323
  • cipiko22
    #323
    én a face mappingnál akadtam el.nem tom hogy lehet egy normális képet rakni magamról.aki tud szegíteni az írjon!!!!!!
  • andromed
    #322
    nekem nagyon tetszik a játék, a beginner nehézség, szinte könnyebb már nem is lehet, csak a sick nehézségen Moszkvában szenvedek, ez az oldal mindig segít

    www.tonyhawkguide.com
  • Dudiking magic
    #321
    Köcce de már nem kell
  • Dudiking magic
    #320
    YK5Y-A232-Y85F-UXFY-9E3E itt van nekem meg egy crack file kéne
  • DCboy
    #319
    ez az senki nem bir egy szaros telepítő kódot beirni ??
  • joe1980
    #318
    Valaki legyen szives adjom már a tony hawks underground 1-hez egy serialt.
  • romi8 #317
    én most is játszok ezzel
  • ecneb
    #316
    ezjólenne ps2re nekem... :(
  • xy21
    #315
    dekááár...letöröltem :(
  • Norsz
    #314
    akinek ez megvan pcre az jól becsülje meg mert nagy kincs
  • Balumann
    #313
    THUG 2 CD kulcsai kellenek hozzá. Ha nem megy, akkor olvass vissza mert már leírtuk miért nem fogadja el.
  • Boros Gergő14
    #312
    valaki tudna adni egy cd kulcsot pls?
  • Dzsí Pí
    #311
    Huh, és ezt h tudnám megcsinálni?
    mármint rámentem a dxdiagra(system 32 mappába, asszem) aztán ott lent
    elkezdett menni egy töltés. cakkor az most az volt?
    És ezt a hardweres cuccot is ott kell beállítanom?
  • AtiRadish
    #310
    Futass le egy dxdiagot es kapcsold ki a hardveres gyorsitast, 74% h. megoldja a problemat.
  • Dzsí Pí
    #309
    Megtudná valaki mondani, hogy miért csinálja azt a gépem, hogy miután a leírtak szerint feltelepítem az underground 1-et, és elkezdek vele jáccani, pár perc után foglya magát és resetel.
    Jobb esetben ezt azzal hozza tudtomra a gép, h a reset előtt elkezd a hang úgy zúgni, mintha 5bites lenne a hangkártyám...
    A gépem: Sempron 2300+
    Asrock k7s8x
    2x512MB Infineon
    MSI 6200 NX 128mb AGP

    Eddig egy játéknál sem csinált ilyet, ill. egynél igen, az underground 2-nél, de aztán azt megvettem eredetibe és azzal
    ment az is normálisan...
    Van vmi beállítás v nemtóm, amit kapcsolgatnom kéne?
    Mert ameddig ne mresetel, addig megy a gépemen szépen a játék(25-41 fps), szal nem tóm....
    PLZ heeelp!!!!!
  • Fido4life
    #308
  • Balumann
    #307
    j?
  • bala
    #306
    j
  • Fido4life
    #305
    hát akkor az optimizálás ezeknél a játékoknál se lett valami magas minőségű..
  • Balumann
    #304
    Nálam pont fordítva van, illetve a THUG 2 hol akad, hol nem. Az akadás logikájára nem sikerlt rájönnöm. THUG 1 szinte egyáltalán nem akad. THAW az nekem nem annyira folyamatos (az is van amikor jobban akad egy kicsit), de játszható. THPS 4 fut(-ott) a legrosszabbul (pár hónappal ezelőtt), sok helyen játszhatatlan ^^
  • Fido4life
    #303
    azért durva hogy a THUG 2 majdnem akadás mentesen ment, ez meg egy-két helyen néha a játszhatatlanság alá sülyed
  • Fido4life
    #302
    oks nekem ráér addig tanulmányozom az irányítást, elvégre nehéz lesz beleszokni a PS2 után :)
  • Balumann
    #301
    Nekem fentvan, de én inkább THAW-ozok, ha van kedvem th-zni. Majd jövő hét végén lehet róla szó!
  • Fido4life
    #300
    valaki tolja még ezt a remek játékot ? mert végre sikerült leszednem (volt egy vírus is a fájlok között XD) sikeresen betettem a képemet :D és arra gondoltam hogy akinek van kedve multizhatnánk egyett...
  • lpmaskmancick
    #299
    a netem azért ment,hát akkor hogy ment vna a többi netes progi? xD
  • AtiRadish
    #298
    De ugye az internetkapcsolatod azert ment?? >_<
    Hallottam olyat h. hamarosan offline lesznek a thug 1 szerverek, de en meg multkor tudtam vele jaccani, szal nem tudom mi lehet a problema.
  • lpmaskmancick
    #297
    lenne egy problémám: amikor multiban csatlakoznék a master serverre,erre mindig azt írja ki hogy failed,miért csinálhatja?a tűzfalban engedélyezve van,először arra gyanakodtam hogy azrét van mert ment közbe a utorrent,mert töltöttöm,de kiléptem belőle,meg a msn-ből is,böngésző se ment,semmilyen webes alkalmazás nem ment.
  • Balumann
    #296
    én még magamnak csináltam, amikor nem volt még (vagy lehet, hogy pont másnak kellett, mert nem volt meg neki :S) . Van 1 program, amivel pár kattintással lehet csinálni mini image-t nagy lemezről :)
    Én sokáig használtam, aztán jóval később láttam, hogy felraktak da-fuq-shop -ra is egyet. (szinte biztos, hogy ugyan azzal a progival csinálták)
  • AtiRadish
    #295
    Van hozza mini image-om h. menjen cd nelkul(ne kelljen mountolni a jaccashoz a cd1 isot). 600-700 mega szabad hely a vinyon xd. Akinek kene szoljon.
  • nesster
    #294
    Fel van töltve vmelyik oldalra is onnan maxal jön. Most hirtelen nem tom melyiken.
  • Balumann
    #293
    nem, mininova -n meg isohunt-on van fenn
  • AtiRadish
    #292
    X3O honlapjan talaltad?
  • Balumann
    #291
    Én találtam THUG 1-ből most egy ilyet is:
    PC.tony.hawk.underground.1.pc.www.x3owns.com (mondjuk méretben ugyan az, mint a másik volt).
    70 KB/s -es átlagba jön nekem :-) (közben mást is töltök)
    Szóval mostmár van helyem bőven, letöltöm és felrakom újra!
  • AtiRadish
    #290
    Teljesitsd az osszes kuldetest sztori modban es feloldja szamodra az osszes letezo cheatet!!
    Amugy meg gugli thug cheats. (asszem a ps2-es csitek jok lesznek a pc riphez)
  • hitch
    #289
    csá.Nem tud valaki valamilyen csalást ehez a gameehez???????
  • Fido4life
    #288
    kár :)
  • Balumann
    #287
    (nagyon) nem szeretem a rap-et :D
  • Fido4life
    #286
    jók ! :) a rap résznél..
  • Balumann
    #285
    Én már nem tudom :S LEhet nem is néztem a zenéket, mert saját zenét hallgatok általába a játékok alatt. (Mondjuk általába elöször megismerkedem a játék zenéivel, de ennél nem rémlik, hogy milyenek vannak bnene)
  • Fido4life
    #284
    köszi, akkor amint bejön a katz.ws töltöm :)