857
11425289261411843092.jpg
  • manson222
    #857
  • argo001
    #856
    A Family Guy egyike azon kevés sorozatnak, ahol zseniális a magyar szinkron. Dolmány Attila egyenesen fantasztikus, ahogy Stewie-t szinkronizálja.
  • tigeroo
    #855
    Nézd eredetiben. Ráadásul Seth Macfarlane egy csomó szereplőt maga szinkronizál. Pl. Brian, Stewie, zseniális
  • eddaniel
    #854
    Én most kezdtem nézni az elejétől, szinkronosan. A 10.-ik évadnál tartok, Jól érzékelem, hogy az első évadokban még sokkal többet beszéltek trágárul ? (Magyarul nézem) Ahol most tartok sok káromkodást kifütyülnek vagy valami undorító gyerekes szót mondanak a káromkodás helyett, volt erről valahol szó, hogy például az ortt vagy valami más szervezet beleszólt? Ha így marad nem nézem továábbb pedig egyébként tetszik.
  • Rafanir
    #853
    Igen megvan!
    Hálás köszönetem!
  • Master91
    #852
    hasra ütök:

    mikor Meg meg valami csávó fülbe akarta a sexet, Peter is valami erény hülyeséget fogadott (asszem az iskolába így adta elő egy színpadon egy csávó, aki lazán ült le fordítva a székre, meg fikázta a rivális gimit )
  • Rafanir
    #851
    Egyik sem az.
    Ez az epizód nem ilyen mini sztorikból állt.
  • mooo
    #850
    Szerintem erre gondolsz.
    Ha mégsem akkor ez lesz az.
    Utoljára szerkesztette: mooo, 2016.03.25. 19:44:18
  • Rafanir
    #849
    Lenne egy fontos kérdésem.
    Egy Family Guy epizódot keresnék.

    Annyit tudok róla mondani, hogy a részben többször is, poénból, ilyen nézői szavazás volt.
    Tehát megállt a kép, és egy bemondó hang kérdezte, hogy: Ha Ön "ezt" akarja, akkor nyomja meg az 1-es gombot, ha "ezt" akkor a 2-es gombot.

    Az epizód meg úgy fejeződött be, hogy Meget dobta a fiúja, és a narrátor ismét megkérdezte, hogy "Ha Meg sztoriját akarja hallani, akkor nyomja meg az 1-es gombot, ha pedig Cleveland e részre tartogatott vicces beszólását akarja hallani, akkor nyomja meg a 2-es gombot."

    És persze úgy lett vége, hogy Cleveland váratlanul benézett az ablakon, és valami ilyesmit mondott, hogy "Helló srácok, sika-mika."

    Tudja valaki, hogy ez melyik rész?
  • pajti
    #848
  • pajti
    #847
  • pajti
    #846
  • pajti
    #845
  • ldavid
    #844
    szeretik az ilyeneket a készítők, mert kevesebb vele a munka :D
  • pajti
    #843
  • Narxis
    #842
    loool ez rohadt jó rész volt :D Mindig a Stewei és Bryan központú részek a legjobbak. :D
  • pajti
    #841


    Utoljára szerkesztette: pajti, 2015.03.15. 07:42:01
  • Narxis
    #840
    :DD
  • ldavid
    #839
    "What the hell?
    There's an animated version of you and me doing it.
    Who put that on there?"
    :DDD
  • Narxis
    #838
    Jó rész volt.
  • Narxis
    #837
    Utóbbi.
  • Prof William
    #836
    Volt valami magyarázat, hogy hogyan kerültek össze? Stewie megint babrált a téridővel?

    Vagy egyszer csak már ott voltak? :)
  • ldavid
    #835
    ahhahha mekkora szövegek voltak :D
  • Narxis
    #834
    aha :D
  • Master91
    #833
    Family.Guy.S13E01 ? :D
  • Narxis
    #832
    jaja :D
  • Master91
    #831
    Most volt a Simpsons rész ugye?
  • Narxis
    #830
    Hatalmas évadnyitó volt!! :DD
  • Narxis
    #829
    Ez jó lesz.
  • theone91
    #828


    Pár elkészült jelenet a Simpsons - Family Guy crossover epizódból. Hivatalosak, Comic-Conon mutogatták.
  • theone91
    #827
    És a Family Guy-osok is írják, úgyhogy szerintem több lesz az FG-s odabökés is.
  • ldavid
    #826
    09.28.
  • ldavid
    #825
    csakúgy
  • Kontrakcio
    #824
    [URL=http://tv.gamestar.hu/video/family-guy-peter-vs-oriascsirke]csirkeharc ^^[/URL]
  • argo001
    #823
    Köszi!
  • theone91
    #822
    Tizedik évad megy most a Comedy Centralon, azaz eddig.
  • argo001
    #821
    Kb. hol tart most a szinkron?
  • Narxis
    #820
    Nagyon jó rész volt a mai is! :DD
  • ldavid
    #819
    picsába. én mostanra végig akartam nézni a Cleveland show-t, erre még maradt vagy 8 részem :D

    gold:
    - Your logo was stupid. It looked like a big purple penis and your ratings blew.
    - We did about the same as Bob's Burgers.

    The talking bear was so bad, Seth MacFarlane quit voicing him after season two.
  • Narxis
    #818
    Haha, ez hatalmas rész volt! :D