59
KOL - ONLINE RPG /webes felület/
  • Cat 02 #19
    az a Sauceres emberke az a főzös vagy mi ? :D
  • EmThor
    #18
    regeléskor 80kör, naponta aztán 40 kör, kb hajnali 5-6 fele van a rollover közép európai idő szerint...

    lehet alkoholizálni is :) az is tölti a pontokat :D csak ne üssétek ki magatokat, tőlem már meat-et is loptak, amikor 2őt láttam a monsztákból :D

    ja és meglett vampire hunter G ott volt a spooky forestben, a helyén :o)
  • Shadow_THH
    #17
    sajna nekem nincsen kajám
    időben mennyit kell várni hogy feltöltödjön
  • Ottto
    #16
    Vazz...80 pont hamar elment, és csak lvl 2ig jutottam el :C
    De olyan dolgok vannak benne hogy vááááh :DD Elég csak Spooky forestben mászkálni!
    Márcsak több akciópont kéne. Asszem bekajálok megnézem hogymegy....
  • EmThor
    #15
    háhá, twin peaks... isten trófea:



    [i]Your Log Saw Something That Night
  • EmThor
    #14
    A berúgásnak néha előnyei is vannak - megj.: a pia 10-15 adventure pontot is adott még! :)

  • EmThor
    #13
    milyen módszerrel kapsz még kört? egyél igyál -> invetory, consumable asszem, drink eat a kajára... spooky mushroom elég jó :)
  • Shadow_THH
    #12
    mikor kapok homokórám mell pontokat? ☻
  • EmThor
    #11
    kösz

    vampire hunter G spoiler ^_^
    [spoiler]vampire hunter G-vel még csak 1cer taliztam a spooky forest-ben, van már 4 vámpír szívem, ugye Hunter G feltűnik még a forest-ben? eddig úgy láccik nem volt szerencsém
  • Shadow_THH
    #10
    júliustól lesz avatar kép

    gombát lehet nevelni és vannak hozzá extrák mint pla az astral badger (mushroom mushroom badger :C)
  • EmThor
    #9
    lehet sütit sütni, meglepni a másik játékost, pvp-zni, familiárist harcoltatni, eventen a pinguin mob mafiát űzték ki a városból :D

    ja meg vhogy asszem lehet gombát nevelni.. van póló, pohár meg bögre is :D -> már a való életben lehet ilyet rendelni...

    SPOILER

    tattoo még nem tiszta nekem, meg hogy ha felöltöztetem a karimat mér nem változik a képe, de avatárképhez asszem a tetkónak lehet köze... tetkóhoz a wrong side of the trackben kell a művésznek küldit csinálni...

  • Shadow_THH
    #8
    lvl 3 lol :D
  • Ottto
    #7
    Vááá :DDD
    Meg kell néznem, nagyon jól nézki! Az ilyeneknek sztem sokkal jobb hangulata van mint bármely más "igényesebbnek". Imádom! Megyek is felregelek :DDD
  • Cuchulainn
    #6
    Ez jó :)
    Olyasmi mint a Larkinor.
  • CattiBrie
    #5
  • Shadow_THH
    #4
    apropó használhatnál kisebb képeket is
  • Shadow_THH
    #3
    :DDDDD egy hasonlónak csináltunk tápigot a kumipan, igaz az hoax volt

    ez annyira szar hogy meg kell néznem
  • EmThor
    #2
    képz











  • EmThor
    #1
    Üdv,

    íme egy webes rpg, mely összetett, vicces és szinte azonnal függővé tesz :)

    Angol nyelv jó közepes ismerete erősen javallott.
    Ami még kell hozzá: net + egy böngésző + szabadidő :)

    Fordulók naponta vannak, rollover CET kb reggel 6kor van. 40 akciópont van naponta. Ez klántagsággal nőhet + ha a campsite-ot bebútorozzátok.

    Familiárisom, Killer :) a 4 fontot nyomó Moszkító :) Velem harcol, ő is lép szintet. De lehet más állatkátok is persze :)

    A pénznem: Meat.

    Dióhéjban: vannak küldik meg még küldik, meg familiáris, meg tárgy kombó, vagy 6 kaszt, naponta x elkölthető "akció" pont, kaszinó, amit még bizonyos mértékig kajával meg piával lehet tölteni, de a pocak is megtelik egyszer ugye, de naponta kiürül. Van PvP meg klánok, meg eventek, meg mindenféle gyűjtögetés :)

    Ja, a játék teljesen ingyenes

    kol főoldal

    kol unofficial fan oldal

    kol-wiki

    van hp meg mana pont, sok sok harc, szintlépés, meg lehet aludni, saját campsite... van minden, gyertek ^_^

    Kezdőknek: a hegyekben a Mt. Noob-nál kezdjétek :D

    Ízelítő: