268
  • Nuki
    #54
    de ne arra mennyen hogy nincs ilyen, haen valamijen kutyásba... úgyis be fogják zárni...
  • Gfreiter
    #53
    Nincs ilyen topik, szerintem nyugodtan nyisd meg.
  • Nuki
    #52
    fórumkereső fölül, beírod hogy "kutya" kidob legalább 5-7 témát amik közül jó pár helyen fel tehetnéd a kérdésed, de elég csak egy helyen.
    a témába írassuk be a hasonló témák (kutyák,macskák)-al foglalkozók címét, és akkor ha valami kell oda írkáljanak :)
  • Nuki
    #51
    gyönyörű idő, esőfelhők mindenütt, vagy kisüt a nap két percre...
    #45: keress rá hogy "kutya" ha nem találsz ilyen totyikot, akkor nyiss csak, mert a sok ember úgyis le fog újregezni meg lámázni ;D újat nem érdemes azért nyitni mert úgyis bezárják.
    #46: meleg kutya, loál :D szerintem a valóságban nincs ilyen.
    #48-2. eredetileg igen, de témától eltérhetünk egy kicsit ;)
    szerintem kutyák nem eszik meg egymást, csak akkor ha nagyon éhesek, talán még féltékenységből sem, ők nem pór emberek, őket nem hajtják ilyen célok.
  • CattiBrie
    #50
    szerintem kutyák nem eszik egymás kölkét, sztem hülyeség.. ez inkább rágcsálókra igaz pl hörcsög

    szerintem ha ebbe a topikban csak álltoknak keresünk gazdit, akkor baromira nem fog pörögni.. de nem én hoztam létre a topikot
  • React
    #49
    Hát nem tom, de lehet pár hónapig nem alszok, ha ilyen látványra megyek ki a kertbe, gyengébb idegzetűek miatt direkt nem elemeztem :/
  • React
    #48
    1.Nincs, rákerestem!

    2.Ezér kérdeztem, hogy ide gyakorlatilag minden jöhet ami állatokkal van, vagy kizárólagosan állatokat keresünk gazdiknak :)
  • CattiBrie
    #47
    1. sztem már van - de nem tom
    2. ez is ilyen mindenféle kisállat topig lett - szerintem
  • CattiBrie
    #46
    biszekszuális kutya?

    "Cartmen, neked meleg a kutyád!" :D
  • React
    #45
    Bocsi, az offért de még valamit kérdeznék: Szerintetek érdemes "az én kutyám" címmel topikot nyitni, mer láttam, hogy van "az én macskám" meg minden, de kutyás topic, amibe írnak is alig van...
  • React
    #44
    Huh én ettől úgy félek, olvastam anno -talán egy fórumon- hogy két kutya (lány) iszonyat jól elvoltak egymással, amíg az egyik nem fialt, és a másik irigységből, meg féltékenységből megette a kicsinyeit.... :(((((((

    Van mamáéknál (szomszédba) 1 németjuhász (örökbefogadtuk), és van egy kis csöppnyi mopszunk, és nagyon jól megvannak még, csak félek, hogy 1szer kell, hogy elszálljon az agya a németjuhászunknak, és akkor ... :/
  • CattiBrie
    #43
    hát.. na jó :)
  • Nuki
    #42
    ejha! jó kérdés ez a bojt-rágcsálósti... szerintem nem tudom, majd ha lesznek képek, akkor teszek fel és meg tudod állapítani hogy történt e ilyesmi vagy sem ^.^
    szóval holnap lesz időm állatkákat fotózni, mert még fürdés, szoba illetve saját magam rendberakása jön aztán ki tudja mikor érek haza,
    rossz fényviszonyokkal viszont vakuzni nem szerenék a búrájukba, gondolom megérted :)
    (mert nem itt házban vannak hanem udvaron vagy kisházban évszaktól függöen)
  • CattiBrie
    #41
    hááát.. :)

    degut már láttam.. minden nap
    nem azért érdekel.. csak mert miért ne

    no meg ha valaki szeretne olyan édi degut, mint amilyen egy degu, hagy lássa, hogy is néz az ki :)


    télleg a deguk nem rágták le egymás farkáról a bojtot?
  • Nuki
    #40
    kacagó gerlém (olyanok mint a sima utcai galambok, csak fehér meg egyéb világos színárnyalatban:)
    bár az már csak kettő, mert velük nincs annyi már foglalkozva, vérfrissítés, stb... pedig régen volt 22 darab is:)

    meg deguk :)

    favicc: használd a gúgli képkeresőt viccet félretéve: majd le fogom fotózni őket, holnap, holnaputánig, ha nem baj ennyi várakozás =)

