38
Látványos videók készítése!
  • nagyZSé
    #38
    hali mindenki nekem egy olyan progi kellene amivel a videót meg lehet úgy csinálni hogy oda-vissza játssza (pl a lépcsőn le lép egyet az emberke majd ugyanez visszafele mintha fellépne)
    erre tudtok nekem valamien progit ajánlani+azt is megköszönném ha leírnátok hozzá hogy kell csinálni
    előre is köszi!
  • Driftman
    #37
    Sziasztok
    Nos nekem valami olyan progi kellene amivel valami olyat lehetne csinálni h egy kijelölt részt elhomályosítok a több marad élesen.
  • kurdipeter
    #36
    Sziasztok! Lenne egy furcsa problémám:

    Először is játékokból szoktam gameplay-t lopni a FRAPS nevezetű programmal. Eddig minden ok, csakhogy bazi nagy fájlokat csinál. A RADVIDEO-val konvertálgatom őket általában XviD vagy DivX kodekkel, de néha lerövidül a videó. Pontosabban felgyorsul, pl 8 másodperces kis töredékből csinál 6 másodpercet, hosszabb videóknál ez még szörnyűbb. Nem beszélve arról, ha valamit 2x konvertálok, az már 2x-esen is felgyorsul... Néha meg semmi gond, marad a hossz. Nem értem!

    Please Help!
  • Rincewind
    #35
    Hali tudna valaki ajanlani olyan programot, ami tud kezelni HD felbontasu 720 es 1080p videokat? Tobb darabban levo HD videokat szeretnek osszevagni egyetlen filmme, viszont anelkul, hogy minosegbeli romlas kovetkezne be. Jah, es jo lenne, ha program Vista compatibilis lenne. Elore is koszi!
  • mataharii
    #34
    Hello! Az a problémám, hogy a kamerámról beolvasott video hangja a premiere-ben szétesik, vagyis szaggat. A kamerán lejátszva teljesen jól működik, de a gépen szétesik. Van ötletetek?

    Köszi
  • balu666
    #33
    Sziasztok.

    Az miért lehet, hogy ha le szeretnék játszani valami videót a neten, amihez wmp-kell, rögtön kifagy az avant browser, de a sima internet explorer is. A gépet már leformáztam miatta, mindenből a legújabb van fent, de nem oldódott meg semmi. Ötletek?
  • ssolitude
    #32
    VirtualDubMod, ha egyforma a kódolása a két avi-nak.Ha nem akkor valamilyen filmszerkesztő (Vegas, Adobe, stb.). AviJoiner felejtős, nagyon szar minőséget csinál.
  • MihBen
    #31
    avi
  • PíszLávJuniti
    #30
    Milyen fájlt kell összefűzni?
    mpeg ? avi ?
    Valószínűleg újra kell kódolni az egészet, az meg nem egészséges móka a videóra nézve..
  • MihBen
    #29
    köszi. De vmi mást nem tudsz?
  • PíszLávJuniti
    #28
    avi joiner?
  • MihBen
    #27
    Hi. Milyen programmal tudok két video fájlt összekapcsolni?
  • urbijoe
    #26
    a video-rol sima VHS felvétel ha számitogépre rakom milyen formátum lesz?
    és 1 orányi VHS kb hány perc lesz ha átkonvertálom DVD-nek?
  • xelag
    #25
    Az ilyen videók készítéséhez az Adobe After Effects a legalkalmasab,photoshop,vegas ,premier,ezek meg nem effectező programok
  • joebacsi
    #24
    paint
  • reménytelen
    #23
    Én úgy használom az átkeveréseket, hogy az egyik klipre rárakom, aztán a két klipet egymásba tolom. Minél inkább, annál hosszabb az átkeverés. (Lehet, hogy nem voltam érhető, de sajnos nem tudom jobban elmagyarázni, szóban nehéz.)
  • Fülüke
    #22
    A vegasban nem tudod hogy hogyan kell az átkeverések időtartamát meghosszabbítani?
  • reménytelen
    #21
    Amúgy amiket én használok: Vegas 6 és DVD Architect 3.
  • Fülüke
    #20
    Isten megteremti a fémet...Isten megteremti a kardot....isten látja hogy ez rossz....isten ezért megteremti a lovagokat hogy jóra használják....2000 évvel később láss csodát isten megteremti az LSMakert, hogy kis emberek nagy dolgokat csinálhassanak....például: FÉNYKARDOT!!!!! Isten gondolja hogy a szerkesztőségnek ez nem elég ezért egy csapat tudóst ráállít az ügyre hogy videószerkesztőket csináljanak...és ismét lásss csodát a tudósok megteremtik a videószerkesztőket, hogy jobb és jobb legyen az emberek élete...és ezzel egy topik nyitó visszaélt és ezért isten elvette a topik nyitás jogát...és ráparancsolt hogy a keresőt is használhatja....
    /ézsaiás.IVV.5c/
  • PíszLávJuniti
    #19
    irónia rulz :)
  • bertino
    #18
    virtualdub ez teccik
    inkább Adobe Photoshop, Adobe Premiere és főleg Adobe After effect topicokban nézz szét ha látványra vágytok
    Sony Vegas sem utolsó...
  • PíszLávJuniti
    #17
    Valóban adhatott volna másnevet neki, de ezért még nem kell rögtön beanyázni, egy kommentben belinkelitek a keresőt, vagy a használható topikot és le van tudva.

