54
  • johnz
    #54
    nemhiszen hogy itt a srác lenne a hibás még a benyúlt valahova akkor se!!
    adott egy 19 éves kanos érett már férfi nem fiú mit gondolt a kis csajszi legózni fog vele?
    amúgymeg az anyja tipikus amerikai gyökér aki a saját hibáját próbálja másra kenni itt az a baj hogy én nem is engedném sehova a leendő lányomat egy 19 éves egyénnel lehet az felőlem jézus is majd ha megérett rá mehet! mostanság nagy divat a szüzesség elkurása és most a lányokra gondolok sztem ebből legalább 50%megbánja amit és akivel tette 50% meg mire nagykorúságát betölti ribanc lessz!! hajrá 10 év múlva már égő lessz egy ovisnak hogy még szűz?!
    apám szar ez a világ!!! kinyalhatja minden pedo köcsög
  • MEdievil
    #53
    Svájcban az van kiírva a bíróságra hogy a legfőbb törvény a józan ész... ezen el kellene gondolkozni itt is és az usában.. csak persze idáig már nem jutnak el mert hiányzik
  • RonySize
    #52
    ...perlek!
    Zaklatnak lánclevelekkel az iwiw-en; fenyegetnek, ha nem küldöm tovább nem szexelek egyévig
  • RonySize
    #51
    ámérika (USA) egy beteg ország...

    off
    ...erre járkál bokor gyuri, és bezárat majd néhány magyar dc hubot, és torrent trackert -mert az jó!
    ...hopp éppen nem is elérhető az egyik (majom) ???
  • HavocS
    #50
    Kapjátok el busst, és kérdezzétek meg mi a véleménye (ha sikerül :D)
  • Pestaa
    #49
    "mé'nem pereljük be egész amerikát?"

    Mert Te húznád a rövidebbet :)

    Szánalmas, mik folynak a nagyvilágban. Szerény álláspontom szerint nem csak mi vagyunk ennyire szkeptikusak, hanem a Föld bármely pontján kételkednek a szülő elméjének épségében (vagy éppen túl okos?).
    Sőt, ha már ennyire fikázzuk Amerikát, szerintem ott is akad egy-két homo sapiens, akik elítélik ezt a magatartást.
    Az USA-ban ez a kultúra. Tiszteletben kell tartani, de megóvni tőle kicsiny hazánkat :)
  • Tercsd #48
    Pereljük be ezt, pereljük be azt...

    mé'nem pereljük be egész amerikát?
  • Razgon
    #47
    Nem lesz per. Ezek az ügyek úgy vannak kitalálva, hogy a végén megegyezéssel záruljanak. A MySpace tejelni fog, mert olcsóbban kijön belőle mintha perelne, még akkor is, ha nyer.

    Hiszen az ügyvédeket neki is fizetnie kell. Figyeljétek meg, megegyezés lesz, MySpace tejelni fog valamennyit.
  • cucumbira
    #46
    Ha jól tudom (de lehet, h hüleség) az USAban, ha vkit megerőszakolsz akkor büntit kapsz. Ha akit megerőszakoltál, nem viselt melltartót akkor nem kapsz büntit:)
  • Laci082
    #45
    Én nem osztom az általános elméletet miszerint az amcsik sokkal hülyébbek mint bárki más. Éppen ezért ezt nem is annak tudom be. Mellesleg kétlem, hogy ezt a kedves szülő találta ki. Inkább az ügyvédből nézném ki, hogy ilyen perre rábeszéli a szülőt némi kártérítés reményében. Az ötlet jó, de mi lesz itt, ha ezek megnyerik a pert? Naponta 500-an fogják feljelenteni az ilyen oldalakat.
  • Weechoo
    #44
    Hát az az igazság, én sajnálom szegény kislányt. Milyen rossz lehetett neki, miután megtudta az anyukájától, hogy az már szexuális zaklatás, amikor ő meg a barátja megszeretgetik egymást.
  • HavocS
    #43
    Szerintem a Microsoftot kell beperelni, mert a Windows XP™-n keresztül került sor erre a felháborító tettre. Meg az Intelt, mert celeron proci futott a gépben. Meg az LG-t, mert LG monitoron keresztül látta ezt a sok szennyet. És nem utolsó sorban a Toyotát, mert a fiatalember ezzel a kocsival vitte el az ártatlan pici lánykát.

    Komolyra fordítva a szót: én abszolút nem sajnálom a kiscsajt. Aki 14 éves létére 19 évesekkel kavar, ráadásul több hónapos virtuális ismeretség után a közeledést molesztálásnak veszi, az teljes biztonsággal tajgetosz-pozitív. És talán a perelgetés helyett a szülőknek kéne felelősséget vállalni. Ha már annyi szó esett róla...

    "-Stanley, tudod, miért kapsz 10 hónap szobafogságot?
    -Nem!
    -Tudod Stan, a kutyának nem illik kiverni társaságban... ööö... úgy értem, a kutyának soha nem szabad kiverni!
    -De hát mi ez a nagy felhajtás?
    -Ó Stanley, ti soha nem tanultatok ilyet az iskolában?"
    (bocs a pontatlanságért, emlékezetből írtam)
  • raingun
    #42
    Telefonált is neki, a telefongyártót nem perelik be?
    STUUUPID AMERIKAIAK
    pesze ez inkább a pénzről szól...

    Még a napszemüvegre is rá kell írni nekik:
    "A napszemüveg a hőség ellen nem véd"
  • pepe003
    #41
    Ide inkább sexuális zaklatás panda kéne
  • Mike
    #40
    hopp ezek szerint a kislánynak az elején nem volt kifogása a 19 éves pártfogója ellen, és anyucinak sem
  • LowEnd
    #39
    Utólag nem fizetett a pasi, igy lett belőle molesztálás
  • fishguy
    #38
    hát ez lol woot és imaorofl!
    de ők is tudják hogy baromség csak éppen a jogrentszerük lehetövé teszi hogy ilyen gyagyaságokkal szöszöljenek...hát igen jóléti társadalom mert ilyen kis szarságokra pazarolják az igazságszolgáltatás idelyét, mert hát ott nincs is semmi komoly dolog amire lehetne mág időt szentelni... source foreva'
  • DanyyX
    #37
    Az eset egyértelműen a szülő hibája. Pereljük be. Legalábbis én a Myspace helyében simán visszaperelnék, ha már ilyen fasza arrafelé a jogrendszer.

    OFF: Remélem errefelé nem akarják átvenni az amerikai baromságokat, mert mostanság nagyon majmolja amerikát ez az ország is...
  • DanyyX
    #36
    léél
  • deathvir
    #35
    Elnézést az OFFTOPICÉRT! :P
  • deathvir
    #34
    Ne tartsatok egy nagy mágnest ha valaki ventillátort használ sólyom! ill. Ne csináljatok semmit ami irritálja a belső fületeket borz! :D
  • Shadow_THH
    #33
    :DDDD
    hé! Mi nemigazán szeretjük a TE fajtádat errefelé! -.-
  • Shadow_THH
    #32
    azaz :D
    -hova mész lányom?
    -hát egy uriemberrel aki maj' 10 évvel idősebb elvisz midnenhova hazahoz meg megfőz helyetted anyám moziba.
    -ja ok
    ...
    -anya meghúzta a hajam
    -kislányom gyere megyünk
    -rendőrségre?
    -malacpersejért hülyelány
  • dotkom
    #31
    szokasos amcsi felfogas...
    mindenert beperelnek mindenkit...
    ez ott bevett szokas...
  • Darth Sith
    #30
    "A fiatalember látszólag igazi úriember módjára viselkedett a kislánnyal. Többször elhozta például az iskolából, elvitte ebédelni és moziba is. A szexuális támadásra az egyik ilyen találkozó során, egy parkolóban került sor. "Az esemény egyértelműen a MySpace hibája"
    LOL! :D
    Nem lehet hogy esetleg a szülőnek oda kellett volna figyelni rá? Meg mondjuk figyelni arra hogy egy 14 éves kiscsajt egy srác akárhova ne cipelhessen el. Figyelni a gyerekre, meg valamennyire megismerni a baráti körét, nem olyan nagy dolog. Persze könnyű másra hárítani a hibát..
  • Daudi Baldr
    #29
    Hát ez tényleg undorító, de azért a srácot se sajnáljuk. Egyébként az ügyvédek találják ki ezt sok "kiaknázandó lehetőséget"...Nem ide tartozik, de 1kanadai ismerősnek vmi balesetből kifolyólag 20e kanadai dollárt ítélt meg a bíróság, ebből 12-t az ügyvéd kapott -xal ki tudja mi itt az igazság. Ha ott élnénk és ilyen történne velünk+még 1ismerős ügyvéd fülébe jutna a dolog aki lát benne fantáziát sztem mindenki bepróbálná, mert akkor már az ük unkokáinknak se kellene 1szalmaszálat se keresztberaknia egész életében. -persze attól még undorító
  • deathvir
    #28
    Ne pereskedjetek panda vagyok :D
  • Laci73
    #27
    Piroska elcsalja és megeszi a farkast?

    1. A lány tud írni-olvasni, így el kellett olvassa a használat feltételeit.

    2. 14 évesen már tudnia kell mindenkinek (és tudja is), hogy hogyan működnek a dolgok. Ráadásul a mai tizenéves korosztály nagyon korán érik.

