26
  • Agent47
    #26
    Örülök hogy végül talán Statham-é lesz a főszerep,de mi lenne ha az "igazi" 47-es játszaná el? Aki játszott a hitmannel az tudhatja kiről beszélek!;)
    http://www.davidbateson.dk/mp3/hitman03.mp3
  • hen-tes
    #25
    London-ban is jó volt. :P
  • PetruZ
    #24
    Forrás? Hivatalos bejelentés? Én semmit sem találok. Bírom az ilyen forrásmegjelölés nélküli cikkeket...
    Ellenben most lesz egy Crank nevű film, amelyben Statham egy bérgyilkost alakít, akinek a szervezetében halálos méreg van, és meghal, ha a szívverése egy bizonyos ütemszám alá esik. :)
  • Karez
    #23
    Mikor először látam a szállitó előzetesét mondtam magamban "Mia fene?A hitman-ből film készül?" Aztán mikor meghalotam a címét kicsit lejött a vigyor a képemről,de tudtam ha egyszer hitman-ből film készül csakis Jason Statham lehet a főszerep!!!
    Aztán jöttek a rém hírek.Először uwe boll neve,aztán szerencsére kiveték a kezéből.De jaj kivette el tőle ha nem más mint vin dízel!!!!Igazi égszakadás földindulás volt.De szerencsére rídricktől teljesen jogosan az IO interactive elvete,és a szerepet pont Jason-ra adták .
    Gyerekek asszem 2007-ben megint egy jó játékadaptációval leszünk gazdagabbak.
  • schrank
    #22
    az a szerencséjük ezeknek hogy már nem él Telli Szavallasz mert akkor semmi esélyük nem lett volna a szerepre da sokat imádkozunk az ugyancsak gyér hajjal megáldott magyar hangja kaphatja meg a szerepet Koncz Gábor személyében
  • gamerboy91
    #21
    Valahoyg Vin Dízelt nemtom elképzelni a csöndben settenkedő vonalkódos tarkójú 47-es ügynöknek...

    Ő megy és öl nem settenkedik!

    Mikor az első részét láttam a szállítónak rögtön tudtam ha lesz hitman film Statham lesz a főhös megszemélyesítője!
  • Lordius
    #20
    Kedvenc szinészem: nemcsak a Szállitóban volt jó, Blöff, Ravasz az agy...nagyon nagy szinész
  • RaszPuty1N
    #19
    EZAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZ
    ezqrvajó:D
  • Szalámi
    #18
    YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS! Nem mint ha utállnám Dieselt de Statham sokkal jobb választás na ha kész megyek is a moziba
  • haxoror
    #17
    Ja az lemaradt hogy mindez jelentéktelen ahhoz a másik hírhez képest hogy hála az égnek nem Uwe Boll fogja "rendezi"

    HALLELUJA!!!
  • haxoror
    #16
  • haxoror
    #15
    Ez sztem nem arról szól hogy Vin Diesel rossz választás lett volna hanem arról hogy Jason Statham SOKKAL jobb választás, nem véletlen hogy egy csomó embernek rögtön az ő neve ugrott be amikor szóba került a Hitman megfilmesítése.

    Vin Diesel -> Riddick
    Jason Statham -> Hitman

    Egyébként én speciel imádom a Vin Diesel filmeket is a Pitch Black alapmű és a Chronicles is kurva jó volt szerintem, arról nem is beszélve hogy a Riddick játék is iszonyatosan jó, remélem annak is lesz majd folytatása
  • Moyko
    #14
    Riddick "megrakja" a szállítót... rövid film lenne
  • MrPrise
    #13
    A filmbe belerakhatnák az elejére, hogy Jason Statham első célpontja Vin Diesel lesz. Mármint ő játszaná azt akit meg kellene ölnie :-D
  • spR
    #12
    Remelem nem kamu a hir. Az imdb-n meg mindig Diesel van feltuntetve Hitman-kent.
  • Yeti
    #11
    Emlékszek, amikor itt megjelent a hír, hogy Vin Diesel lesz Hitman, már akkor is sokan írták a fórumba, hogy inkább Jason Stathamnek kellene eljásztania:)
  • Kagemusha
    #10
    Egy-egy szinesz szineszi kvalitasaival lehet vitatkozni, reszemrol azonban nem elsosorban azert nezek meg egy alkotast, mert film- vagy szinikritikus kivanok lenni. A puszta szorakozas szerintetek nem elegendo indok, hogy egy filmet, szineszt megfelelonek tartsak egy adott szerepre? Csak mert allandoan es majd mindenki szapulja Vin Dieselt, csak eppen nem ertem, miert?
    Johet a tamadas!
  • Lenny
    #9
    Hála az égnek hogy nem a Dízeles Vin! Mert riogattak vele!
  • 5i
    #8
    Lehetett szavazni az EIDOS honlapján.
  • Proview
    #7
    Zenék meg remélem a játék Jesper Kyd szerzeményei lesznek :)
  • Proview
    #6
    Igeeeeeeeeeeeen végre egy jó hír :)
    Biztos volt erre is petíció
  • loryb
    #5
    Vagy 2 hete néztem meg a A szállító 2 , és azon gondolkoztam, miért nem ő lesz Hitman. És tessék.
  • Ryo san
    #4
    Ő a tuti választás!
  • bertino
    #3
    egyértelműen ő kell a szerepbe
  • galedki
    #2
    az, király a csóka a Szállítóban... és még nem is olyan sikegyszerű.
  • MrPrise
    #1
    Na, ez jó hír! Már megijedtem, hogy nincs szemük a producereknek! ;-)