101
Fuss Forrest! Fuss!
  • highlander15
    #101
    A folytatás címe Gump&Tsa.
  • gibson9
    #100
    Nem is tudtam, hogy van folytatása valamilyen formában is. Ennek utánna járok, mert a film nagyon tetszik
  • Tripod
    #99
    Nekem megvan dvd-n angol 5.1/magyar 5.1
    Nagyon jó a szinkron, de azért az igazi mégiscsak angolul!
  • highlander15
    #98
    Én olvastam nemrég könyvben is,most olvasom a folytatását,szerintem nagyon jó.
  • Fido4life
    #97
    Angolul látta már valaki ? Amikor először láttam még nem voltam annyira szinkron ellenes, így nem tűnt volna fel hogy esetleg shit e a szinkron (bár sokan mondják hogy itt kifejezetten jó lett)
  • Tripod
    #96
    Kicsit kihalt a fórum. Úgyhogy most írok ide valamit:
    -Nahát, mama vagy Jenny!
    -Mama vagyok. Úgy hívják, hogy Forrest.
    -Ahogy engem!
    -A papája nevét adtam neki.
    -A papáját is Forrestnak hívják?
    -Te vagy a papája Forrest!

    Soha életemben nem láttam még gyönyörűbb filmet!
    Minden tiszteletem Tom Hanksnak, Robert Zemeckisnek és Alan Silvestrinek a csodálatos zenéért!
  • vili 27
    #95
    Hello !

    A magyar szinkron 5.1 eredeti, csak nekem valahogy nem akar működni az 5.1.

    írj ha megvetted, és hogy működik-e az 5.1 ! Kösz.
    Üdv!
  • Prof William
    #94
    Ez a 5.1 az eredeti szinkron? Vagy csináltak rá újat? Mert akkor megveszem...
  • vili 27
    #93
    Halleluja !!! Na végre kiadták magyar szinkronnal 5.1 magyarul. Megvettem, csak az a gondom hogy hiába az 5.1 csak a center játszik még a bal és jobb első hangszóró. Sőt a két első hangszóró is kicsit gyanusan szól. Már azt hittem a házi mozival van gond, de a többi filmemet gond nélkül vitte. Valakinek van hasonló problémája ???
    Köszi.
  • Forrest Gump
    #92
    Ide muszáj vok írni vmit!
  • vili 27
    #91
    Ez abszolut így van. És ráadásul a kedvencem.
  • Prof William
    #90
    igen sajna! Mijnap is láttam MEdia Marktban a FG DVD-t. nagy boldogan rohanok oda erre... van vagyx 8 féle szinkrionja de maygar az neeem...

    Pedi ez azon kevés filmek eggyike ami szinkronnal nagyon élvezhető...
  • vili 27
    #89
    Hello Mindenkinek ! Létezik az hogy a Forrest Gump eredeti kiadásban nincs magyar szinkronnal ???????????????
  • Seten
    #88

    Winston Groom a könyvet 1985-ben írta. A film 1994-ben készült. :P

  • hunbasser
    #87
    Forrest Gump torrent 1.
    Forrest Gump torrent 2.
    Forrest Gump torrent 3.

    szal van 3 verzió,egyiket vki csak seedeli
  • gameplusz
    #86
    Ha arra gondolsz, hogy 3gp, akkor a neten találsz egy rakat konvertert. Ha ez megvan, akkor az átkonvertált filmet adatkábellel vagy bluetooth-al átküldöd és a kis aranyosra még szerzel egy lejátszót, ami megbírkózik vele, értsd telefonra 3gp lejátszó teljes nézettel. Megfejeledegy kis szabad hellyel még előtte és ennyi.

    Visszatérve az első bekezdésedre: valóban sokkal jobbak a ratyi lejátszók, az ún családi videókat ratyi lemezzel csak ilyenek viszik, próbáltam már a panaszkodik lejátszókkal, vagy xwave vagy sorolhatnám még, de egyedül az ilyen teszkó value lejátszók esznek mindent. Egy évig kibírják, addig viszont minden visz.
  • ZilogR
    #85
    És olyat tud valaki, hogy normális kínai dvd lejátszó is le tudja játszani? Olyan, amit a negyedévente kapott SPAR-os kajautalványért meg tudsz venni bármelyik INTERSPAR-ban. Nekem ilyen kell. Mert minek az előtt a rohadék szgép előtt ülni, amúgy is lassú, ezek meg olcsók és pont erre vannak kitalálva, hogy dvd-t játszanak le.

    És megvan-e valakinek Symbian-os telefonra?

    -=ZR=-
  • Fido4life
    #84
    Jah, és akkor én is letudnám tölteni :)
  • Prof William
    #83
    Jó lenne az is. Kis 100-as csomagokban aztán összeilesszük. Már csináltam ilyet.
  • Fido4life
    #82
    Inkább a rapidra töltené fel :(
  • hunbasser
    #81
    meg kell várni a majomparádét..:Smost egyenlőre se le,se fel nem lehet tölteni sajna :( úgy h várunk...
  • Fido4life
    #80
    Pontosan !
  • quack
    #79
    a mamám azt mondta hogy ez a világ egyik legjobb filmje
    szvsz az egyetlen olyan film ami megérdemelte a sok Oscar-ját
  • Prof William
    #78
    Igen igen igen! Töltsd fel aztán add meg a torren linkjét!
  • Bandew
    #77
    Tudtommal a könyv a forgatókönyv alapján készült, nem pedig fordítva. Így pedig nem meglepő.
  • Fido4life
    #76
    Hát igen, majd úgy összekéne vágni, és akkor teljes mértékben tökéletes film..
  • REALista
    #75
    Szerintem tökéletes lett a befejezés is!!!!
  • hunbasser
    #74
    nekem megvan dvd-n magyar szinkronnal.
    lehet h felpakolom majd majomra divxben...(ha kell egyáltalán vkinek...)
  • Lord Oswal
    #73
    nekem megvan szinkronosan és dvd-n :) nem tom honnan, apám szerezte
  • Kmarha
    #72
    igen, a befejezés nekem se. Épp ezért már a 3. megnézés óta ott kapcsolom ki ahol összeházasodnak. :)
  • Bucser
    #71
    -Nem kellett volna hogy megüssön téged Jenny
    -Gyere Forest menjünk
    -Bocsánat hogy megzavartam a fekete párduc bulijukat.
  • Seten
    #70

    Egy film ami jobb lett mint a könyv!

  • Fido4life
    #69
    - Maga tényleg ilyen hülye, vagy csak megjátsza ?
    - Az a hülye aki mondja...
  • Prof William
    #68
    - Kész!
    - Forest! Miért rakta ilyen gyorsan össze?
    - Mert maga azt mondta.

    Na mindegy menjünk rákászni...
  • Fido4life
    #67
    Én digiztem volna, ha nem b*sztam volna szét a videókártyámat... Kínai GeForc-al nem lehet..:(
  • oliverspy
    #66
    Nem digizte be a TV2-ről? Nekem csak kazin van meg szarrá nézve és kéne valami jobb :D
    Szinkronosban meg nem nagyon láttam sehol DivX-et. Főleg most hogy 3 nagy torrent oldalból 2 nem működik.
  • Fido4life
    #65
    Na most fejeződött be, a világ, talán tényleg legjobb filmje..:) Egyedül a befejezés nem tetszik..
  • Fido4life
    #64
    Nincs mit, kicsit sok volt a volt :D
  • Zadeus
    #63
    Thx a segitséget!
  • Punker
    #62
    az volt az