    3. Tele van a világ aberrált dolgokkal, egyszerűen képmutatás - a kapzsiság mellett - elővenni egy ilyen ügyet.

    4. Akiket valóban erőszak ér gyermekként - mert ez valójában nem volt semmi - azok mit tegyenek? Ők mennyire pereljék be és legfőképpen kit?
  • fawcet
    #26
    Nahát. Nem sok értelmes dolog van az amerikai jogrendszerben. Kezdve a szabadalomtól kezdve a nemi erőszakig mindenből pert csinálnak. Sok ügyvéd meg perlő ingyenélősködik.
  • k0zi
    #25
    Egyértelműen a MySpace a hibás. Hiszen ő engedte el a kiskorú lányt moziba és kajálni a 19 éves fiúval. A MySpace elmulasztotta szülői kötelezettségeit és tettestárs a filmipar, a TV és a RAP zene!
    Égessük fel ez a koszos internetet!!!
    Ja egyébként az milyen már hogy "hat esetben molesztálta" ??!?!
    "Anya képzeld fogdosta a mellem" 1. alkalom
    "Anya képzeld fogdosta a combom is" 2. alkalom
    majd amikor 6x is találkoznak
    "Anya hüpp-hüpp, képzeld azt mondta hogy szép a szemem"
    "Na ez se akar megdugni téged, gyorsan bepereljük ezt a sátánista rohadt MySpace-t" 6. alkalom
  • lextat
    #24
    asdasd22: Pontossan úgy van ahogy írtad!
    Általános jelenség (nálunk 1000%), hogy a "kislányok" min. 8-10 évvel idősebb emberekkel kezdenek "érintkezni" :) De ez megmarad nagyobb korban is! Ált. a környezetemben a velem 1korú 21-23 éves lányok rendre 29-31 évesekkel kezdenek!!
    Ha itt történt volna nálunk ez az eset , én szivem szerint min. kiskoruak börtönébe záratnám a kiscsajt ugy kb. 1 évre ,az anyját meg fegyházba
    10 évre , hogy r*h*dj*n meg az a romlott pénzéhes alacsony IQ teljesítményű degenerált , k*rv*t nevelő világot romlásba borító élőlény :)
    Érdekes h. pont a MySpace felelős mindenért , mert persze természetessen más nem játszott közre ebben
    a csalásban :D ( bocs a kikelésért, nem ilyen vagyok:D )
  • Szefmester
    #23
    "A kapcsolat fokozatosan kibontakozott, a két fiatal először csak chatelt egymással, majd rendszeresen e-maileket is küldözgettek, végül már telefonon is beszéltek egymással. A fiatalember látszólag igazi úriember módjára viselkedett a kislánnyal. Többször elhozta például az iskolából, elvitte ebédelni és moziba is."

    mintha nem rövid ideig találkozgattak volna mind VR mind real life.. akkor most hol a molesztálás?

    ez kissé eltúlozva olyan mintha valaki bemenne egy melgbárba ott felszedne egy ********, majd miután megtörtént a kellemetlen dolog.. feljelenti hogy megerőszakolta.. és perli a bárt mert ott ismerkedett meg vele.. szánalmas...
  • asdasd22
    #22
    és a 14-15 éves kislányok 14-15 éves kisfiukkal fognak leállni (ebben a számomra kicsit furcsa világban, de ez másik téma)? Hát nem.. irány a chat.hu. Az a magyar valóság! :) Ott a kis 14-15 éves lányok kiröhögik a 17 alattiakat kb... :D:D:D

    :ezt nekik..
  • asdasd22
    #21
    Nah akkor
    chat.hu, randivonal, miegymás.. Hozom a hugom beregisztráltatom oda, aztán dől a mák...



    nem is tudom.. legalja vagy szánalmas.hu? :)
  • TH448
    #20
    "A 14 éves texasi kislány áprilisban ismerte meg a 19 éves fiatalembert, aki azt állította magáról, hogy főiskolai hallgató és szabadidejében pedig futballozik." Ezt miért kell kiemelni? Ha már nem fősulis, meg nem futballozik, akkor mégse akar tőle semmit, legalábbis olyan feelingje van a dolognak. És lőjük fejbe az összes ingyenélőt...
  • bertino
    #19
    és akkor ez is egy példa abból, hogyan gazdagodjunk ingyér bár áldozat meghozásával...
  • Inquisitor
    #18
    "Az esemény egyértelműen a MySpace hibája. Az oldal tulajdonosait sokkal jobban érdekli, hogy minél több pénzt szedhessen ki az emberekből, mint az, hogy vigyázzon a fiatalkorúakra."

    Ööööö, a MySpace nem ingyenes? Mert én nem emléxem, hogy fizettem volna nekik ...

    Másik meg ... az Internet Elötti időkben volt ám olyan, hogy valaki(k) újsághírdetés és/vagy levelezés által ismerkedett. Akkor is beperelték az újságot és/vagy a Postát?
    Vagy ha élőben ismerkednek meg, mondjuk egy étteremben, moziban vagy diszóban és élőben hazudja magát valaki jófejnek ...?
  • nedudu
    #17
    Engem nem akar egy 20-30 ev koruli lany zaklatni? Igerem nem jelentem fel, sem ot sem az sg-t
  • Mice
    #16
    :)))))))))))
  • mb66
    #15
    Sok hülye szardarab, fejbe kéne mindet lőni