2757
  • akyyy
    #35
    Jelent meg egy új kép, hát sztem ez is elég szép gesztus... próbálják a menüt is megtartani hagyományosnak:)
    kis medipack jeah!:D



    és a kereszt helyett is csík van.cikk
  • Cat 02 #34
    2 ben pedig asszem az 1. pályán (kína nagyfal enyhe utalás xD)
  • Gerbill
    #33
    Mert oda ment a sok újreg meg a flamelők és írosgatták a maguk baromságait, pl hogy megjelent e már mikor jelenik meg én letöltöttem egy oldalról, de a most wantedet indítja el és hasonlók.
  • fery02
    #32
    Tudom, hogy azért írtál/írt ilyen gyorsan. Csak azért írtam, mert például, mikor NFS Carbon láz volt, annak is van külön topicja, nagyon is élt. Pedig még rég meg sem volt jelenve még akkor a játék.
  • Gerbill
    #31
    Azért jött rögtön a válasz, mert a topik a kedvenceim közt van és pont most néztem fel.
  • fery02
    #30
    Ez poén, rögtön jött válasz is :D De nem csak ez, az összes többi topic is már egyre népszerűtlenedik
  • Gerbill
    #29
    Hát mivel még meg sem jelent a játék, és semmi hír róla így elég nehéz volna életre bírni a topikot.
  • fery02
    #28
    De kihalt ez a topic. Sajnos úgy látom, hogy már rajtam kívül nem igazán sok TR fan van Magyarországon :(
  • Gerbill
    #27
    Ez nem az. Még régebben bejelentették, hogy lesz egy interaktív DVD, ahol a távirányító gombokat kell nyomkodni és a tv-n lehet játszani(Ez az). Az Anniversary Edition mint már írták 2007 feb 14 körül jelenik meg és egy teljesértékű játék lesz.
  • Djemba
    #26
    Lara Croft Tomb Raider Interactive DVD-CrackPots
  • Djemba
    #25
    na ezt is megéltük kint van a game 3.5 gb!!!!
    szombaton tették föl nagyon jó a grafika a legendé de sokkal több újjítást vittek bele
    jó folytatás
  • Casper007
    #24
    A rajongók szemében biztos egy szép gesztus lenne.
  • xeth004
    #23
    A megjelenést 07 tavasz körül tervezik. És mivel 'anniversary' ezért van egy olyan érzésem, hogy Lara szülinapján fog kijönni, február 14-én . Legalábbis én ezt tenném a kiadó helyében
  • Emmegki
    #22
    Az 1-ben a 3. pályán (Lost Valley) volt T-rex meg raptorok. Farkasok meg az első 4 pályán.
  • PíszLávJuniti
    #21
    meddig húzzák még ?.o
  • böröczk
    #20
    http://www.gamekapocs.hu/jatek/1921/Tomb+Raider:+10th+Anniversary+Edition+PC
  • Cat 02 #19
    tess cikk
  • CattiBrie
    #18
    de ez a videó nem újdonságokról szól..
    ez egy összefoglaló hogy mi volt eddig
  • leslieboy
    #17
    A másodikban is volt T-Rex!A kínai falnál, ahol a lengőn kellett átcsúszni a szakadék felett, ott ha a köveken leereszkedtél-ugráltál, majd létrán lemásztál, és akkor ott volt a T-Rex! Ezt a kerülőt egy sárkányszoborért lehetet tenni, valami résben volt azt hiszem..A harmadik részben is volt T-Rex, sőt, ott már raptorok is! Ez azon a pályán, ahol a repülő fegyverét kellett beindítani,hogy továbbjussunk! Ez meg a Pacific Ocean pályán volt a falu után! Tehát se a T-Rex, se raptorok nem újdonság már:)..
  • Cat 02 #16
    :D de asszem abban az első pályán volt rex bár azt kóddal átugropttam mert akadt az a pálya :D (utána rájöttünk h be kell rakni egy cd a meghajtóba és nem akad :o )
  • CattiBrie
    #15
    ja én emléxem rosszul

    a másodikben olyan volt, hogy Velence meg ilyenek..

    Az elsőnek a második részében volt. :D
  • Tatyla
    #14
    az elsöben tuti volt a másodikban nem emlékszek...
  • Bercy #13
    A graf az szerintem ugyanaz mint a legends-be volt.
  • CattiBrie
    #12
    trex a második részben volt
  • CheAteR88 #11
    lol
    ennyire lemaradtam a TR sorozatbol:)
    má trex meg minden:P
  • moralosan
    #10
    Akkor ideje beújítani egy okulárét 8).

    Szép, úgyis van PSP-m, arra baromi jó lesz!
  • Cat 02 #9
    sztem is ua a graf
  • CattiBrie
    #8
    én azt nem vettem észre
    csak azt, h jó kaki a felbontása a filmnek
    meg hogy aranyos módon tud úszni a kamerás a dungeonokban (mint szpesöl effekt) :)

    de hogy tuningolt volna a grafi, azt nem látom
  • Tatyla
    #7
    de tuningolt grafikával...
  • CattiBrie
    #6
    mindegyik részből részlet
  • Cat 02 #5
    hmm ez nem a Tomb Radier 2 ? :D
    a dínos és farkasos rész legalábis van a 2 ben ...
  • CattiBrie
    #4
  • Thanatos
    #3
    hát én csipem sw zenéjét, meg valamenyire tr-t is de ennek msot igy kb semmi köze nem lett a bevágott jelenetekhez... :PPP
  • reménytelen
    #2
    Videó alatt Star Wars zene :)
  • Tatyla
    #1
    video egyenlöre...
    én nagyon dijjaznám ha felujjitanák pl. az elsö részt...