54
  • JoeFromHun
    #14
    Háááát nem igazán értem, hogy itt most miért a MySpace a hibás..??
    Az amerikaiak tényleg hülyék ...
  • Zsoldos
    #13
    Szerintem o se hulye, sot. Tudja o mindezt, csak jol jonne neki a sokmillio zseton. Megprobalja, hatha. Remelem nem nyer.
  • Morden23
    #12
    Tehát a MySpace hibája... naná, hogy az övé.

    Nem is annak a kedves szülőnek, aki április óta elfelejtette észrevenni a szitut. Hülye amerikaiak, amerikai hülyék :(
  • kbupdate
    #11
    tök jó, beperlem az IWIW-et meg a MyVIP-t is:D:D:D:
  • codaco
    #10
    Engem meg letegeztek az iwiw-en, ami miatt súlyos személyiségzavarom lett. Nem ismertek egy jó ügyvédet?
  • Mike
    #9
    totál igaz
  • Mike
    #8
    USA-ban nemzeti sport a pereskedés általi meggazdagodás

    "a szexuális támadásra egy parkolóban került sor"
    akkor miért nem a parkoló tulajdonosát perelték be? vagy azt is beperelték?

    egyébként is, USA-ban felsegítesz a földről egy kisgyereket, máris mindeki üvölt, hogy pedofil
  • JZO
    #7
    Neveccséges
  • Feriboy
    #6
    na látom sokan hasonló véleményen vagyunk :) lehet be kéne perelni az sg-t, hogy a hozzászólók nem veszik komolyan az ilyen "súlyos ügyet" aztán a véletlenül idetévedt kis gyerek fejlődésében kárt tesznek és bűnöző meg lelki sérült lesz belőle :D
  • Feriboy
    #5
    amerikában bárkit be lehet perelni bármivel. Amilyen alapon beperelik a myspace-t olyan alpon mondjuk egy mozit is bel lehetne perelni nem? Pl. 2 idegen összefut, egymás mellé ülnek stb aztán a srác meg haza viszi a lányt de a kocsiban rámászik. Miért nem vigyázott a mozi hogy ne ülhessen egy idősebb fiú a lány mellé??? barmok
  • turul16
    #4
    Szerintem az utcákat sem lenne szabad épiteni, ott is találkozhatnak emberek...
    A kislány elutasította a férfit és ezzel vége az ügynek..
  • Zedas
    #3
    "Az esemény egyértelműen a MySpace hibája"

    Valóban :) Nem is lehetne más... ez az ön borítékja, bíró úr.
  • Cat #2
    miért nem perlik be az sms, az email és a telefonszolgáltatót is? ők is segítették a kapcsolat fenntartását. Sőt, autóval ment a találkozóra, szóval annak gyártóját se hagyjuk ki a sorból.
  • ntom
    #1
    "egy 22 éves wisconsini fiatalember hasonló módon cserkészett be egy másik 14 éves kislányt és hat esetben molesztálta is"

    én valahogy úgy működtem ebben a korban, hogy ha elmentem vhová, ahol pofánvágtak, akkor nem nagyon mentem oda vissza többet. Oké, hogy amerikairól van szó, de a 3-4. után neki is feltűnhetett volna :)
    van egy olyan érzésem, hogy ez csak később minősült molesztálásnak, amikor vmelyik fél megunta a ténykedést...