    #770
    Én örülök neki, kaszáltam pár résszel ezelőtt, de most úgy döntöttem hogy adok neki pár résznyi esélyt még így, hátha jót tesz az újdonság.
  • Narxis
    #769


    Sztem is hiba volt de vannak pro és kontra is érvek szóval majd meglátjuk.
  • adam46
    #768
    Nem tudjátok melyik az a rész, amikor Peter az elején belebújik egy kenguru erszényébe az állatkertben?
  • tutituti
    #767
    Szerintem ezzel a húzással csak rosszabb lesz a sorozat sorsa nem pedig javulni fog.de várjuk ki a végét.
    nem akarom megint temetni mert az előző rész(ep.5) például nagyon tetszett.
  • argo001
    #766
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elvileg Brian hal meg.
  • Master91
    #765
    Kiderült ki halt meg?

    Spoilerba vagy privibe írd már le kérlek , meg öl a kíváncsiság, de nincs erőm új évadot végig nézni ( asszem az előzőt se néztem végig )
  • Narxis
    #764
    Na neeeeeeeeeeeeeeeee, csak őt ne!!!!
  • ldavid
    #763
    jószarvolt

    #761 én is erre gondoltam. mondjuk valahol logikus, Kunisnak nincs sok értelme maradni.
  • Narxis
    #762
    Jó kis rész volt. :D
  • szabii98
    #761
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg fog meghalni?
  • Narxis
    #760
    Elkezdték újrahasznosítani a poénokat. :D
  • ldavid
    #759
    a sajtburgeres jelenet már volt egy korábbi részben.
    meg a tűzoltós is...
    ...és az Adam Levine-es is
    WTF
  • szabii98
    #758
    közben megnéztem. nem volt annyira rossz valóban :D
  • Janika114
    #757
    Hát nem volt annyira rossz mint az előző kettő, de annyira jó se hogy maradjak.
  • szabii98
    #756
    ennyire fos lett? még nem néztem meg:S:D
  • Janika114
    #755
    Nem gondoltam volna hogy idejut a régi kedvencem, de nálam ez sajnos kasza lett... Mint írtam nem a régi, inkább nem pazarlom rá így is kevés sorozatos időmet :D
  • tigeroo
    #754
    az a jelenet kellene nekem amikor 1 kövér ember felbüfög 1 csirkét plz valaki help:D
  • szabii98
    #753
    +1
    nem untam még ennyire family guy részt
  • tutituti
    #752
    dettó.az évadnyitó jó volt ellentétben a 2. résszel.két momentum volt amin elmosolyodtm, amúgy semmi.
  • Janika114
    #751
    Érthető, nem is erőltetem én rá másra, még jövőhéten nálam is javíthat, majd meglátom milyen lesz a 3. rész.
  • Narxis
    #750
    Kicsit elfáradt a sorozat, annyira nincs sok sorozatom, hogy ezért kaszáljam.
  • Janika114
    #749
    Nekem nagyon nem jött be, sőt a részhez kapcsolódóan elgondolkoztam azon hogy kaszálom is, egy részt még várok azért, mint a részben Peter nem a régi már, nálam a sorozat nem a régi már, részenkénti egy-két poén számomra kevés. Hol vannak már az első jó pár évad zseniális jelenetei..
  • Narxis
    #748
    Hatalmas rész volt a mai. Chip 4ever!! :D
  • ldavid
    #747
    komoly volt ez a "cutaway teleport"
  • Narxis
    #746
    Hétfőn már új rész!!!
  • Zetorg
    #745
    köszi!
  • ldavid
    #744
    4x05-ben volt
  • Zetorg
    #743
    hello

    keresem azt a jelenetet, amikor peter magyarázza clewelandnek, hogy quagmire megcsinálta a feleségét. a kagylóban vannak és "bang bang bang..."
  • Narxis
    #742
    Ezek de durva infók. :D
  • Narxis
    #741
    1 csirkés volt ami baromi látványos volt, nem tom melyik részben. Talán amikor Brian és Ste visszafele mennek az időben.
  • ldavid
    #740
    a csirkéssel ráadásul nem is spórolnak sokat, mert a háttér/környezet és a mozdulatok mindig változnak
  • ReszegKoldus
    #739
    -Ebben az epizódban lehet hogy lesz egy 5 perces Csirke-harc.

    Hú ezeket az "időhúzó" dolgokat hogy utálom ebben a sorozatban...
  • ldavid
    #738
    ez mind a hivatalos twitter/fb oldalról van, amikre a Comic-Con alatt postolták ki ezeket (tehát mind hivatalos infó)

    "Lois eredetileg szőke" - itt az eredeti pilot videó: