59
KOL - ONLINE RPG /webes felület/
  • EmThor
    #59
    up. elvileg 2 hó alatt ki lehet végezni, utána jöhet előről :)
  • EmThor
    #58
    no mi van, leült a totyik vagy mindenki gémel? :D
  • EmThor
    #57
    a goofball-t amit ad a suspicious looking guy ad ingyen először a wrong side of the tracks-s ben... NE használjátok!!! én szóltam...
  • EmThor
    #56
    Guano Junction-ben, ha [spoiler] jön egy briefcase denevér, szerencsével kiesik a breifcase, inventoryban use és: "You open the briefcase. You gain 300 Meat." :) wooohooo :D
  • EmThor
    #55
    két szó :D engem is tegnap vettek fel! húú van egy pizza, ad vagy 10-15 kört egy napra... Hajtok új familiárisra, meg sikerült sütnöm ma, kaptam a kajából 2-3 adventure pontot. [spoiler]Harcos céhnek meatcart összeraktam persze csak netes útmutató alapján. van egy két fejtörő ami igen kemény. pl egy barlanba nem lehet bemenni mer legyek vannak. kiderült, hogy degrassi gnoll-ban vagy hol ha levered a légycsapós fickót, megkaphatod a légycsapoját, amivel elmész a helyre, inventoryban use légycsapós és voi la :D
  • Ottto
    #54
    Elküldtem a jelentkezést a Magyar KoL klánba. EmThor szólj két szót az érdekemben ha tudsz kössz :DDD
  • EmThor
    #53
    gratula :)
  • j0nNyKa
    #52
  • EmThor
    #51
    evésnél egyenlőre a mushroom-ra szavazok... már vagy 4et megettem 1 nap, egyenkét 3 adventure pont... jó néha csak 2, de többnyire 3 ^_^

    clan stash meg jó. tehát felvesznek klánba, van egy közös láda. van 100 karma pontod. nálunk pl beraksz 2 meat-et kapsz egy karma pontot, vagy beraksz egy tárgyat, akkor is annyit, amennyi a tárgy neve után zárójelben van írva. ki is vehecc tárgyat, szintén utána zárójelben mennyi karma pontot vesztesz, ha kiveszel 1et. fegyverek kulcsok ruhák, van minden :) ja igen, naponta nálunk (nemtom máshol hogy van) 110 karmáig vehecc ki cuccot. neat.

    council of loathing kb 4 küldi - bat boss
    [spoiler]sok hely megjelent térképen. nem tom holdaknak köszönhető-e, vagy a klántagságnak, egyenlőre új küldinek tulajdonítom. eddig úgy néz ki 1 szint, egy council of loathing "főküldi"... lementek barlangba harcoljatok a létrán előbb, amíg az illatosító nincs meg. amint megvan equip-ezzétek, hogy elnyomja a guano szagát. ezután mehettek középre a guano fieldre harcolni. itt addig toljátok amíg 3 biscuit of echoes vagy vmi ilyen nevű sütit kaptok. használjátok mind a 3at, ekkor leomlik a 3 fal körben és az utolsó mögött van a bat boss, egyenlőre képtelen vaok megölni 5. szinten...
  • Cat 02 #50
    ittam és kaptam mistcali pontot x]
  • EmThor
    #49
    black :D
  • EmThor
    #48
    286 kör eddig 3 nap alatt... :D 160 - 200 helyett ... ezért tessék enni inkább mint inni, mert jönnek a körök... :)

    [i]A nap viccessége: a kaszinó -> rulett - "mindig a feketére tégy" - mondja wesley snipes :)

  • Cat 02 #47
    valaki help már :D nincs valami mágus céh ? mert kéne tűzlasztit taunlnom :P
  • j0nNyKa
    #46
    "Finally, you must answer this fiendishly difficult trivia question: What color was George Washington's favorite black horse?"
  • Ottto
    #45
    Én Teknősidomár vagyok szal nekem alapfelszerelés :D
  • EmThor
    #44
    teknősös van nekem is azt is találtam...
  • j0nNyKa
    #43
    hat az en karim 5 perc utan drogfuggo lett.
    :D
  • Cat 02 #42
    varázslaot akarok :D a serpenyő már uncsi :S
  • Ottto
    #41
    Nekem idéző tekercsek kellenének, mert még csak teknőst tudok idézni de az nem túl erős :/
  • j0nNyKa
    #40
    ez nagyon nagy, grat h felhivtad ra a figyelmet :]
  • EmThor
    #39
    town, clan district, keress egy klánt, szurkolj hogy vegyenek fel, és ha van clan gym bemész és ott lehet a 3 tul.ra gyúrni :)

    meg van clan stash, meg akármi...
  • Cat 02 #38
    semmi megvan :D
  • Cat 02 #37
    hool a gold wing vagy mi ??? :D
  • Ottto
    #36
    Céhbe kell belépni hogy varázstekercseket kapjak? vazzz :C
  • Cat 02 #35
    hol a céh ? :D
  • EmThor
    #34
    lépj be a céhbe, csinálj céhes küldiket

    passz
  • Cat 02 #33
    varázslatokat hol tudok tanulni ???

    meg az aranyszárnyat honnan szerezzem meg ? D:
  • Ottto
    #32
    Nem. Véletlenszerűen adja a skillpontokat. Ebből neked valami kell, valami nem, szal csak reménykedhettek hogy az kel ami jön...
  • Shadow_THH
    #31
    aha :/
  • EmThor
    #30
    hát ha sokat harcolsz akkor ki leszel gyúrva, ha sokat varázsolsz akkor meg az.. amolyan dungeon sieges a dolog, ha jól értem.
  • Shadow_THH
    #29
    mér hogy lehet beállitani hogy mire gyursz
  • EmThor
    #28
    hú asszem a középsőre a mystical izére kell gyúrni de most passzolom hol...
  • Cat 02 #27
    én asszem mágus vok :D azzal mit kéne ? :D
  • EmThor
    #26
    wow :) 113 pont sok :) ha harcos vagy, ölj sok nyuszit, azért kapsz muscle pontot, majd szintlépést
  • Cat 02 #25
    én meg a Mana ra kattingattam :D
    megöltem 3 nyuszit :D
    még van 113 cselekvés pontom :D
  • EmThor
    #24
    felül a menüben ott van hogy skills... ne légy butus...
  • Cat 02 #23
    hog tudok a skillekre meni? :D
  • Ottto
    #22
    Hát ennyi. Keveslem azt a negyven pontot, de ez van.

    Csééém, mit láttam a bolhapiacon! "titanium assault umbrella" xDDDDDD
  • Cat 02 #21
    omg nem enged be seghova (kivévre a noob cave be :D) mert vhmit meg kéne cisnálni :(
    mit is ? :D
  • EmThor
    #20
    elvileg varázsló kasztnak felel meg normálisban. első kettő harcos, második kettő varázsló, utolsó kettő meg tolvaj szerű kaszt... sauceor elvileg a sorcerer név kifigurázása imho...

    kasztok1

    reg + kasztok2