    (ja meg ami nem a mienk az egy Rotweiler-Dobermann keverék kutya a szomszédéké, de egy udvarban lakunk:) (meg még nekik 1 valami nimfa-papagájhoz hasonló papagályuk:)
  • CattiBrie
    #39
    arra már jártam :)

    és még mien állatod van?
    mindenféléről szívesen csekkolok fényképeket :)
  • Nuki
    #38
    #36 öö az a gond hogy nem értek hozzá nem vagyok állapchilógus, csak reménykedtem hogy ez lesz és ijenformán gondolkoztam: sok kaja-nem esz gyerek
    probléma az is, hogy én nem tudok megkölömböztetni fiút lánytól, ezért nem akartam kivenni senkit se, mert ha anyukát veszek ki akkor talán ennyi védelmük se lenne...

    #37: Bp->XIX.ker->Ady Endre út messze van? :)
  • CattiBrie
    #37
    megyek állatokat simogatni, merre lax? :
  • CattiBrie
    #36
    háló, állatkert? :D

    egyébként hány kölök van? és akkor kölkök szülők mind együtt?
    és miért, az h a szülők bántják a piciket függ attól, hogy mennyi kaját kapnak? (csak mert ezt én nem hiszem el)
  • Nuki
    #35
    ok lesznek :]
    mivel születés után gyakorlatilag kajafürdőt adtam nekik minden nap, és a mocskos önző apukának volt mit ennie, ezért nem :D
    ád2, nem volt szabad ketrecem mert a többit vagy nem találom, vagy kacagó gerlék tanyáznak benne, azért nem lettek szétválasztva...
  • CattiBrie
    #34
    és a szülők nem bántják a piciket?

    egyébként meg kéépet! :)
  • Nuki
    #33
    már születtek 1 hónapja, de kell még ugyanennyi hogy el lehessen szakítani őket az ősüktől :]
  • CattiBrie
    #32
    születnek?
  • Nuki
    #31
    kb. egy hónap és el tudnék ajándékozni 1-2 degu-t :)
  • Munch
    #30
    Azt se tudtam hogy van apróhírdetés.
  • Gfreiter
    #29
    Én is így látom :) és remélem sokan mások is
  • Nuki
    #28
    Őszintén szólva nem tudom hogy mennyien járnak apróhirdetés rovatba, mennyien ide fórumozni, de ezt a témát jó ötletnek tartom, mert legalább + lehetőség hogy többen észervegyék ha kell valami :)
  • Gfreiter
    #27
    Nem hinném, hogy a kutyusod féltékeny lenne egy ilyen kis pici, ártatlan jószágra Talán örülne neki... :)
  • Ronny
    #26
    naggyon helyesek:) az a gond ha vinnék egyet az olyan lenne mintha megcsalnám a mostani kutyámat:)
  • Gfreiter
    #25
    Üdv Doma :)))) Köszi a bíztatást!!
  • Gfreiter
    #24
    Nem. Üzletszerű kéjelgés...
  • Gfreiter
    #23
  • Munch
    #22
    Jaja, be ne zárjátok, ilyennek nem az apróhirdetésben van a helye.
    Keressünk gazdit kutyuknak.
  • Gfreiter
    #21
    Szia! De, éppen azt próbáljuk. Ezért is nyitottam meg a topikot.
  • heni11
    #20
    nem tud valaki tenni valamit az elhaggyott állatokért?
  • OPM
    #19
    ejnye, hát nem látod hogy épp most szüli :D
  • CattiBrie
    #18
    az a kis fehéres elég érdekesen adja elő :D
  • RaZoK
    #17
    való igaz..
  • Doma #16
    Privát üzentetben szerintem minden részletet el lehet inténzni főleg ha valaki komolyan gondolja hogy állatot fogadjon örökbe!
  • RaZoK
    #15
    szomorú, szeretem az állatokat de van egy macskám és sajnos mellette nem férne meg egy kutya+nem is lenne energiám még őt is gondozni+panelban lakom :D