323
  • AtiRadish
    #283
    Megnéztem mind a 71 zeneszám benne van
  • Fido4life
    #282
    a sztem nem elég :)
  • AtiRadish
    #281
    Sztem minden zene meg van benne
  • Fido4life
    #280
    a teljes soundtrack hiányzik belőle ? ha igen, le nem töltöm
  • Balumann
    #279
    csak pár video, meg zenék hiányoznak belőle (másról nem tudni hogy hiányozna, valószínűleg más nem)
  • nesster
    #278
    Hát, nem fogod tudni hogy minek kéne még benn lennie illetve mi hiányzik.
  • Gary
    #277
    Kösz a választ! Ezek szerint, nem lesz teljes PC-s THUG-om...
  • Crazy Mate
    #276
    Ok,megnézem.
  • nesster
    #275
    A ps2-es verzió viszont igazi, nem rippelt. Ugyhogy azt könnyebben megtalálod torrent oldalakon.
  • Crazy Mate
    #274
    PC-re csak rip verzió van?Nekem van ps2-m,arra honnan lehet leszedni?
  • Fido4life
    #273
    nekem is megvan az a link, és videos ripped
  • Crazy Mate
    #272
    Ok,de valszeg nincs 2 féle rip,csak 1,és abban nincsenek videók,ma estére lejön(60 perc várakozás 2 file között).
  • Gary
    #271
    Ha letöltötted írd be légyszíves, hogy mekkora a teljes telepítő mérete. Csak a videók miatt érdekelne, azaz, hogy rapidshare-en lévőből is rippelték-e őket?
    Előre is kösz!
  • Crazy Mate
    #270
    Köszi,megtaláltam rapidshareon.A torrent viszont szar,senki sem seedeli,akinek kellenek a linkek,az pm-ben keressen,azért nem írom le őket,mert az sg nem "támogatja" a warezt.
  • Balumann
    #269
    4 üzenettel előbb írtam le :)
    Ausztrálában kivan adva a THUG 1 hivatalosan PC-re, a Beenox adta ki 2004-ben.
    egyébként még ezekre a platformokra van: PlayStation 2, GameCube, GBA, Xbox

    azt jól mondta ara, hogy ripes verzió, tehát sok video nincs benne sajna. torrenten fennvolt, ha keresgélsz talán még megtalálod
  • Atti12
    #268
    ha jóltudom csak konzolokra adták ki, de csináltak egy ripes pc-s verziót is. torrentröl lehet leszedni, de sajnos már nemtom hogy hol van az a torrent :(
  • Crazy Mate
    #267
    A Tony Hawk's Underground az milyen platformokra van?És honnan lehet leszedni(PM-ben)?
  • Fido4life
    #266
    csak nincs meg a torrent file
  • nesster
    #265
    Meg kell próbálni.
  • Balumann
    #264
    Ide is beírom, a thaw topicba is beírtam!
    "Tony Hawk's Underground, also called THUG and released in 2003, is a skateboarding video game available for the PlayStation 2, GameCube, GBA and Xbox platforms. A PC version was released, exclusively to Australia, in 2004 by Beenox"
    -> a PC verziót Ausztáliában a Beenox kiadta 2004-ben! ot elérhető pc-re is
    És az info megbízható forrásból származik, wikipedia (thug link)
  • Fido4life
    #263
    Érdemes még megpróbálni torrentről leszedni a játékot ? VAgy már lószar se seedeli ?
  • nesster
    #262
    basszus
  • nesster
    #261
  • nesster
    #260
    ez lenne az :D
  • nesster
    #259

    Mit szólnátok hozzá bannernak?
  • elekati
    #258
    ááá sikerült!!:D vazzz 1 fájt nem másolt át az allfilesbe bazz:D:D
  • elekati
    #257
    na megvan a hiba:
    ha telepiteni akarom aztirja hogy:
    -az install nem tudja futtatni mert vmi MSI package van fenn!és hogy nyissam meg a setup exe-t!és amikor megnyitom aztirja hogy:
    -a THUG MSI fájl nem található
    na erre mi a válasz
  • nesster
    #256
    254: Ne irj felül semmit
    255: nyomj többet rá és például próbáld a 3.al
  • elekati
    #255
    ****életbe nem megy h'a CD KEY Grrrrrrrr
  • elekati
    #254
    ahham nem ezt csináltam.Meg kérdezte,hogy felülirjam e a fájlokat és IGEN-re kattintottam,és akkor irja ki szépen sorba egymás alá a hibákat.
    Segits pls mer beteg vagyok és holnap nem mek suliba és unatkoznék=)
  • Balumann
    #253
    pontosan mikor írja ki ezt a hibát?
    lehet hogy a thugcd1.iso -ba akarod bemásolni a fájlokat. Beraktad daemonba, és megnyitottad mint lemez. És abból kell kimásolni a fájlokat az allfiles mappába, és nem az allfiles mappából a virtuális meghajtóba, vagyis a thugcd1.iso -ba.
  • elekati
    #252
    akkor szépen kiirja a hibákat:
    C:/Program files/BitComet/Downloads/allfiles/thugcd1 iso:Nem hozható létre
    Setup/rsrc/
    C:/Program files/BitComet/Downloads/allfiles/thugcd1 iso:Nem hozható létre Docs/License/fra/
    C:/Program files/BitComet/Downloads/allfiles/thugcd1 iso:Nem hozható létre Docs/MSR/fra/
    C:/Program files/BitComet/Downloads/allfiles/thugcd1 iso:Nem hozható létre Docs/Manuals/FRA/
    C:/Program files/BitComet/Downloads/allfiles/thugcd1 iso:Nem hozható létre Docs/Readme/FRA/
    C:/Program files/BitComet/Downloads/allfiles/thugcd1 iso:Nem hozható létre Docs/Manuals/DEU/THUG_PC_Manual_files/
  • Balumann
    #251
    hallottál már olyanról hogy visszaolvasás? :|
    Csak 8 hszt kellett volna visszaolvasni, és leírtam hogy mit kell csinálni hogy elfogadja. Nem enhéz, meglehet csinálni egyedül, nem kell ezt másnak megcsinálni... :/
    #242 !
  • elekati
    #250
    valaki akinek van msn-je felvehetném és távsegitséggel megcsinálná
  • elekati
    #249
    Ilyen nincs!!1 ki**ott cd key-t nem fogad el ez a szar!
  • Skyll
    #248
    Aha, ez az, köszi szépen :D
  • nesster
    #247
    Vmi ilyesmire gondoltál? :D
  • Fido4life
    #246
    a liszta bisztosz
  • Balumann
    #245
    nincs benne a játékba? nézz körül a menübe, asszem abba is bennevan. THUG 2-be, THAW-ba bennevannak a zenék, THUG 1-be nem néztem. Asszem nekem nem is voltak benne a zenék, mivel rippes, vagy abba is bennevannak? :S
  • Skyll
    #244
    ÉNNN :))
    Köszi a tanácsot!
    Őőőő... még valami... valaki nem tudna esetleg egy listát adni a THUG1 zenéiről?