    De pl. én is kíváncsi lennék, hogy "lehet látványos" videót készíteni. Itt nem arra gondolok hogy felveszem gépre X codeccel és áttömörítem Y al, vagy Z vel megvágom.. Hanem elveket, hogy célszerű felvenni kamerával, megvilágítás, snitt hosszak, témák megválasztása, beállítások, fényviszonok, hangot hogy célszerű.. stb.. de ilyen leírást nem láttam még virtualdub topikban.
  • akyyy
    #16
    használja akersőt , mielőtt jön az ezer ujreg ( vagy láma) és nyit ezer féle topicot , olyanokat amik már vannak(nem is egy)
  • reménytelen
    #15
  • bertino
    #14
    azért egy normális topic címet adhatott volna e helyett, nem ?
  • PíszLávJuniti
    #13
    Mi a rohatt életért kell mindenkit leugatni?!

    Azt hiszitek hogy akkora májerek vagytok a témával kapcsolatban mert láttatok már egy videoszerkesztő programot? Ha nem értitek a kérdést, vagy a témát akkor kuss, ha meg értitek akkor meg segítséget nyújtsatok.
  • bertino
    #12
    "Unicomot"

    ehh
  • bertino
    #11
    jauvan öcsém, tegyél magadba egy kis Unickumot, hogy jobban nézzél ki
  • blackgamer
    #10
    asszem itt volt róla szó
  • HiPPoNaX
    #9
    adobe premiere, after effects (meg mittomen hany komolytalanabb videoszerkeszto, -effektezo program letezik, a gugli jobarat
  • DJ Skyline
    #8
    LOL,ezek sem unatkozhattak!:D
  • G1nic
    #7
    ez tuti zárva lesz
  • BiG G
    #6
  • painkiller25
    #5
    THX!
  • akyyy
    #4
    videó szerkesztő programokkal, itt is van jó sok ilyen, (pl vegas) de virtualdubba kiframezed a videódat, és paintba egyenként belerajzolgatod a képokockákba az effekteket:D
  • moralosan
    #3
    Legyen már egy kis eszed, könyörgöm!
  • painkiller25
    #2
    HY ALL!
    Lenne egy kérdésem!Méghozzá azzal kapcsolatban hogy hogyan lehet ilyen
    látványosabb videókat készíteni:
    látvány
    Ha valamilyen program kell hozzá és annak adjátok meg a nevét az is jó!Addig is jó eszmecserét ilyen programokkal kapcsolatban!Előre is THX
  • painkiller25
    #1
    HY ALL!
    Lenne egy kérdésem!Méghozzá azzal kapcsolatban hogy hogyan lehet ilyen
    látványosabb videókat készíteni:
    http://video.google.com/videoplay?docid=-1369943706572806399&q=dragon+ball
    látvány
    Ha valamilyen program kell hozzá és annak adjátok meg a nevét az is jó!Addig is jó eszmecserét ilyen programokkal kapcsolatban!Előre is THX